Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 март 2019
Мислења
196
Поени од реакции
275
Sto se tice konekcija nije porblem kod vas obicnim ljudima ,nego ovu Uhljupi sot glume velike uzmu liniju i postavljaju na svoje panele,jer nemaju svoje locale niti bilo kakave kanale nego ovako cekaju da neko izvuce neku liniju iz mag koja traje 1h do 2h maksimalno.
Daj podeli ljudima ne objašnavaj.Svi su savladali gradivo teorije.
Автоматски споено мислење:

Dok ces ti privredit u zivotu koliko i ja i doprinjet svojoj drzavi koliko sam ja onda pisi tu 0 ovako adio momce
Nemoj da se nerviraš .Star si ti za nervozu.Popi malo tvog magnezija i opustise haha
 
Член од
25 септември 2019
Мислења
176
Поени од реакции
234
sinoc sma podijelo ko god se je javijo na poruku
kad ovima istekne idemo ponovo davanje listi.Imas vas mnogo :) neka Masala samo naprijed
 
Член од
8 јануари 2018
Мислења
51
Поени од реакции
42
Vi sto pisete oko
panelrazarac jos niste porasli za njega ,,,vi ste jos male bebe za njega i necete nikad biti ko on, jer on je King za vas !!! Pisete gluposti jer ste ljubomorni....Samo napred
panelrazarac !!!
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.225
Поени од реакции
5.452
Ne sum bil tuka nekolku dena malku bolen i sto da se vidi. Pak raspravija okolu nekoj forum, pa imate svoi forumi i tamu raspravajte se ovde nema logika.

Onoj gradinar misli deka izmislil topla voda:
500.png

I sega kao kradat stimovi od nego, a toj vlece od 54.36.108.151:25461, bogznae znae na kogo e taa adresa :).
 
Член од
27 март 2019
Мислења
196
Поени од реакции
275
Vi sto pisete oko
panelrazarac jos niste porasli za njega ,,,vi ste jos male bebe za njega i necete nikad biti ko on, jer on je King za vas !!! Pisete gluposti jer ste ljubomorni....Samo napred
panelrazarac !!!
Ti ideš u admine na negovom forumu odma .Ne uvlači se nema on pojma za iptv.Skuplja po netu liste da bi postavio u Vip na forumu
 
Член од
21 мај 2019
Мислења
3
Поени од реакции
0
Pozz svima!
pusti te vi traktoriste i matorce :)
Ima li tko kakvu listu sa nasim kanalima da traje. da imam sta gledat?
Ako ima unaprjed zahvaljujem ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom