Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
17 октомври 2019
Мислења
28
Поени од реакции
16
Член од
27 февруари 2019
Мислења
212
Поени од реакции
414
molio bih gazdu od bitke ako je moguće da makne onaj ružne zelene natpise kao što su bitka, hd ,crna i znak pauka ,ili bih molio nekog psihologa da mi objasni na kojim drogama moraš biti da bi to stavio na listu ,inače ne gledam tu ružnu listu ,ali dok šaltam liste strašno me nervira..
 
Член од
6 септември 2019
Мислења
119
Поени од реакции
49
pozdrav svima i dobar dan ima li neko dami da mac za ovo radio bi super ali danas prestao ne radi ako ima neko dami pomogne .. hvala unaprd
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
559
Поени од реакции
1.341
Pozdrav iz Nemacke:)
Bas sam pozelio da citam ovakve rasprave.Opusta i vraca u stara vremena:)
Jos ako dobijem kakvu listu EXYU kanala...:pijanco::ojeaa:
 
Член од
17 април 2018
Мислења
182
Поени од реакции
99
Preko ovog video addona za kodi (PC) moze da ubacite rucno u samom addonu bilo koji server,osim ako imaju playtoken onda nece funkcionisati.Dobro je to sto su kanali sortirani kao u boksu i otvara se brzo i da lista ima 20 mb.Ujedno se vide i account podaci.

Прегледај го приврзокот 220490
Link za PC:
mediafire.com/file/ibicst6z2uvhzkj/Fire1.zip/file
Jedno glupo pitanje, da li mu je dovoljan url portala ili moras imati i mac?
 
Член од
9 септември 2019
Мислења
76
Поени од реакции
60
Jedno glupo pitanje, da li mu je dovoljan url portala ili moras imati i mac?
Ne treba mac,iz maca naravno izvadis user i pass.Iz zipa izvadis taj plugin.video folder pa u resource settings ubacis rucno portal url,user,pass i port.Mozez i citav image i naziv addona da promenis ako se potrudis.Kasnije kada si sve promenio ili preimenovao video.plugin folder ,arhiviras ga u zip fajlu.
2.png
3.png
 
Член од
17 април 2018
Мислења
182
Поени од реакции
99
Ne treba mac,iz maca naravno izvadis user i pass.Iz zipa izvadis taj plugin.video folder pa u resource settings ubacis rucno portal url,user,pass i port.Mozez i citav image i naziv addona da promenis ako se potrudis.Kasnije kada si sve promenio ili preimenovao video.plugin folder ,arhiviras ga u zip fajlu.
Прегледај го приврзокот 220511
Прегледај го приврзокот 220512
Ne radim nista preko PC, sve mi ide preko Firestick-a. Hvala.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom