Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Svi vi ukljucujuci i mene dal se podari po koja lista nekom ovdje? Ja eto juce i danas podario jace od 100 lista kako ovdje tako kod mene na forumu.. znaci svaku probam pa pogledam dal su exyu kanali u listi (jer te vecina vas trazi) zato sto se desava isti server al nema exyu kanale itd... isto tako desava se posaljem listu dotiican kaze kod mene ne radi.. iste probam stvarno nece pa ajd saljem druge.... mislim da bi bilo dobro ko od mene zeli u iducem periodu listu naci ce me na SF... zahtjevi liste i kanali tema... izuzev onih clanova ovdje koje poznajem tj. Mogu i oni doc na SF ako vec nisu?
Pozdravljam i svima svako dobro zelim
 
Член од
26 февруари 2017
Мислења
185
Поени од реакции
334
Ma dobro, nisi jedini koji ima neku skriptu ali nemoras sve objavljivati u slikama jer gazde i restrimeri sve vide i krpe rupe. Sad svi znamo da si majstor i dovoljno je toliko ili ti treba diploma ili neki certifikat da bi bio miran?!?
 
Член од
27 септември 2019
Мислења
26
Поени од реакции
38
Svi vi ukljucujuci i mene dal se podari po koja lista nekom ovdje? Ja eto juce i danas podario jace od 100 lista kako ovdje tako kod mene na forumu.. znaci svaku probam pa pogledam dal su exyu kanali u listi (jer te vecina vas trazi) zato sto se desava isti server al nema exyu kanale itd... isto tako desava se posaljem listu dotiican kaze kod mene ne radi.. iste probam stvarno nece pa ajd saljem druge.... mislim da bi bilo dobro ko od mene zeli u iducem periodu listu naci ce me na SF... zahtjevi liste i kanali tema... izuzev onih clanova ovdje koje poznajem tj. Mogu i oni doc na SF ako vec nisu?
Pozdravljam i svima svako dobro zelim
Isto je i kod mene dam listo ili dvije covjk se javi danas jos 2-3 puta i kaze stale liste daj nove provjerim liste koje sam poslao a one rade
Автоматски споено мислење:

Ma dobro, nisi jedini koji ima neku skriptu ali nemoras sve objavljivati u slikama jer gazde i restrimeri sve vide i krpe rupe. Sad svi znamo da si majstor i dovoljno je toliko ili ti treba diploma ili neki certifikat da bi bio miran?!?
ni na jednoj od slika nemoze da se vidi nista sto nebi smjelo samo program kako radi a confing i sve ostalo ostaje privatno
 
Член од
7 декември 2017
Мислења
132
Поени од реакции
47
Svi vi ukljucujuci i mene dal se podari po koja lista nekom ovdje? Ja eto juce i danas podario jace od 100 lista kako ovdje tako kod mene na forumu.. znaci svaku probam pa pogledam dal su exyu kanali u listi (jer te vecina vas trazi) zato sto se desava isti server al nema exyu kanale itd... isto tako desava se posaljem listu dotiican kaze kod mene ne radi.. iste probam stvarno nece pa ajd saljem druge.... mislim da bi bilo dobro ko od mene zeli u iducem periodu listu naci ce me na SF... zahtjevi liste i kanali tema... izuzev onih clanova ovdje koje poznajem tj. Mogu i oni doc na SF ako vec nisu?
Pozdravljam i svima svako dobro zelim
posdrav drug..
 
Член од
3 февруари 2019
Мислења
34
Поени од реакции
46
Teško ćeš se nagledati netfixa.Svaki nihov korisnik dobija email čim se priključi druga ip adresa .
nije baš tako
nerado proturječim ali stvari stoje drugačije
netflix se hakira i dalje bez problema ali sa adekvatnim alatima i posebnim proxy
gazda ne dobiva nikakav mail da drugi gleda....
govorim iz svojeg primjera jer sam dao svoj account prijatelju i ništa mi nije došlo
osim toga na drugom uređaju koristim haknuti acccount i gledam bez problema
 
Член од
27 јули 2018
Мислења
417
Поени од реакции
502
Neznam dali je bolje znati skenirati ili ne.Neznam skenirati a imam sve.(zazvaljujući dobrim ljidima).Da znam nebi imao ništa više samo bi sate i sate provodio pred ekranom i valjda nekom i ja pomogao
 
Член од
3 јануари 2015
Мислења
57
Поени од реакции
22
:aplauz: svaka ti kao Njegošova :D
pozdrav na site !
vaka e rabota jas so 60 i kusur god.i od 85god so montazi na sat anteni vo Sk i od 92 nadvor od MKD
sega saktate da naucam so UPTV ? ako saka nekoj da dade nekoja lista dobro! eee ovoj misecini deka bese vo Kanada user neznam kakose vikase? mi dade dve listi rabotea dolgo
oviee od drugi EX YU republiki valjda razbirat MKD.neka zivee Makedonia a ne Severna...
 
Член од
25 октомври 2019
Мислења
1
Поени од реакции
0
Pa da stanem i ja u red i ispružim ruku :LOL:
Jel ima neko link ili listu sa stabilnom Arenom?
Do skoro sam je pratio preko mtsTV GO dok im je trajala promo akcija, a ne bih sada lihvarima da dam ni centa.
Probao sam i Kodi, medjutim njihovi izvori više ne rade nego što rade :(
Arena mi treba isključivo za sebe, da mogu da pratim ABA ligu...
Hvala unapred! :)
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
Ljudi imaju skripte i po nekoliko godina a da nisu postavili ni jednu sliku na nekom forumu.
E sad kako da pomognes nekog ko zeli nauciti skenirati a on sutradan objavi sve na nekom javnom forumu. Riziko je nekom nesto pokazati, ova deca sve useru sa njihovim dokazivanjima
Upravo to.. Bune se kao nitk8 im nepomaze a kad im pomogneš, sve useru.. Koda su otkrili toplu vodu..
 

ziko tara

fantom
Член од
28 септември 2016
Мислења
487
Поени од реакции
791
drugovi hoce li ko pomoci -ako ima viska
da mi posalje eserr-passs i aktive kod za expres vpn
bio bi mu zahvalan
onaj stari presta da mi radi
 

Kajgana Shop

На врв Bottom