Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 јуни 2018
Мислења
53
Поени од реакции
21
Ima li neko stabilnu listu da traje duze vreme, nemojte mi slati ove dnevne jer mi ne trebaju. Samo ako neko ima stabilnu listu proverenu neka mi posalje. Hvala unapred. Placa,m.
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Sta vam je bre sa tim losmijem pobogu, maltene zakopaste coveka zivog, ako je napisao da ima neke probleme sta ste ga spopali, da je nesto strasno ne bi ni dolazio na forum niti pricao o tome, tako da nema potrebe da se 5 dana pisu zelje i cestitke nekom clanu. Koji ste uvlakaci strasno. Ima lik PP pa mu tamo mozete pozeleti brz oporavak i sve ostalo. Bez veze danima pisete jedno te isto i vracate se unazad.

Znam da ce neko da shvati upis onako kako zeli, briga me, Losmij je i najbolji lik sa SF, najkorektniji od svih, uvek smo imali odlicnu komunikaciju, pokazao mi je par stari, o njemu uvek sve najbolje, ali mi vi niste jasni, sve to mozete pisati na PP, vise bi coveku to znacilo tako nego da se eksponirate ovde na taj nacin.
 
Член од
27 септември 2019
Мислења
26
Поени од реакции
38

Attachments

Член од
26 февруари 2017
Мислења
185
Поени од реакции
334
Ljudi imaju skripte i po nekoliko godina a da nisu postavili ni jednu sliku na nekom forumu.
E sad kako da pomognes nekog ko zeli nauciti skenirati a on sutradan objavi sve na nekom javnom forumu. Riziko je nekom nesto pokazati, ova deca sve useru sa njihovim dokazivanjima
 
Последно уредено:
Член од
27 септември 2019
Мислења
26
Поени од реакции
38
Ljudi imaju skripte i po nekoliko godina a da nisu postavili ni jednu sliku na nekom forumu.
E sad kako da pomognes nekog ko zeli nauciti skenirati a on sutradan objavi sve na nekom javnom forumu. Riziko je nekom nesto pokazati, ova deca sve useru sa njihovim dokazivanjima
:aplauz: svaka ti kao Njegošova :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom