Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
pa tako se radi u evropa a za balkan neznam davaj liste sto da ne dajes i onako ne se ljutim na tebe jas imas dopust od mene da delis sta zelis ipak je ovo slobodna drzava udri dok mrdaju paneli
nedaj da ti neko vece pokvari samo sto ti zatrazio neka lista
uzivaj sve je prolazno kako doslo tako otislo
rekli ste ad je rapid super za oni koi nemaju a zele ili imaju i sad samo cekaju objavljivanje na mac adresi
zatvorili ugasili pola evropa paneli pa nikomu nista
a sad za neki sever neki ce se javiti i plakati sto bas taj sam ili nisma objavio
prvo se skeniraju stalker_portali
pokupi se sve zivo idivo ako se nadje pa tek onda sa te mac adrese se skeniraju xtream paneli na taj isti opseg
a vi skenirate direkno xtream paneli sa na zimi majka mac adresi koi sami sastavljate
 
Последно уредено:
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.208
Поени од реакции
6.782
pa tako se radi u evropa a za balkan neznam davaj liste sto da ne dajes i onako ne se ljutim na tebe jas imas dopust od mene da delis sta zelis ipak je ovo slobodna drzava udri dok mrdaju paneli
nedaj da ti neko vece pokvari samo sto ti zatrazio neka lista
uzivaj sve je prolazno kako doslo tako otislo
rekli ste ad je rapid super za oni koi nemaju a zele ili imaju i sad samo cekaju objavljivanje na mac adresi
bravo tako je ,njih bar ima preko pola miliona udri
Автоматски споено мислење:

hop c imas koji mac od ovog rapida daj nam smjernice
 
Последно уредено:
Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
pa tako se radi u evropa a za balkan neznam davaj liste sto da ne dajes i onako ne se ljutim na tebe jas imas dopust od mene da delis sta zelis ipak je ovo slobodna drzava udri dok mrdaju paneli
nedaj da ti neko vece pokvari samo sto ti zatrazio neka lista
uzivaj sve je prolazno kako doslo tako otislo
rekli ste ad je rapid super za oni koi nemaju a zele ili imaju i sad samo cekaju objavljivanje na mac adresi
zatvorili ugasili pola evropa paneli pa nikomu nista
a sad za neki sever neki ce se javiti i plakati sto bas taj sam ili nisma objavio
prvo se skeniraju stalker_portali
pokupi se sve zivo idivo ako se nadje pa tek onda sa te mac adrese se skeniraju xtream paneli na taj isti opseg
a vi skenirate direkno xtream paneli sa na zimi majka mac adresi koi sami sastavljate
Zelim ti se javno zahvaliti za listu Media-future od 500 konekcija, mislio sam da nisi drug ali stvarno jesi...
Автоматски споено мислење:

Hop cup drug jel tebi treba sta.. Imamo sve.. Reci samo od flusonica udp viveta.. Reci i dobijaš.. Ima se... Jbg
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
Moze li jedan primjer sta se mora u Xenu ubaciti da se dodze do resultata?
Sta stvarno neznas??? Takav haker pa da to neznaš haha.. Pa to je za provjeru linkova.. Bilo kakav link.. Pokazat ce ti sta je s njim.
Автоматски споено мислење:

Sta meni pišete na pm.. Eno ga hop cup njemu se javite taj ima sve..
 
Член од
24 јуни 2018
Мислења
415
Поени од реакции
238
Sta stvarno neznas??? Takav haker pa da to neznaš haha.. Pa to je za provjeru linkova.. Bilo kakav link.. Pokazat ce ti sta je s njim.
Автоматски споено мислење:

Sta meni pišete na pm.. Eno ga hop cup njemu se javite taj ima sve..
Nisam ja nikakvi haker.Odakle ti je to doslo?
Das sam haker nebi bio na Kajgani :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom