Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
3 февруари 2019
Мислења
34
Поени од реакции
46
trebaju svi ovi ljudi saroliki nismo svi isti neki su nesto prosli neki tek trebaju ....ne treba suditi ljude po njihovim postupcima oni pricaju kroz njih sve o sebi.....tako je to.....ljudi su iskompleksirani i svoje frustracije ispoljavaju na razne nacine.....neki se hvale neki su agresivni neki stavljeju servere....neki pljuju po drugima neki vrebaju iz zasjede neki napadaju u grupi......sve je to normalno.....zivjela ljubav
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
trebaju svi ovi ljudi saroliki nismo svi isti neki su nesto prosli neki tek trebaju ....ne treba suditi ljude po njihovim postupcima oni pricaju kroz njih sve o sebi.....tako je to.....ljudi su iskompleksirani i svoje frustracije ispoljavaju na razne nacine.....neki se hvale neki su agresivni neki stavljeju servere....neki pljuju po drugima neki vrebaju iz zasjede neki napadaju u grupi......sve je to normalno.....zivjela ljubav
Po tebi, forum ispade zdrastvena ustanova. :D
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Mislim da bi trebalo malo biti finiji i napisat TREBALI KOME M3U LISTA a ne i dalje javno ih ubacivat za 1 dan ...
Ak mislis na mene, liste su vec javne na nekom drugom forumu, okacene su najvise da se vidi na kakve user i pass se moze izvuci jos lista (ko zna). Dovoljno sam ja podelio lista na PP, ni deo koliko sam dobio, a kad ja zatrazim nesto dobijem .i. . :)
 
Член од
27 март 2019
Мислења
196
Поени од реакции
275
Ja neznam za koga kacite te liste i maceve kad je preko 12000 ljudi skinulo alat i skripte za obicne liste i maceve,da ne govorim kako combo rastura sve zivo necemo u detalje hahaha.Niko vise ne treba nikoga svi imaju sve a vas pojedinci sta se prcite ovdje finito napravite si prcvariju na skype i slikajte si guzice jedan drugom hahahh.Hopcup nadi si drugu zanimaciju vise nisi ni sam sebi zanimljiv a to ide jos nekoliko slikara i drkandija kojima je suzen kut gledanja na stvarnost.
Aj nepričaj gluposti zivota ti, idi na taj tvoj je... forum pa zavodi red i put.Ovde te niko ne šljivi.


:oeoeoe::oeoeoe::oeoeoe:
 
Член од
7 септември 2019
Мислења
24
Поени од реакции
4
Pozdrav svima, jel moze neko da mi posalje neki dobar config za openbullet, za neki server koji ima exyu kanale dobro radi i ne steka, unapred hvala svima.
 
Член од
7 декември 2017
Мислења
132
Поени од реакции
47
Член од
17 април 2018
Мислења
182
Поени од реакции
99
Член од
19 октомври 2019
Мислења
1
Поени од реакции
0
Zdravo
Moze li neko, kada ima vreme, da mi poshalje u poraku neku m3u lista sa Exyu kanala, normalno koja radi
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
sota jel si ti pijan hahaha
Imas odgovor kod mene na forumu ................ pa pogledaj moj zadnji Post u temi internet radio i televizija... ok ne mora kod svakih Mac adresa da je tako .... al je moguce kao u tom mom postu ......... neko ce da shvati sta sam napisao ..... neko nece ......................

Pozdrav
 

Kajgana Shop

На врв Bottom