Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
9 септември 2019
Мислења
76
Поени од реакции
60
Taj server kod mene ne otvara u stb niti u Kodi stalker client bez obzira na validnu mac adresu,probao sam i sa mag user agentom i sa x forwarded i sa vpn,
nailazio sam ranije na slicne servere i radilo je sa user agentom i odgovarajucim proxy ali ovaj nece nikako kod mene.
Posto vidim da kod nekih radi u VLC to znaci da im najverovatnije radi bez proxy eventualno samo user agent i mozda jos kao dodatak refferer..
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Zasto trazis vise konekcija Krakanu,Medjede...
Автоматски споено мислење:

Pa stavrno nerazumijem ovde pojedine Budale da vec gledjau od nas 10 godina, pri tome opet traze liniju .Jeidno od ovoga je tacno da postijmo 10 godina.
Nemoj da siris lazi ne prilici ti majmuncino, postoje poslate poruke, treba samo da je kopiram ovde pa da vide ljudi koji si lazov. Kao dajes "svi da imaju da gledaju" a onda iskljucis posle 12h.

Ajde reci koliko si ljudi zajebao kada je pao xtream ? :D Imam druga ciji je rodjak imao kod tebe na godinu dana, uzeo si mu 80e, pao xtream a ti iskljucio telefon, nisi se 7 dana smeo javis coveku. Siso raspala. I ti i svi tvoji reselleri, samo iskljucili telefone da vas ljudi ne zovu. Sram da te bude
 
Член од
23 септември 2018
Мислења
21
Поени од реакции
7
Zamolio bi nekog ko zna i ko je voljan da mi objasni na PM kako da gledam ove liste sa tokenom na VLC-u.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom