Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Linija koja je bila namijenjena ovde normalnim ljudima da gledaju mora biti ugasena zbog Pojedinaca koji su ovu liniju iskoristili i postavili na svoj panel. ovo si ti serveri od toga Pametnjakovica. 163.172.11.43-ONLINE S.A.S. 95.216.118.147 HETZNER-DC FInska.Stvarno ste ocajni bolje da ste me zamolili rado bi vam dao liniju.
Sto lazes bolan aj ne budi govno lepo sam te pitao na PP nisi ni odgovorio. Pitao sam da das jednu listu da gledam na miru i da ti ne drkam klijente,tj da i oni gledaju a da ne smetamo jedni drugima. Naravno nisi dao, nije frka, imam ja lista i panela i macova, izmedju ostalog i tvojih da gledam 10 godina na miru. Mrzi me vise da se petljam time, pre sam skupljao sve i svasta a nista nisam gledao. Tako da ne lazi s tim forama "da ste trazili dobili bi"

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Член од
25 септември 2019
Мислења
176
Поени од реакции
234
Sto lazes bolan aj ne budi govno lepo sam te pitao na PP nisi ni odgovorio. Pitao sam da das jednu listu da gledam na miru i da ti ne drkam klijente,tj da i oni gledaju a da ne smetamo jedni drugima. Naravno nisi dao, nije frka, imam ja lista i panela i macova, izmedju ostalog i tvojih da gledam 10 godina na miru. Mrzi me vise da se petljam time, pre sam skupljao sve i svasta a nista nisam gledao. Tako da ne lazi s tim forama "da ste trazili dobili bi"

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
Zasto trazis vise konekcija Krakanu,Medjede...
Автоматски споено мислење:

Pa stavrno nerazumijem ovde pojedine Budale da vec gledjau od nas 10 godina, pri tome opet traze liniju .Jeidno od ovoga je tacno da postijmo 10 godina.
 
Последно уредено:
Член од
29 јануари 2019
Мислења
165
Поени од реакции
116
#EXTINF:0,EXYU | Pink Show
#EXTINF:0,EXYU | Pink Serije
#EXTINF:0,EXYU | Pink Sci-Fi & Fantasy
#EXTINF:0,EXYU | Pink Romance
#EXTINF:0,EXYU | Pink Reality
#EXTINF:0,EXYU | Pink Premium
#EXTINF:0,EXYU | Pink Plus
#EXTINF:0,EXYU | Pink Pedia
#EXTINF:0,EXYU | Pink Movies
#EXTINF:0,EXYU | Pink Kuvar
#EXTINF:0,EXYU | Pink Koncert
#EXTINF:0,EXYU | Pink Horror
#EXTINF:0,EXYU | Pink Film
#EXTINF:0,EXYU | Pink Fashion
#EXTINF:0,EXYU | Pink Extra
#EXTINF:0,EXYU | Pink Crime & Mystery
#EXTINF:0,EXYU | Pink Comedy
#EXTINF:0,EXYU | Pink Classic
#EXTINF:0,EXYU | Pink BH
#EXTINF:0,EXYU | Pink Action
#EXTINF:0,EXYU | Pink Music
#EXTINF:0,EXYU | Pink Music 2
#EXTINF:0,EXYU | Pink Hits 1
#EXTINF:0,EXYU | Pink Hits 2
#EXTINF:0,EXYU | Pink Folk 1
#EXTINF:0,EXYU | Pink Folk 2
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Pa zasto bi ikome slao linije kadi vec imate izvucene iz magova.Uzivajte dok jos ide.
Pa zato sto te izvucene iz maga prekidaju, em prekida gazdi liste sto je kupio ,em ovome sto je besplatno gleda, zato ti je bolje posalji jednom broju ljudi po listu ,ti nista ne gubis vec dobijas jer ce ti biti zadovoljniji i pravi i free klijenti

]
 

Kajgana Shop

На врв Bottom