Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.220
Поени од реакции
5.442
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.388
Поени од реакции
2.831
astal da bLISTA baby !!! MOZE?
mudrujem jbg (Hasta La Vista baby) ipak ima neko ko .............i dobro složeno, lepo se opsećavaš
i ne mogu da odolim a da ne obavestim kako su popu Šimi iz Tovarnika ukrali puškurinu od staroga dede što probija kroz četiri grede.I tako to..................
 
Последно уредено:
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Hteo bih samo moje misljenje da napisem u vezi nekih clanova na forumu.Nadam se da mi necete zameriti.Naime o cemu se radi?

Zahvaljujuci jednoj pohvali od juce dobio sam brdo molbi za Liste macove objasnjenja itd.
E sta me je posebno privuklo
Liste mi trazili clanovi koji su ovde registrovani jos 2011 ili 2012 god
Eej ja tada uopste nisam znao da postoji Kajgana ili slicno
Ja sam prvi put cuo za iptv u oktobru 2017 i tako naleteo na Kajganu
Citao sam SF i polako naucio sa Sale zli da nalazim liste zatim dream boxove itd itd i danas sam tamo gde jesam
Pa zar ovi momci ili devojke koji su uclanjeni jos pre 6-7 god zaista nisu mogli da nauce makar sebi da nadju nesto
Zar sam ja toliko „ pametan“ bio i snasao se a oni nisu mogli
Odgovore na ovo prepustam vama
Ili je lenj, ili je glup, a mozda je i lenj i glup.:D
 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Mnogi serveri naši su prešli na stari način heheheheh sad salezli skener i tražite servere i svi koji žele imaće listeee.. Te welcom to galaxy i ostali... Tako da eto od mene toliko što se tiče pomoći ;)
 
Член од
2 октомври 2019
Мислења
11
Поени од реакции
12
mudrujem jbg (Hasta La Vista baby) ipak ima neko ko .............i dobro složeno, lepo se opsećavaš
i ne mogu da odolim a da ne obavestim kako su popu Šimi iz Tovarnika ukrali puškurinu od staroga dede što probija kroz četiri grede.I tako to..................
Jos jedan internet junak, jesam li nekog uvredio mozda sa mojim postom. Verovatno i u realnom zivotu ovako komuniciras sa ljudima, manji si od makovog zrna ,sigurno. Lecis neke komplekse ovde.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Hteo bih samo moje misljenje da napisem u vezi nekih clanova na forumu.Nadam se da mi necete zameriti.Naime o cemu se radi?

Zahvaljujuci jednoj pohvali od juce dobio sam brdo molbi za Liste macove objasnjenja itd.
E sta me je posebno privuklo
Liste mi trazili clanovi koji su ovde registrovani jos 2011 ili 2012 god
Eej ja tada uopste nisam znao da postoji Kajgana ili slicno
Ja sam prvi put cuo za iptv u oktobru 2017 i tako naleteo na Kajganu
Citao sam SF i polako naucio sa Sale zli da nalazim liste zatim dream boxove itd itd i danas sam tamo gde jesam
Pa zar ovi momci ili devojke koji su uclanjeni jos pre 6-7 god zaista nisu mogli da nauce makar sebi da nadju nesto
Zar sam ja toliko „ pametan“ bio i snasao se a oni nisu mogli
Odgovore na ovo prepustam vama
Sa ovim postom u potpunosti se slazem sa tobom,ja sam nedavno rekao,ako neko prati iptv forume dvije tri godine i nije nista naucio ,neka se povuce iz svega ovoga,ocito da ovo nije za njega,to ti je isto kao da ides godinama u jedan te isti razred u skoli
 
Член од
27 јули 2018
Мислења
417
Поени од реакции
502
Hteo bih samo moje misljenje da napisem u vezi nekih clanova na forumu.Nadam se da mi necete zameriti.Naime o cemu se radi?

Zahvaljujuci jednoj pohvali od juce dobio sam brdo molbi za Liste macove objasnjenja itd.
E sta me je posebno privuklo
Liste mi trazili clanovi koji su ovde registrovani jos 2011 ili 2012 god
Eej ja tada uopste nisam znao da postoji Kajgana ili slicno
Ja sam prvi put cuo za iptv u oktobru 2017 i tako naleteo na Kajganu
Citao sam SF i polako naucio sa Sale zli da nalazim liste zatim dream boxove itd itd i danas sam tamo gde jesam
Pa zar ovi momci ili devojke koji su uclanjeni jos pre 6-7 god zaista nisu mogli da nauce makar sebi da nadju nesto
Zar sam ja toliko „ pametan“ bio i snasao se a oni nisu mogli
Odgovore na ovo prepustam vama
E misko,i ja sam tu 14 mjeseci,baš od registracije i prve liste koju si mi poslao.Skužio sm dosta toga ali mac još neznam pronaći.Valjda ću uspjeti u sledeći 14 mjeseci
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Evo ja se tek registrirao. Uputite nas nove članove malo gde, šta i kako..
Tu bi progresija trebala da resi problem.
Znaci oni sa "stazom" od par godina, da obucavaju one sa kracim stazom, (3-2, 2-1 ....)
a ne da ocekujete da vam nesto objasnjava clan sa 10-ogodisnjim iskustvom, njemu je pun kofer toga.
 
Член од
5 октомври 2017
Мислења
636
Поени од реакции
2.073
Evo ja se tek registrirao. Uputite nas nove članove malo gde, šta i kako..
Moj ti je savet da procitas kajganu negde od 500-te strane na ovamo, budes strpljiv i upijas znanje, ima se tu svasta nesto nauciti. Na svadje se neobaziri iako je i u najvecim svadjama znalo nesto izaci napolje...
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Hteo bih samo moje misljenje da napisem u vezi nekih clanova na forumu.Nadam se da mi necete zameriti.Naime o cemu se radi?

Zahvaljujuci jednoj pohvali od juce dobio sam brdo molbi za Liste macove objasnjenja itd.
E sta me je posebno privuklo
Liste mi trazili clanovi koji su ovde registrovani jos 2011 ili 2012 god
Eej ja tada uopste nisam znao da postoji Kajgana ili slicno
Ja sam prvi put cuo za iptv u oktobru 2017 i tako naleteo na Kajganu
Citao sam SF i polako naucio sa Sale zli da nalazim liste zatim dream boxove itd itd i danas sam tamo gde jesam
Pa zar ovi momci ili devojke koji su uclanjeni jos pre 6-7 god zaista nisu mogli da nauce makar sebi da nadju nesto
Zar sam ja toliko „ pametan“ bio i snasao se a oni nisu mogli
Odgovore na ovo prepustam vama
Vidi al kad moram da ti odgovorim.Citiram „
Pa zar ovi momci ili devojke koji su uclanjeni jos pre 6-7 god zaista nisu mogli da nauce makar sebi da nadju nesto Zar sam ja toliko „ pametan“ bio i snasao se a oni nisu mogli“ mislim da je presudilo ovo „ pametan“ .
Ne razumem zasto se moraju omalovazavati clanovi foruma,ko hoce pomoci ce ko nece opet lepo.
Moze i bez sarkazma.

Pozz.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom