Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 мај 2017
Мислења
1.383
Поени од реакции
2.821
Sramota, da tako objašnjavaju,neobjašnjivo, ubedljivo sam najstariji član i sramota je to meni reći, za rečenicu (u smislu drugi imaju, meni ste ukinuli). Baš ima bolesnih ljudi, radim svugde pošteno, ovakvo sramotno objašnjenje za isterivanje sa foruma, nećete sresti nigde na netu, Nemojte tamo ići, bolesni su, ja im od sveg srca želim skoru smrt (administraciji) Prokleti bili.Ma nek crknu svi što su se o mene ogrešili
Hvala ovom forumu ako ovo ne obriše, hvala i ako me banuje
2019-10-05_144836.png
Автоматски споено мислење:

Koji iptv checker najbolje radi??? ovi neki il kradu liste a drugi preskacu kanale i koji su ok...
Ni jedan
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2019
Мислења
212
Поени од реакции
414
Sramota, da tako objašnjavaju,neobjašnjivo, ubedljivo sam najstariji član i sramota je to meni reći, za rečenicu (u smislu drugi imaju, meni ste ukinuli). Baš ima bolesnih ljudi, radim svugde pošteno, ovakvo sramotno objašnjenje za isterivanje sa foruma, nećete sresti nigde na netu, Nemojte tamo ići, bolesni su, ja im od sveg srca želim skoru smrt (administraciji) Prokleti bili.Ma nek crknu svi što su se o mene ogrešili
Hvala ovom forumu ako ovo ne obriše, hvala i ako me banuje
Прегледај го приврзокот 218956
Автоматски споено мислење:


Ni jedan
ima jedan čeker ,najbolji ...ali ga nema SVAKO,inače ova gradina vam radi do 7.10 2019 i radi u vlc možda malo sporije
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.296
Sramota, da tako objašnjavaju,neobjašnjivo, ubedljivo sam najstariji član i sramota je to meni reći, za rečenicu (u smislu drugi imaju, meni ste ukinuli). Baš ima bolesnih ljudi, radim svugde pošteno, ovakvo sramotno objašnjenje za isterivanje sa foruma, nećete sresti nigde na netu, Nemojte tamo ići, bolesni su, ja im od sveg srca želim skoru smrt (administraciji) Prokleti bili.Ma nek crknu svi što su se o mene ogrešili
Hvala ovom forumu ako ovo ne obriše, hvala i ako me banuje
Прегледај го приврзокот 218956
Автоматски споено мислење:


Ni jedan
Ajde ne pretjeruj - smrt:( njihov forum - njihova pravila. Niko te nije te tjerao da ideš u takvo društvo.
 
Член од
19 ноември 2018
Мислења
125
Поени од реакции
172
Evo ljudi od moja tvoja da gledate da vas ne sikiraju tokeni. Nije beg cicija bio pa ni u najtežim vremenima hahaha
http:gradina1.info:80
usr:kajganabeztoken
passwd:gledajteserije

nemam nista protiv bilo koga na ovom forumu,samo da kazem da se ovde BEG ponizava jer begovi su bili odrijesene ruke,ako neko hoce da bude beg nek 40-50 macova podjeli na PM,pa da covjek kaze svaka cas beze,i da se ne ovako postavljaju javno dobre liste jer traju dan dva i gotovo.da ne zamjeri niko samo mislim da je ovo ispravnije. :aplauz:
 
Член од
24 август 2019
Мислења
6
Поени од реакции
16
Evo ljudi od moja tvoja da gledate da vas ne sikiraju tokeni. Nije beg cicija bio pa ni u najtežim vremenima hahaha
http:gradina1.info:80
usr:kajganabeztoken
passwd:gledajteserije

nemam nista protiv bilo koga na ovom forumu,samo da kazem da se ovde BEG ponizava jer begovi su bili odrijesene ruke,ako neko hoce da bude beg nek 40-50 macova podjeli na PM,pa da covjek kaze svaka cas beze,i da se ne ovako postavljaju javno dobre liste jer traju dan dva i gotovo.da ne zamjeri niko samo mislim da je ovo ispravnije. :aplauz:
Iptv smarters nece da pokrene sliku, otvori listu ali nema konekcije 34 je trenutno
 

Kajgana Shop

На врв Bottom