Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
5 февруари 2018
Мислења
383
Поени од реакции
772
Čitam i pade mi jedan vic na pamet - možda se neki Mujo pronađe u njemu.

Vanzemaljci kidnapovali Rusa, Amerikanca i Muju da bi ih proucavali. Otvore glavu Rusu, kad tamo neka super masina, radi pa rastura. Onda su vanzemaljci odlucili da nece napasti Ruse jer su mnogo napredni.
Otvore glavu Amerikancu, kad tamo neka super masina, radi punom parom, nista se ne cuje, sve neke brojke i slova...Vanzemaljci su odlucili da ni Amera ne diraju.
A Mujo? To je tek zadalo probleme vanzemaljcima. Oni mu otvore glavu kad tamo samo jedna ZICA! Svi gledaju, opipavaju, ali se nista ne desava i niko nista ne shvata. Jedan se ohrabri i presjece zicu. I sta se desilo?
MUJI OTPADNU USI!
@torpedoo pa sto brate uvijek Mujo naje.e ???
 
Член од
23 февруари 2019
Мислења
132
Поени од реакции
218
Evo i mog doprinosa alat za sve poslove
alat.jpg
Автоматски споено мислење:

Ovaj vadi liste iz svih panela
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.296
@torpedoo pa sto brate uvijek Mujo naje.e ???
Mujo je kolateralna šteta, jbg. Iz kafane dođoh pa ću možda bili komfuzan u izlaganju, previše alkohola.
Elem, poenta je u tome da objavljivanje i širenje bilo kakvih alata nikome ne koristi. Postoje razni alati koji vade mac adrese, ne postoji samo jedan koji je naš i tu je kraj svijeta. Na SF-u u VIP-u ima 50-60 ljudi - imamo šupka koji je alate iznosio i davao majstor Dsukiju i družini oko njega. Mene lično zaboli kurac za svim tim alatima, nit mi trebaju nit će mi trebati ali..... ljut sam što smo neku fukaru primili u svoje redove a on.....prijatelj sa govnarom dsukijem. Ne pada mi na pamet tražiti ko je taj, nek mu je na čast. Poenta priče je da će sve to jako brzo puknuti i da će svi ostati bez listi. Naivno je razmišljanje da svi trebaju znati sve. Od 10 ljudi je dovoljna jedna budala da sjebe sve - najbolji primjer je SF vip, od 50 ljudi složnih imamo jednog kretena. Šta reći; razvalićemo taj VIP...napraviti neki drugi, profiltrirati ga pošto već znamo o kome je riječ. Sve ovo vodi jednom ishodu - objaviće se svi ti alati tamo gdje su i nastali i pogasićemo sve.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom