Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2019
Мислења
212
Поени од реакции
414
ništa , evo sad je faza mira i blagostanja listi i svaki član kajgane trenutno radi na tome da ima svoj forum,a ovdje će dolazit se ...

nadam se da će doći crow sa novim macovima da malo zatalasa
 
Член од
2 ноември 2017
Мислења
36
Поени од реакции
3
i got a question how long would it take to scan a ip range ports 0-65000 with http proxy scanner
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
104
Поени од реакции
21
Pozdrav imal neki alat za brisanje duplikata u combo listama.hvala

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk
 
Член од
17 септември 2019
Мислења
1
Поени од реакции
0
Pozdrav veliki svima vama, novi sam na forumu i od skora u iptv svijetu, trazim pomalo. Eh sad znam da je ovo pitanje sigurno bilo vise puta pa da evo i ja postavim. Ima li koja dobra dusa da malo pokaze i daje smjernice moze u PP sta da se trzai, sa kojim alatom? hvala u svakom slucaju
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Ќе замолам ако може по ПП да ми пратите листа со спортски канали.
Благодарам.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Pozdrav veliki svima vama, novi sam na forumu i od skora u iptv svijetu, trazim pomalo. Eh sad znam da je ovo pitanje sigurno bilo vise puta pa da evo i ja postavim. Ima li koja dobra dusa da malo pokaze i daje smjernice moze u PP sta da se trzai, sa kojim alatom? hvala u svakom slucaju
Nema druze nikakvih smjernica za trazenje listi,to se moglo pokazivat prije par godina kad su skoro svi serveri imali isti user i password u listama i kad ti isti serveri nijesu banovali ip.sada se učiš sam,pratis temu na vise foruma,i hvatas detalje,ako ne pohvatas nista za godinu dana izadji iz ovoga i kupi sebi listu 5-6 eura mesečno i miran.nije ni ovo za svakog,i ovo je neka vrsta zanata,neko ga shvati odmah a neko nikad.
Pozzz

Envoyé de mon SM-A405FN en utilisant Tapatalk
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.383
Поени од реакции
2.821
Pozdrav imal neki alat za brisanje duplikata u combo listama.hvala

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk
Dup remover exe
 

Kajgana Shop

На врв Bottom