Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Iskreno momci, mislim da vas svi ovdje lagano zajebavaju. :(
Svi ti nazovi skeneri su javno dostupni alati, ne trebaju vam lozinke i slicne gluposti ali vam trebaju config skripte koje vam ekipa nece dati, jbg.
Nemojte se bez potrebe blamirati, malo me doduse cudi sto su se u ovo podjebavanje ukljucili i neki eminentni clanovi ovog i ostalih foruma ali jbg, nista cudno ako uzmemo u obzir vremena u kojima zivimo. :(
 
Член од
27 март 2019
Мислења
196
Поени од реакции
275
Oni bi svi liste da im se servuraju na taniru.Mislim na ove što objavljuju ove Alate.Ko što kljuki kaze Alata ina po netu nezna im se broj.Ali naj bitnije je za sve alate imati dobar Config za taj alat.I jedan naj običniji Alat moze da vadi macove samo je potrebno sve to podesiti.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Oni bi svi liste da im se servuraju na taniru.Mislim na ove što objavljuju ove Alate.Ko što kljuki kaze Alata ina po netu nezna im se broj.Ali naj bitnije je za sve alate imati dobar Config za taj alat.I jedan naj običniji Alat moze da vadi macove samo je potrebno sve to podesiti.
Tocno, to ti moze obaviti i "stari" losmij skener! :)
P.S. Pretpostavka je da ga svi imate. :)
 
Член од
26 август 2019
Мислења
28
Поени од реакции
21
Iskreno momci, mislim da vas svi ovdje lagano zajebavaju. :(
Svi ti nazovi skeneri su javno dostupni alati, ne trebaju vam lozinke i slicne gluposti ali vam trebaju config skripte koje vam ekipa nece dati, jbg.
Nemojte se bez potrebe blamirati, malo me doduse cudi sto su se u ovo podjebavanje ukljucili i neki eminentni clanovi ovog i ostalih foruma ali jbg, nista cudno ako uzmemo u obzir vremena u kojima zivimo. :(
imas pravo kljuki ima dosta promasenih i frustriranih ljudi koji se lece po forumima:(:confused:
 
Член од
27 јули 2018
Мислења
417
Поени од реакции
502
ljudi moji,toliko je toga objavljeno na par forumima, i lista i mac-ova i još dosta toga,samo treba malo prelistati i nećete moliti za liste.I ja bih volio da znam kako izvući mac-ove iz portala iako ali neće niko da kaže.Zato sjednite malo ispred pc-a prelistajte forume, dosta toga ima!
 
Член од
7 септември 2019
Мислења
24
Поени од реакции
4
Da li neko zna neke dobre servere za lskeniranje za exyu liste, ako neko moze da mi pusti u pm.
 
Член од
9 јануари 2018
Мислења
530
Поени од реакции
1.529
ljudi moji,toliko je toga objavljeno na par forumima, i lista i mac-ova i još dosta toga,samo treba malo prelistati i nećete moliti za liste.I ja bih volio da znam kako izvući mac-ove iz portala iako ali neće niko da kaže.Zato sjednite malo ispred pc-a prelistajte forume, dosta toga ima!
Veruj mi ništa zlonamerno ke govorim ne bi bio ništa pametniji i da imaš to što toliko želiš :DZa par dana bi se zasitio testiranja i gotovo .Ako bi pogrešno razmišljao te liste nadjene i macove bi postavljao javno što ne bi bilo dobro a pojedincu dosta lista dve..tri..
Drugo liste i izvlače se i ne SAMO iz macova što je sada nekako previše popularno dokle će????ko zna ako se nastavi ovaj trend.
Postoji i drugi načini od jednostavnih usera i passworda pogotovo kod novijih servera ima i domaćih ,do udp.flussonica,tvheadend,dreambox-ovi........milion načina.
Ne opterećujte se ...
pozz za sve
 
Член од
5 февруари 2018
Мислења
383
Поени од реакции
772
Tocno, to ti moze obaviti i "stari" losmij skener! :)
P.S. Pretpostavka je da ga svi imate. :)
Dobro @kljuki
nije mitrenutno do listi ali bih volio da znam sta da stavim umijesto match_word(trigger)=#EXTINF
u Losmijev scan...?

Odgovor moze i na PM ako je previse osjetljivo...
ovo je djelimicno i edukativan forum zar ne.
pozdrav svim clanovima kajgane
 

Kajgana Shop

На врв Bottom