Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
16 октомври 2007
Мислења
219
Поени од реакции
151
se otvataat zipovite na saskon i na win 7 i win10 samo treba tocen odgovor
Зурли штом диво ќе писнат ....... kako se vika pesnata ..... naslpvot na pesnata
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.387
Поени од реакции
2.831
ma znam ja al neće,
Автоматски споено мислење:

песма :тешкото, песник :блажо конески
 
Член од
16 октомври 2007
Мислења
219
Поени од реакции
151
odgovorite se tie a zosto ne gi otvara....?
mozda dreba windowsot da e instaliran so makedonska podrska...
kaj mene gi otvara
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.387
Поени од реакции
2.831
Slazem se drug sa tobom i ja ne volim win10 , ali sta cemo kad uskoro za koji mesec prekinu sa podrskom za win7 :busi::uzi:...
a XP kad su ukinuli podršku, pa radi na skromnijim mašinama kao zmaj, ne moram reć a čak i treća zakrpa, tako i 7, pa ja ni ne smem uključiti update, voziš 7 još 10 g0dina, kladim se i sve ima za njega, 10 je experiment u saradnji sa open source zajednicom (mojom) uzeli su Ubuntu i prilagodili 10-ku,sad je ko frankeštajn,umesto10-ke imam u dual butu Mint 19 Cinamon, a ovo što saskon, imao je žutu minut da to napiše makedonskom ćirilicom, ne vredi mi da je ubacim u 7 -cu ili 10-ku, kad ne znam jezik tako dobro da bi ga mogao pisati,ovaj put Saško stvarno ispao sa tračnica, (ma sve mu je oprošteno, on je legenda,čak bi i pivu sa njim popio,kad bi zvao i naravno platio)
Автоматски споено мислење:

A zato ti uništavaš i objavljuješ javno sve. Eto primer kad nešto dođe u pogrešne ruke. Žalosno.
hoće čovek da se hvali da zna i može, izbrisao je server a iz MAC kombo-a mu viri 5-6 adresa, što u moru od obično 300000 je beznačajno, lepo bi bilo da podeli config. na pp, to bi bilo ljudski
Автоматски споено мислење:

treba makedonski font (pretpostavljam)
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom