Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
5 октомври 2017
Мислења
636
Поени од реакции
2.073
Sta je foco nervira te sta dijelim
Deli do mile volje, to je za svaku pohvalu, ja samo nikad nisam razumeo to podjebavanje obicnih clanova, osim ako je neko u biznisu onda bih kontao sta moze biti razlog a ovako ne.
Razumem da sve koji su u biznisu boli glava od nas.
 
Член од
12 октомври 2016
Мислења
116
Поени од реакции
179
Nemam se obicaj mijesati u ove rasprave koje se u zadnje vrijeme vode ovdje na forumu a i sire, ali rekao bih jednu stvar po pitanju ovih mac skenera. Vecina dozivljava neobjavljivanje tih stvari kao nekakvu aroganciju od strane ljudi koji takve stvari posjeduju ili su u mogucnosti naci liste tog tipa. E sad, ja bih postavio svima vama jedno hipotetsko pitanje: recimo da se ti skeneri ili kako ih vec zovemo objave. Mozete li se svi skupa obavezati da cete si skinuti mac ili dva za osobne potrebe ili cete kao u slucaju mac servera od prije godinu dvije "surfati" do besvijesti jer od viska glava ne boli?
Mozda to izgleda trivijalno, ali nije problem kad po nekakvom jadnom serveru "jasu" tri, cetiri covjeka, ali kad se nas 100-150 najasi na taj prnjavi server, on mora "kleknuti" da je googleov mainstream! Vecina bi vjerovatno "jahala" po pet, sest onih najpoznatijih.
Posljedica toga bi bila situacija koju smo vidjeli prije par godina sa mac serverima koje su svi izbombardirali do besvijesti, vlasnici servera su promptno promjenili nacin na koji strimaju i za 99,9 % ljudi je zavladao mrak po pitanju iptv.
Cinjenica da neki ljudi zbog zemljopisnih, financijskih ili nekih drugih razloga ne mogu doci drukcije do strimova osim ovim putem, ostavlja ih "na golu", da ne spominjemo ljude koji su svoje liste posteno platili i onda ih ne mogu gledati jer smo se mi odlucili zajebavati s istim. Ovo je hobi i zajebancija, nanosenje stete trecim licima mi bas nema nekog osobitog smisla.
E sad, bez obzira bili vi clanovi "forumcica" ili "forumcina" (zanimljivo da je vecina clanova i jednih i drugih), povedite racuna o gore navedenom.

P.S. Sve navedeno nije zvanicni stav niti "forumcica" niti "forumcina" ciji sam clan, ovo je moje osobno vidjenje cijele situacije, ne znaci da sam u pravu, prosudite sami. Slijedeci put kad nazovete nekog skrticom, pederom ili ga "castite" slicnim epitetima zato sto ne zeli objaviti te stvari, razmislite o gore navedenom.
E sa ovim se potpuno slažem .Inaće se ne mješam u Vaše razmirice ali zbilja nema smisla javno objavljivati liste( barem u spoileru ako već hočete) a mislim da su svi koji su tražili listu u pm i dobili listu . Inaće ima i dobrih lista još uvijek i sa user/user koje rade , mogu reći godinama . Spustite lopticu na zemlju , popijte pivu , bez svađe i biti će svega- Lp
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793

Kajgana Shop

На врв Bottom