Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Nemam se obicaj mijesati u ove rasprave koje se u zadnje vrijeme vode ovdje na forumu a i sire, ali rekao bih jednu stvar po pitanju ovih mac skenera. Vecina dozivljava neobjavljivanje tih stvari kao nekakvu aroganciju od strane ljudi koji takve stvari posjeduju ili su u mogucnosti naci liste tog tipa. E sad, ja bih postavio svima vama jedno hipotetsko pitanje: recimo da se ti skeneri ili kako ih vec zovemo objave. Mozete li se svi skupa obavezati da cete si skinuti mac ili dva za osobne potrebe ili cete kao u slucaju mac servera od prije godinu dvije "surfati" do besvijesti jer od viska glava ne boli?
Mozda to izgleda trivijalno, ali nije problem kad po nekakvom jadnom serveru "jasu" tri, cetiri covjeka, ali kad se nas 100-150 najasi na taj prnjavi server, on mora "kleknuti" da je googleov mainstream! Vecina bi vjerovatno "jahala" po pet, sest onih najpoznatijih.
Posljedica toga bi bila situacija koju smo vidjeli prije par godina sa mac serverima koje su svi izbombardirali do besvijesti, vlasnici servera su promptno promjenili nacin na koji strimaju i za 99,9 % ljudi je zavladao mrak po pitanju iptv.
Cinjenica da neki ljudi zbog zemljopisnih, financijskih ili nekih drugih razloga ne mogu doci drukcije do strimova osim ovim putem, ostavlja ih "na golu", da ne spominjemo ljude koji su svoje liste posteno platili i onda ih ne mogu gledati jer smo se mi odlucili zajebavati s istim. Ovo je hobi i zajebancija, nanosenje stete trecim licima mi bas nema nekog osobitog smisla.
E sad, bez obzira bili vi clanovi "forumcica" ili "forumcina" (zanimljivo da je vecina clanova i jednih i drugih), povedite racuna o gore navedenom.

P.S. Sve navedeno nije zvanicni stav niti "forumcica" niti "forumcina" ciji sam clan, ovo je moje osobno vidjenje cijele situacije, ne znaci da sam u pravu, prosudite sami. Slijedeci put kad nazovete nekog skrticom, pederom ili ga "castite" slicnim epitetima zato sto ne zeli objaviti te stvari, razmislite o gore navedenom.
Pa vidis li neki normal ovde-otgovor je ne.Za to gi i zovat skrticom, pederom ili ga "castite" slicnim epitetima kako kazes ti i niko se ne buni.
 
Член од
17 април 2018
Мислења
182
Поени од реакции
99
Kljuki, potpuno si u pravu.
Ja sam nesto naucio na ovome forumu, a usput sam se solidno i opskrbio (trenutno 82 servera)
Sad i da forum stane s objavama mac adresa i listi, ne bi mi tesko palo.
P.S Koliko ja znam ovo nije jedini forum otvorenog tipa, na drugom forumu su otvorili cak i temu (stb) i nitko nista ne poduzima.
I jos jedna stvar, da li bi tebi bilo neugodno svaki put kad lista prestane s radom ponovno traziti listu preko PP.
Pozdrav i svako dobro.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Kljuki, potpuno si u pravu.
Ja sam nesto naucio na ovome forumu, a usput sam se solidno i opskrbio (trenutno 82 servera)
Sad i da forum stane s objavama mac adresa i listi, ne bi mi tesko palo.
P.S Koliko ja znam ovo nije jedini forum otvorenog tipa, na drugom forumu su otvorili cak i temu (stb) i nitko nista ne poduzima.
I jos jedna stvar, da li bi tebi bilo neugodno svaki put kad lista prestane s radom ponovno traziti listu preko PP.
Pozdrav i svako dobro.
Svrha postojanja ovog i slicnih foruma je u tome da se ljudi nakon nekog vremena socijaliziraju, ostvare nekakve veze, virtualna prijateljstva koja u nekim slucajevima prerastu i u stvarna, mimo ovog virtualnog svijeta. Ne vidim razlog zasto bi bio problem traziti prijatelja pisljivu listu kad prethodna stane, za to i sluze prijatelji, zar ne?
Poanta ove moje price je u slijedecem: ja kao jedinka ne mogu napraviti puno, mozda ja znam programirati kojekakve skripte i gluposti ali ne mogu smisliti nacin ili nemam ideju sto uopce programirati. Cak i da to uspijem, nemam vremena sve to istestirati i vidjeti da li to sve skupa radi, trebaju ljudi koji imaju vremena i volje za to. Hocu reci, moras primjeniti filozofiju copora u kojem svako ima neko zaduzenje, nebitno je ko koliko zna o ovim sranjima oko iptv, bitno je da svi skupa ucestvujemo i rezultat ne izostaje. E sad, ako se covjek ne zeli socijalizirati logicno je da ovo sve skupa navedeno malo duze traje, jbg. :(
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
Kljuki, potpuno si u pravu.
Ja sam nesto naucio na ovome forumu, a usput sam se solidno i opskrbio (trenutno 82 servera)
Sad i da forum stane s objavama mac adresa i listi, ne bi mi tesko palo.
P.S Koliko ja znam ovo nije jedini forum otvorenog tipa, na drugom forumu su otvorili cak i temu (stb) i nitko nista ne poduzima.
I jos jedna stvar, da li bi tebi bilo neugodno svaki put kad lista prestane s radom ponovno traziti listu preko PP.
Pozdrav i svako dobro.
Eto i sam kazes temu stb. Sve je ok dok nas par ima alate.. Ljudi koji ne pate da netko zna sta imaju, da se hvale, uništavaju objavljuju itd... U vjek isto pitanje... Sta se neda svima... Eto i sad je netko tko nije trebao došao no nečeg do čega nije trebao... I eto odmah javno sve zivo... To je početak kraja... Ja osobno podijelio sam listi brdo jedno... Nijedan alat, i dao sam jedno dva tri maca covjeku u kojeg imam fuul povjerenja.. A evo imam sve i mogu gledat sve.... I mozete reći da lazem, da sam supak, ovakav onakav a ja opet necu staviti javno ono sto netrebam.. Nije me briga... I zato i imam sve ovo gore. Eto... Pozdrav svim dobrim ljudima. Ovaj post sam napisao da mozda netko nesto nauči..
Автоматски споено мислење:

Svrha postojanja ovog i slicnih foruma je u tome da se ljudi nakon nekog vremena socijaliziraju, ostvare nekakve veze, virtualna prijateljstva koja u nekim slucajevima prerastu i u stvarna, mimo ovog virtualnog svijeta. Ne vidim razlog zasto bi bio problem traziti prijatelja pisljivu listu kad prethodna stane, za to i sluze prijatelji, zar ne?
Poanta ove moje price je u slijedecem: ja kao jedinka ne mogu napraviti puno, mozda ja znam programirati kojekakve skripte i gluposti ali ne mogu smisliti nacin ili nemam ideju sto uopce programirati. Cak i da to uspijem, nemam vremena sve to istestirati i vidjeti da li to sve skupa radi, trebaju ljudi koji imaju vremena i volje za to. Hocu reci, moras primjeniti filozofiju copora u kojem svako ima neko zaduzenje, nebitno je ko koliko zna o ovim sranjima oko iptv, bitno je da svi skupa ucestvujemo i rezultat ne izostaje. E sad, ako se covjek ne zeli socijalizirati logicno je da ovo sve skupa navedeno malo duze traje, jbg. :(
Sve si dobro rekao... Par ljudi od povjerenja cuda rade... Svako nesto zna... Svako ima neku ideju... I kad se to udruzi... Ludilo.. Ali treba biti povjerenje a ne nedaju sobno vrinedjanje i javno objavljivati
 
Член од
17 април 2018
Мислења
182
Поени од реакции
99
Svrha postojanja ovog i slicnih foruma je u tome da se ljudi nakon nekog vremena socijaliziraju, ostvare nekakve veze, virtualna prijateljstva koja u nekim slucajevima prerastu i u stvarna, mimo ovog virtualnog svijeta. Ne vidim razlog zasto bi bio problem traziti prijatelja pisljivu listu kad prethodna stane, za to i sluze prijatelji, zar ne?
Poanta ove moje price je u slijedecem: ja kao jedinka ne mogu napraviti puno, mozda ja znam programirati kojekakve skripte i gluposti ali ne mogu smisliti nacin ili nemam ideju sto uopce programirati. Cak i da to uspijem, nemam vremena sve to istestirati i vidjeti da li to sve skupa radi, trebaju ljudi koji imaju vremena i volje za to. Hocu reci, moras primjeniti filozofiju copora u kojem svako ima neko zaduzenje, nebitno je ko koliko zna o ovim sranjima oko iptv, bitno je da svi skupa ucestvujemo i rezultat ne izostaje. E sad, ako se covjek ne zeli socijalizirati logicno je da ovo sve skupa navedeno malo duze traje, jbg. :(
Ponovno si u pravu, ali ja kao ja, volim vise biti van tog copora.
Moze se vidjeti upravo na ovom forumu kako "prijateljstvo" brzo proleti kao da ga nikad nije ni bilo.
Meni osobno ovo virtualno (bez bespotrebnih PP) nekako najvise odgovara.
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Kljuki, potpuno si u pravu.
Ja sam nesto naucio na ovome forumu, a usput sam se solidno i opskrbio (trenutno 82 servera)
Sad i da forum stane s objavama mac adresa i listi, ne bi mi tesko palo.
P.S Koliko ja znam ovo nije jedini forum otvorenog tipa, na drugom forumu su otvorili cak i temu (stb) i nitko nista ne poduzima.
I jos jedna stvar, da li bi tebi bilo neugodno svaki put kad lista prestane s radom ponovno traziti listu preko PP.
Pozdrav i svako dobro.
A znaci sad ti kad si naucil nesta treba odmah zatvorite sve da bi ti gledal bez problema i smetnje a za ostali te boli kurac.Pa da uzmemo da zatvorimo i internet tada.Kad hoces da budes lopov iptv treba svaki trenutak da si na forumi i da pratis sta se sbiva da stalno se ucis i gubis vremena nema koj sve to da ti uradi i nakraj da ti da tebi i ti gledati dzjaba.
 
Член од
17 април 2018
Мислења
182
Поени од реакции
99
A znaci sad ti kad si naucil nesta treba odmah zatvorite sve da bi ti gledal bez problema i smetnje a za ostali te boli kurac.Pa da uzmemo da zatvorimo i internet tada.Kad hoces da budes lopov iptv treba svaki trenutak da si na forumi i da pratis sta se sbiva da stalno se ucis i gubis vremena nema koj sve to da ti uradi i nakraj da ti da tebi i ti gledati dzjaba.
Potpuno si u krivu, odi zobaj kokice.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Nemam se obicaj mijesati u ove rasprave koje se u zadnje vrijeme vode ovdje na forumu a i sire, ali rekao bih jednu stvar po pitanju ovih mac skenera. Vecina dozivljava neobjavljivanje tih stvari kao nekakvu aroganciju od strane ljudi koji takve stvari posjeduju ili su u mogucnosti naci liste tog tipa. E sad, ja bih postavio svima vama jedno hipotetsko pitanje: recimo da se ti skeneri ili kako ih vec zovemo objave. Mozete li se svi skupa obavezati da cete si skinuti mac ili dva za osobne potrebe ili cete kao u slucaju mac servera od prije godinu dvije "surfati" do besvijesti jer od viska glava ne boli?
Mozda to izgleda trivijalno, ali nije problem kad po nekakvom jadnom serveru "jasu" tri, cetiri covjeka, ali kad se nas 100-150 najasi na taj prnjavi server, on mora "kleknuti" da je googleov mainstream! Vecina bi vjerovatno "jahala" po pet, sest onih najpoznatijih.
Posljedica toga bi bila situacija koju smo vidjeli prije par godina sa mac serverima koje su svi izbombardirali do besvijesti, vlasnici servera su promptno promjenili nacin na koji strimaju i za 99,9 % ljudi je zavladao mrak po pitanju iptv.
Cinjenica da neki ljudi zbog zemljopisnih, financijskih ili nekih drugih razloga ne mogu doci drukcije do strimova osim ovim putem, ostavlja ih "na golu", da ne spominjemo ljude koji su svoje liste posteno platili i onda ih ne mogu gledati jer smo se mi odlucili zajebavati s istim. Ovo je hobi i zajebancija, nanosenje stete trecim licima mi bas nema nekog osobitog smisla.
E sad, bez obzira bili vi clanovi "forumcica" ili "forumcina" (zanimljivo da je vecina clanova i jednih i drugih), povedite racuna o gore navedenom.

P.S. Sve navedeno nije zvanicni stav niti "forumcica" niti "forumcina" ciji sam clan, ovo je moje osobno vidjenje cijele situacije, ne znaci da sam u pravu, prosudite sami. Slijedeci put kad nazovete nekog skrticom, pederom ili ga "castite" slicnim epitetima zato sto ne zeli objaviti te stvari, razmislite o gore navedenom.
Kljuki svaka ti cast na postu tako se pise i razmislja od mene za ovaj post cista desetka najbolji dosad procitan na kajgana i sire forumu.

P.S. Sprijecimo nuklearno katastrofu IPTV-a,osudimo svakoga ko to radi,ne lajkajte takvima postove
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
A znaci sad ti kad si naucil nesta treba odmah zatvorite sve da bi ti gledal bez problema i smetnje a za ostali te boli kurac.Pa da uzmemo da zatvorimo i internet tada.Kad hoces da budes lopov iptv treba svaki trenutak da si na forumi i da pratis sta se sbiva da stalno se ucis i gubis vremena nema koj sve to da ti uradi i nakraj da ti da tebi i ti gledati dzjaba.
Meni ovo sve skupa ne treba, imam bnet pretplatu, ovo radim iz hobija i ..., ma nema veze, dzaba krecim! :(
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.383
Поени од реакции
2.821
@kljuki , lepi i veliki druže moj, u ljudima je daj mi i nemoj mi priču kako je meso štetno, digne se noću patka, povuče pokrivač i gole noge navuku nazeb, i se umre, Prije no što umrem DAJ da to sam skidam....., bez obzira hoće li zbog toga biti kraj sveta, on kako je do sada bilo dolazi i bez da dmo to videli, nisu više liste, svi imaju, sad je, upišeš server i on Ti izbaci 500MAC-ova, koji Ti baš i ne trebaju, jel imaš kući plaćen TV
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
A znaci sad ti kad si naucil nesta treba odmah zatvorite sve da bi ti gledal bez problema i smetnje a za ostali te boli kurac.Pa da uzmemo da zatvorimo i internet tada.Kad hoces da budes lopov iptv treba svaki trenutak da si na forumi i da pratis sta se sbiva da stalno se ucis i gubis vremena nema koj sve to da ti uradi i nakraj da ti da tebi i ti gledati dzjaba.
Ne ramisljas dobro a i ne pises pravedno govorimo da se liste i macevi ne kace javno i o tome javno prica na otvorenim forumima, diskutira,na pm nek se dijeli i treba da se ljudima pomaze ,niko nije za recesiju dijeljenja dapace dajte ljudima nek gledaju tako mi radimo na iptv pozitivi i niko nas ne treba hvalit javno
Автоматски споено мислење:

Meni ovo sve skupa ne treba, imam bnet pretplatu, ovo radim iz hobija i ..., ma nema veze, dzaba krecim! :(
Mi cemo se mijenjat ja tebi max tv za van ,a ti meni bnet za van hahahh
 
Последно уредено:

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.342
Поени од реакции
3.119
Sve imamo ali ne gledamo....nije sve u listama a za jedna lista se upotrebljavljaju najvulgarne riječi...
Sve treba preku pp a tu javno svaki dan pišete kilometarske postove...

P.S. Tu svako ima po koliko hoce accounta i vas zajebava kako hoce na pp...ali to je...
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.208
Поени од реакции
6.782
godine lete i nista se nemjenja sve isto,mjesto da se svi zajedno stidimo ,krademo placene liste sto neki jadnik placa mjesecno 10 ili 12 eura i jos ko ljuti haha jbt koje licimjere,i onda jos tjeramo ljude da postavljajiu da ko fol budu zasluzni od obicnih dobrih ljudi napravimo lopove gore od nas ,kod nas tamo na onom forumcicu netreba uopste da se postavlja sve pod dobrom voljom jedino je vazno da se bude ok .slobodno se moze reklamirati bilo koji forum.Pocevsi od najstarijeg sf htjeli mi nehtjeli n1 ,kajgana za dusu n2 svi dodjemo ovdje da istresemo ono sta nas tistii n3 zna se best company gdje vam admin nikad nece doci i reci pun mi vas je k...
i tako voli vas vas kralj international hehe
a zbog respekta prema ovom forumu ovdje dajem liste u mogucnostima

72295581dcd1.gif
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.342
Поени од реакции
3.119
Zaboravio sam ovo : @Sota je davao info za nove kanale i to dokumentovano(sa slikama, kao i šta liči):свиркам:....a vi svakodnevno ste tračali.....slikar, ovo - ono...Vi ste najbolji jel ? ...samo trgujete kao na vašar sa listama....(Moze lista ? Hvala care ! Hvala kralju i ostala čuda ....)
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.208
Поени од реакции
6.782
Zaboravio sam ovo : @Sota je davao info za nove kanale i to dokumentovano(sa slikama, kao i šta liči):свиркам:....a vi svakodnevno ste tračali.....slikar, ovo - ono...Vi ste najbolji jel ? ...samo trgujete kao na vašar sa listama....(Moze lista ? Hvala care ! Hvala kralju i ostala čuda ....)
jbg nevaljam opet sta reci svaki dan dajem liste i gle cuda ljudima rade gledaju zar to nije cilj ,a tu nema trgovine nevrti se nikakva razmjena dobara ,niti love sve na dobrovoljnoj bazi
pa naravno da ce reci hvala to je stvar kulture nece reci odjebi a dobije listu stvar logike
 

Kajgana Shop

На врв Bottom