Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
A sta kazete da svi sve objavimo ovdje odjednom pa da odjebemo ovaj nacin skeniranja zauvijek pa da vidimo ko ce glumit frajere poslije
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Ljudi ,da se ne lažemo sve što je hopcup-stojan objavio radi i dalje,samo što su neki serveri promijenili adresu,i nemojte ga prizivati više jer je on rekao da nije završio sa uništavanjem,vjerovatno ima pauzu ljetni su odmori a sigurno će nastaviti sa objavama.

Envoyé de mon HUAWEI GRA-L09 en utilisant Tapatalk
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
5.432
A sta kazete da svi sve objavimo ovdje odjednom pa da odjebemo ovaj nacin skeniranja zauvijek pa da vidimo ko ce glumit frajere poslije
Nikoj nisto ne moze da zabrani, ako mislis deka treba da se objavi togas objavi :). Toa bi bila nuklearka.
Nauciv da ne davam znacenje na toa koj sto objavuva. Mene ne mi igra nekakva uloga :).
Автоматски споено мислење:

500.png
 
Последно уредено:
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Nikoj nisto ne moze da zabrani, ako mislis deka treba da se objavi togas objavi :). Toa bi bila nuklearka.
Nauciv da ne davam znacenje na toa koj sto objavuva. Mene ne mi igra nekakva uloga :).
Pa ovo je pocetak nuklearnog objavljivanja.Ovo je prljava igra ali obit ce nam se svima u glavu kad tad.Sad dali oce neko glumit frajera ili neko planski to radi.LJudi su pokvareni ali doslovce,meni su ove igre jasne ja nista ne gubim,ali neko bi zbog ovog mogu nekom naletit na zub a vodi ka tome.Sjebat ce se web a nacet je vec jako,a kad se nekom pocinje rusit lagalni zivot taj ce posegnut i u dark web po pomoc a onda jadna li mu majka koga ce zahvatit
 
Последно уредено:

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
5.432
Pa ovo je pocetak nuklearnog objavljivanja.Ovo je prljava igra ali obit ce nam se svima u glavu kad tad.Sad dali oce neko glumit frajera ili neko planski to radi.LJudi su pokvareni ali doslovce,meni su ove igre jasne ja nista ne gubim,ali neko bi zbog ovog mogu nekom naletit na zub a vodi ka tome.Sjebat ce se web a nacet je vec jako,a kad se nekom pocinje rusit lagalni zivot taj ce posegnut i u dakr web po pomoc a onda jadna li mu majka koga ce zahvatit
Ima mnogu vistina tuka.
Tron (nick), decko 17 god od Rijeka. Bukvalno gi rasturi Sky IT, Sky UK, Sky DE (nekogas Premierre). Najden mrtov vo eden park.
Imame "cisto nebo", a na nego prljavi igraci.
Odamna bese, pustiv key za Irdeto2 (zabranet po mnogu forumi), za edna nedela policija na vrata. Treba mnogu da se vnimava sto se raboti i sto se objavuva.
 
Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
Ne shvatam poentu vađenja listi iz MAC-a pa onda javnog objavljivanja. Likovi sa SF-a ovdje slikaju kanale i pričaju kako dijele liste. Na svom forumu obrišu post ako upozoriš na uništavanje listi, a dopuštaju sistematsko uništavanje. Ovdje još pametuju kako treba na PM slati, kao ne valja ovaj ili onaj...
Nemam ništa lično ni protiv koga, nisam član nijednog klana. Samo ne podnosim duple aršine.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Ja samo velim da MAC adrese nisu za igranje dijelite na pm vecinom je sad svima vec dostupan nacin ali na javnim forumima objavljivat liste i onda jos mac adrese to je dno dna.To govori o svakom kakav ima karakter bilo da je lista bilo da je mac.Imate zatvorene forume tamo se druzite postavljajte sta zelite i batalite se vise ovdje pokazivati svoju snagu necega cega posjedujete.Ja licno na kajgana nisam nikad postavio ni jednu jedinu listu ni unistio ijedan mac to govori o mojem karakteru,nisam dosao u tu napast.A izvrtite ovu temu pa cete vidjet koliko su listi pojedinci unistili pokazivajuci svoju slabost.Ovo slikanje sa sakrivenim podacima to je sala,ja se prvi volim salit i zezat.Nikoga ja ovdje ne mrzim ni ove sa sf foruma ni ovdje,ovo sa pojedincima sta se tu prepirem to ja svacam salu,pa moramo se malo salit,ali ruku na stranu manimo se maceva i javno govorenje o tome,mislite na vecinu i tako se ponasajte i ostavite svoj ego postranu,bice vam zivot ljepsi a oni koji gledaju malo ugodniji.Sad ko koliko zna ,ko koliko ima kanala,ubiti sve su to jedni te isti kanali u vecina lista sa razlikom od 3% gore dolje.Kao sta pojedinci ovdje navode budite manje KRALJEVI i hvalisavci a vise budite covjek koji raznislja na buducnost a ne nasadasnjost i na sekundu slave.Najlakse je unistit,ali popravit malo teze
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
5.432
Ne shvatam poentu vađenja listi iz MAC-a pa onda javnog objavljivanja. Likovi sa SF-a ovdje slikaju kanale i pričaju kako dijele liste. Na svom forumu obrišu post ako upozoriš na uništavanje listi, a dopuštaju sistematsko uništavanje. Ovdje još pametuju kako treba na PM slati, kao ne valja ovaj ili onaj...
Nemam ništa lično ni protiv koga, nisam član nijednog klana. Samo ne podnosim duple aršine.
Na serbianforum e daleku posredeno nego sto e tuka. Ti si clen tamu od 2012 i ne znaes sto i kade treba da se postavi? Sramota za tebe i se dodeka mislenjata se vo pogresna tema ke bidat izbrisani.
Jas sum toj so guma za brisenje:
500.png

Ne samo tvoeto, tuku i sekoe mislenje sto ne e vo soodvetna tema e izbrisano.
 
Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
Na serbianforum e daleku posredeno nego sto e tuka. Ti si clen tamu od 2012 i ne znaes sto i kade treba da se postavi? Sramota za tebe i se dodeka mislenjata se vo pogresna tema ke bidat izbrisani.
Jas sum toj so guma za brisenje:
Прегледај го приврзокот 215753

Ne samo tvoeto, tuku i sekoe mislenje sto ne e vo soodvetna tema e izbrisano.
Drug,
nemam namjeru s tobom ulaziti u diskusiju. Daleko sam ja u životu od sujete zbog izbrisanog posta. Promašio si poentu totalno.
Da, ja sam član serbianforuma veoma dugo u osnovi iz razloga što se tamo uvijek mogla skinuti dobra knjiga ili koristan program. Relativno skoro sam vidio da postoji tema IPTV. To su nebitne stvari.
Kao što rekoh, nemam ja ništa protiv bilo kojeg foruma niti ljudi. Uostalom, nikoga ja ne poznajem lično niti ko mene poznaje. Lijepo je družiti se s ljudima, razmjenjivati mišljenja i stavove.

Živ ti meni bio druže i no sikiriki
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.383
Поени од реакции
2.821
Na serbianforum e daleku posredeno nego sto e tuka. Ti si clen tamu od 2012 i ne znaes sto i kade treba da se postavi? Sramota za tebe i se dodeka mislenjata se vo pogresna tema ke bidat izbrisani.
Jas sum toj so guma za brisenje:
Прегледај го приврзокот 215753

Ne samo tvoeto, tuku i sekoe mislenje sto ne e vo soodvetna tema e izbrisano.
Darko LEGENDO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Член од
24 јули 2019
Мислења
17
Поени од реакции
1
samet.ahmed treba vam token - zakrpe ne funkcioniraju
Автоматски споено мислење:

uskoro će blokirati mac pa će program pretraživanja mac biti beskoristan
Već su blokirali web lokaciju http://m3ulink.com:6969/c/ i vjerovatno više.
Автоматски споено мислење:

Прегледај го приврзокот 215722
you say you can't get m3ulink line with mac checker? Because i am getting lines from this with my private script .
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Nemam se obicaj mijesati u ove rasprave koje se u zadnje vrijeme vode ovdje na forumu a i sire, ali rekao bih jednu stvar po pitanju ovih mac skenera. Vecina dozivljava neobjavljivanje tih stvari kao nekakvu aroganciju od strane ljudi koji takve stvari posjeduju ili su u mogucnosti naci liste tog tipa. E sad, ja bih postavio svima vama jedno hipotetsko pitanje: recimo da se ti skeneri ili kako ih vec zovemo objave. Mozete li se svi skupa obavezati da cete si skinuti mac ili dva za osobne potrebe ili cete kao u slucaju mac servera od prije godinu dvije "surfati" do besvijesti jer od viska glava ne boli?
Mozda to izgleda trivijalno, ali nije problem kad po nekakvom jadnom serveru "jasu" tri, cetiri covjeka, ali kad se nas 100-150 najasi na taj prnjavi server, on mora "kleknuti" da je googleov mainstream! Vecina bi vjerovatno "jahala" po pet, sest onih najpoznatijih.
Posljedica toga bi bila situacija koju smo vidjeli prije par godina sa mac serverima koje su svi izbombardirali do besvijesti, vlasnici servera su promptno promjenili nacin na koji strimaju i za 99,9 % ljudi je zavladao mrak po pitanju iptv.
Cinjenica da neki ljudi zbog zemljopisnih, financijskih ili nekih drugih razloga ne mogu doci drukcije do strimova osim ovim putem, ostavlja ih "na golu", da ne spominjemo ljude koji su svoje liste posteno platili i onda ih ne mogu gledati jer smo se mi odlucili zajebavati s istim. Ovo je hobi i zajebancija, nanosenje stete trecim licima mi bas nema nekog osobitog smisla.
E sad, bez obzira bili vi clanovi "forumcica" ili "forumcina" (zanimljivo da je vecina clanova i jednih i drugih), povedite racuna o gore navedenom.

P.S. Sve navedeno nije zvanicni stav niti "forumcica" niti "forumcina" ciji sam clan, ovo je moje osobno vidjenje cijele situacije, ne znaci da sam u pravu, prosudite sami. Slijedeci put kad nazovete nekog skrticom, pederom ili ga "castite" slicnim epitetima zato sto ne zeli objaviti te stvari, razmislite o gore navedenom.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom