Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
Šalu na stranu. Ja sam uvjeren da velika većina ovdje ima barem 10 različitih listi koje gleda ili ne gleda. Ali svako bi volio iz čiste radoznalosti imati kobajagi neki skener ili neki način da nađe još listi ujedno da bi zadovoljio i sujetu...
Na kraju krajeva, hopcup je ostavio mnogo toga korisnoga i većina toga radi i radiće
 
Член од
12 октомври 2016
Мислења
116
Поени од реакции
179
Šalu na stranu. Ja sam uvjeren da velika većina ovdje ima barem 10 različitih listi koje gleda ili ne gleda. Ali svako bi volio iz čiste radoznalosti imati kobajagi neki skener ili neki način da nađe još listi ujedno da bi zadovoljio i sujetu...
Na kraju krajeva, hopcup je ostavio mnogo toga korisnoga i većina toga radi i radiće
Možeš imati i 100 listi i na kraju se sve svede na par kanala , ali da budu koliko toliko stabilni
 
Член од
16 август 2019
Мислења
10
Поени од реакции
1
[QUOTE = "Zeljko1972, post: 8727147, membre: 96043"]
nevrijede vam mac scanneri
[/ DEVIS]
Merci pour le script
Автоматски споено мислење:

[QUOTE = "pyrana, post: 8727159, member: 113230"]
Si nous n'avons pas de scanner MAC, il suffit de télécharger le convertisseur imam malo unaprijeđen mag en m3u et le smiley da mogu ubaciti via l'adresse mac de odjednom ...
[/ DEVIS]
molim prijatelja, želim ce programme
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Pa zar taj neki skener nema na tom forumčiću što ga stalno promovišu. Ili je to slična priča kao ovde: ima li ko listu - hvala kralju, najbolji si.......
Sta je sekret majstor opet te svrbi guzica koliko ja znam dva se ovdje foruma reklamiraju iptvpozitiva i onaj neki ?????????.Ako si mislio na iptvpozitive tamo nema kraljeva a za ovaj drugi se obrati na njihovu adresu,za iptvpozitive si dobio odgovor.Te jos sta zanima sa nase strane?
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Sta je sekret majstor opet te svrbi guzica koliko ja znam dva se ovdje foruma reklamiraju iptvpozitiva i onaj neki ?????????.Ako si mislio na iptvpozitive tamo nema kraljeva a za ovaj drugi se obrati na njihovu adresu,za iptvpozitive si dobio odgovor.Te jos sta zanima sa nase strane?
zanima ga dali imate tamo klozete i ako da dali ce go primite kao neki zaduzen za čistače
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
Kako bre nema Kraljeva na iptvpozitive . Ja sam iz Kraljeva .

;)

P.S. Pozdrav za društvo sa chata na iptvpozitive .
Zasto ovo dozvoljavamo ovdje?Siguran sam da se na tom nadriforumu nesmije kajgana ni pomenuti a ovdje svi odatle dolaze da bi velicali svoj forum.Zasto se ovo dopusta ovdje?Za manje stvari se dobije ban a ovdje glavna tema nadriforum iptvpozitive neki.Samo ovdje ulaze da "zaprdjuju"
 

Kajgana Shop

На врв Bottom