Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.296
Em si nepismen a i glup pa prije tebe sam dosao na kajganu,pazi nasu ciju tvoju , sa tobom ce si sigurno kajgana pomoc hahah,t si pijun sta ti znas o meni,sta me sram koga.Nikoga ja ne prozivam nego ti si rekao da su svi otisli a ja tebi da su samo trojica i naveo koji.Sta se mene tice je svakome u obraz mogu pogledat, al je pitanje dal pojedinci mogu u moj.Ja imam karakter za razliku od nekojih sta nemaju ni karakter, ni moral,ni trunke postovanja.A to sta su neki prezeljkivali da se forum iptvpozitive urusi zajebali su se.A i dali su mi poticaj da se opet ukljucim u dijeljenje listi ovdje uskoro bas zainat pojedincima
Ma znao sam ja da si ti glava kuće, ozbiljan domaćin...ovi ostali se samo grebali od tebe. Onaj inter je najstražnji u selu
nek si ga se rješio. Samo nastavi i nek ti je sa srećom - nešto razmišljam da odpilim sve ove neznalice što se družim sa njima i da pređem u tvoj tabor, naravno ti si gazda i slušao bi te bez pogovora.
 
Член од
5 јануари 2019
Мислења
23
Поени од реакции
36
Posle dužeg vremena korišćenja m3u liste( nekih 8 meseci), došlo je do pucanja. Pa se javljam, ako ima ko da podeli sa mnom liste sa domaćim kanalima bar dve (pošto mi treba za druga i mene), zasigurno neću širiti, za to da ne brinete.
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
Posle dužeg vremena korišćenja m3u liste( nekih 8 meseci), došlo je do pucanja. Pa se javljam, ako ima ko da podeli sa mnom liste sa domaćim kanalima bar dve (pošto mi treba za druga i mene), zasigurno neću širiti, za to da ne brinete.
imas listu za tebe i tvog druga
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Uh jbt, malo sam iznenadjen, mislio sam da sam i ja tamo bio drag prijatelj iako nisam neki iptv strucnjak.
Uvijek si bio i ostao drag prijatelj, ova iptv sranja i znanje vezano uz njega ne igra nikakvu ulogu. Na to sto drugi misle nazalost ne mogu utjecati.
 
Член од
16 февруари 2016
Мислења
480
Поени од реакции
1.067
Прегледај го приврзокот 215462
Автоматски споено мислење:

ako nekome nisam posalo listu potrudicu se u toku dana da posaljem
Sa jednom ili vise konekcijama… nije bitno...
Ono sto cini covjeka da bude VELIK je... da ima siroko srce I da pomaze.
Eto meni ne treba lista, al dobro bi mi dosla jedna Milenija.
:oeoeoe:
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom