Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
I ja bi da se zahvalim grupi od od 50-60 ljudi :P šta poželim oni pošalju.
Bravo tako se radi sta bi skenirao kad to mogu drugi za tebe i ti si pravi kralj iptv listi nek podanici salju i skeniraju hahah,pa to ja stalno govorim nije kralj koji dijeli liste on je sluga pojedincima koji na terasi pijuckaju kavicu i napisu supce salji nesto a ovaj jedva ceka da posalje hahahaahha jebemti sad znamo razliku,sad cu i ja napravit nalog i samo trazit ma ima da ga hvalim kad pisem sa jednom rukom a sa drugom cu drzat prst u zraku heheheeh.Cista petica za tebe
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
da ovdje odgovorim ovima sto traze liste na pp-Sa jednom konekcijom nemam obicaj da dijelim jer te liste ne vrijede.Mogu ja poslati,imam ih na stotine,ali znajte da ne vrijede ni jedno HVALA.To sto kraljevi dijele liste sa jednom konekcijom i dobijaju lajkove i cim dobiju lajk,lista vec stala,meni to netreba a ni vama.Imam liste sa vise konekcija i kad stignem dijelit cu.I izvinjavam se onima kojima ne odgovorim
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.296
Bravo tako se radi sta bi skenirao kad to mogu drugi za tebe i ti si pravi kralj iptv listi nek podanici salju i skeniraju hahah,pa to ja stalno govorim nije kralj koji dijeli liste on je sluga pojedincima koji na terasi pijuckaju kavicu i napisu supce salji nesto a ovaj jedva ceka da posalje hahahaahha jebemti sad znamo razliku,sad cu i ja napravit nalog i samo trazit ma ima da ga hvalim kad pisem sa jednom rukom a sa drugom cu drzat prst u zraku heheheeh.Cista petica za tebe
E pa za to treba postojati međusobno uvažavanje i poštovanje. Kad jednom prodaš obraz teško ga je vratiti, uostalom ti to najbolje znaš. Tako da ti priča pada u vodu, hvale te dok daješ a koliko te cijene to je već pitanje.

A ovaj nordic, dajte te slike - dokaz da radi u vlc lista sa jednom konekcijom.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom