Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
17 јануари 2011
Мислења
40
Поени од реакции
6
Ako je neko raspolozen da posalje neku nasu listu bio bih zahvalan.
 

ziko tara

fantom
Член од
28 септември 2016
Мислења
487
Поени од реакции
791
Da ja cestitam od danas kurban bajram
Svim pripadnicima,
islamske veroispovesti koji sutra slave Kurban-Bajram.Želim da proslave u miru i zdravlju sa svojim najmilijima.U čestitu Bajram šerif mubarek olsum!

i ostalim prijateljima da su mi svi zivi dravi i uvek veseli
 
Член од
25 август 2017
Мислења
33
Поени од реакции
2
pozdrav ljudi ima li neko domacu ex yu list sa sport klubovima i arenom sport u full hd ako iko moze poslati mi u pm bio bih mu jako zahvalan ne radi mi vise jedna sto sam je imao od godinu dana a pocela premier liga a nemam satelitsku hvala svima u napred na pomoci veliki podrav za sve .
 
Член од
16 февруари 2015
Мислења
141
Поени од реакции
260
pozdrav ljudi ima li neko domacu ex yu list sa sport klubovima i arenom sport u full hd ako iko moze poslati mi u pm bio bih mu jako zahvalan ne radi mi vise jedna sto sam je imao od godinu dana a pocela premier liga a nemam satelitsku hvala svima u napred na pomoci veliki podrav za sve .
Jer bas mora sa arenama u ful hd
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.208
Поени од реакции
6.782
pozdrav ljudi ima li neko domacu ex yu list sa sport klubovima i arenom sport u full hd ako iko moze poslati mi u pm bio bih mu jako zahvalan ne radi mi vise jedna sto sam je imao od godinu dana a pocela premier liga a nemam satelitsku hvala svima u napred na pomoci veliki podrav za sve .
da si napisao moze li ex yu lista da gledam ok ,ali napisati ful hd ,jbg neide to
Автоматски споено мислење:

cestitam od danas kurban bajram
Svim pripadnicima,
islamske veroispovest
 
Член од
13 март 2010
Мислења
378
Поени од реакции
480
имам листа кога ќе ја пуштам на PC во AcePlayer ги чита сите канали без проблем, истата листа на AndroidBox на било кој плеер дел од каналите не ги чита или има само звук а слика нема, до шо можи да е проблемот?
 
Член од
13 март 2010
Мислења
378
Поени од реакции
480
со сите е исто, сепак фала
Автоматски споено мислење:

So perfect player treba da gi cita.Takvi problemi, ima ton, nema slika obicno se javuva kaj prog tv android.Da gi cita kanalite kako mp3 (nekoi)
пробав и со perfect player, пак исто
 
Член од
13 март 2010
Мислења
378
Поени од реакции
480
Neznam drugar sto moze da e problemot.Obicno perfect player cita se.Vo ovoj slucaj moze da bide samo ako se raboti za nekoj nov codec vo koj e kompresirano videoto, i vo momentot da nema adekvatna podrska na playerite za toj codec.Inaku takvi problemi obicno se javuvaat na onie 24/7 kanali.
пробав во 2 различни листи и го јавува истиот проблем на Pink филмските канали
 

Kajgana Shop

На врв Bottom