Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

otkacen

Looking for a one-night partner
Член од
10 ноември 2018
Мислења
174
Поени од реакции
57
[QUOTE="otkacen, post: 8715294, member: cekam i cekam i..............
 
Член од
27 јуни 2012
Мислења
114
Поени од реакции
135
dečko ,jako si bezobrazan,daj mi reci koja je svrha ovog foruma osim podjebavanja,pljuvanja,omalovažavanja..takav forum u hrvatskoj i srbiji nebi radio 1 minutu ,ali makedoncima valjda paše da imaju cijelu jugu pa to dozvoljavaju takve stvari jer nebi imali nikog na forumu ,a kaj se tiče dsukija podjelio je najviše listi i čovjek svima pomaže ,zato stavi seltep na usta..
си прошетал ти малку по кајгана да видиш колку подфоруми има и шо се нема, или само трескаш зелени? Не постои тема која не е опфатена на некој од подфорумите, ама изгледа ти само оваа тема ја знаеш!
 

Attachments

Член од
27 февруари 2019
Мислења
212
Поени од реакции
414
си прошетал ти малку по кајгана да видиш колку подфоруми има и шо се нема, или само трескаш зелени? Не постои тема која не е опфатена на некој од подфорумите, ама изгледа ти само оваа тема ја знаеш!
mala isprika ,mislio sam samo na temu iptv..na žalost dok se puno toga dozvoli onda uvijek izbiju na vrh negativci..
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
dečko ,jako si bezobrazan,daj mi reci koja je svrha ovog foruma osim podjebavanja,pljuvanja,omalovažavanja..takav forum u hrvatskoj i srbiji nebi radio 1 minutu ,ali makedoncima valjda paše da imaju cijelu jugu pa to dozvoljavaju takve stvari jer nebi imali nikog na forumu ,a kaj se tiče dsukija podjelio je najviše listi i čovjek svima pomaže ,zato stavi seltep na usta..
Ja sam Bosanac i iz iskustva govorim da su Makedonci najbolji u ovom,najvise hoce pomoci,bez da se mora javno zahvaljivati i lajkovati svaki post kao sto se mora ostalim iz bivse Juge
 
Член од
5 декември 2017
Мислења
492
Поени од реакции
344
Vidim nema reakcije 24 miinuta na tvoj post,reci cu samo bezobrazlug iako sam hrvat.Niko nema hrabrost da ti napise provokacija.Na iptvpozitivi bi letio van jer tamo se cijene svi
Nisi ti Hrvat...
Автоматски споено мислење:

Neznam zasto admin brise sliku koju sam objavio tj Hrvatsku ja se ponosim sa svojom drzavom onaj ko se sa svojom neponosi sta mu ja mogu tj neka ide u tu svoju koju voli...
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
445
Поени од реакции
883
:anco: @saskon je primjer za sve balkance skroman i za pomoci uvijek spreman
i zauzvrat ne trazi nista bigmen u svakom pogledu
pozdrav za sve clanove kajgane i sirite pozitivnu energiju
nisam mu se nikada obratio,ali vjerujem tebi jer te poznajem
Автоматски споено мислење:

Nisi ti Hrvat...
Автоматски споено мислење:

Neznam zasto admin brise sliku koju sam objavio tj Hrvatsku ja se ponosim sa svojom drzavom onaj ko se sa svojom neponosi sta mu ja mogu tj neka ide u tu svoju koju voli...
i treba da se ponosiš,ali ako većina smatra da je ta slika provokacija,razmisli malo.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom