Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
Pozdrav svima na forumu.
Zamolijo bi nekog od strucnajaka za jednu dobru listu sa EXYU kanalima na PM ako moze.
Na godisnjem odmoru sam a nemam pristup racunaru da skeniram imam samo Samsung tablet sa sobom a i ova lista sto sam gledao na Tablet prestala da radi. Zamolijo bi dobru dusu a znam da ih ima mnogo ovdje pa stim ako moze jedna dobra lista sa EXYU kanalima na PM.
Zahvaljujem se unapred

Sve najbolje svima na forumu
odmori mozak od kanala uzivaj u uodmoru vidjeces bolje ces se osjecati
 
Последно уредено:
Член од
26 јули 2019
Мислења
29
Поени од реакции
30
Последно уредено:
Член од
5 август 2019
Мислења
5
Поени од реакции
0
[QUOTE = "saskon, post: 8715074, member: 19741"]
Dobra : D
[SPOILER = "streamsmax.eu"] [ATTACH = full] 214282 [/ ATTACH] [/ SPOILER]
[/ QUOTE]

: applauz: that dodeka ste sreḱni.
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.351
Поени од реакции
3.130
[QUOTE = "saskon, post: 8715074, member: 19741"]
Dobra : D
[SPOILER = "streamsmax.eu"] [ATTACH = full] 214282 [/ ATTACH] [/ SPOILER]
[/ QUOTE]

: applauz: that dodeka ste sreḱni.
Без нервози...еве ќе ти пратам mac...многу јакиот сервер...нема што....
 
Последно уредено:
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
IPTVPOZITIVE svakog dana sve nas je vise uskoro 700 clanova na forumu.U zadnji dva tjedna otisli su 6 clana, a pridruzilo nam se 100 novih clanova.Na dnevnoj bazi posjeta forumu porasla za 30%.Nove teme se ubacivaju.
Forum di se zalaganje nagraduje,ugodna atmosfera na forumu nema ispada nema nacionalnih,vjerskih razlika,teme za svakoga.Pomladena administracija sa starim vukovima.Forum koji stoji na cvrstim temeljima.
Nigdje ali bas nigdje necete vidjet i dozivit tako zabavne moderatore kao na IPTVPOZITIVI forumu to vam ja jamcim a bio sam na mnogim forumima ovih 20 godina.Smijeh i zabave na dnevnoj bazi,nigdje vise humora.
Jedini smo forum jedinstveni koji imamo temu kako se rijesiti stresa,boli i td…,zivot bez tableta na prirodan nacin.Top 1 forum najbrzi po donosenju odluka.Svi su dobro dosli bez obzira ako se nekad nismo i slagali diskriminacije nece bit prema nikome,pridruzite se i uzivajte u toploj atmosferi
https://youtu.be/jVkb5hdzKog
 
Член од
12 декември 2018
Мислења
163
Поени од реакции
214
IPTVPOZITIVE svakog dana sve nas je vise uskoro 700 clanova na forumu.U zadnji dva tjedna otisli su 6 clana, a pridruzilo nam se 100 novih clanova.Na dnevnoj bazi posjeta forumu porasla za 30%.Nove teme se ubacivaju.
Forum di se zalaganje nagraduje,ugodna atmosfera na forumu nema ispada nema nacionalnih,vjerskih razlika,teme za svakoga.Pomladena administracija sa starim vukovima.Forum koji stoji na cvrstim temeljima.
Nigdje ali bas nigdje necete vidjet i dozivit tako zabavne moderatore kao na IPTVPOZITIVI forumu to vam ja jamcim a bio sam na mnogim forumima ovih 20 godina.Smijeh i zabave na dnevnoj bazi,nigdje vise humora.
Jedini smo forum jedinstveni koji imamo temu kako se rijesiti stresa,boli i td…,zivot bez tableta na prirodan nacin.Top 1 forum najbrzi po donosenju odluka.Svi su dobro dosli bez obzira ako se nekad nismo i slagali diskriminacije nece bit prema nikome,pridruzite se i uzivajte u toploj atmosferi
https://youtu.be/jVkb5hdzKog
Da na tvom forumu netko ovako reklamira drugi forum ,popljuvao bi ga i banirao ,cudi me sto te trpe ovdje da lijecis svoje frustracije tipa hvalite me usta moja kad nitko drugi nece.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Da na tvom forumu netko ovako reklamira drugi forum ,popljuvao bi ga i banirao ,cudi me sto te trpe ovdje da lijecis svoje frustracije tipa hvalite me usta moja kad nitko drugi nece.
Ja decko moj nisam frustriran nego je tebe frustrirao moj post,kad ces ti dobit 2000 zahvala na forumu kao ja ovdje onda ces moc reklamirat i svoju buducu punicu ili ti sadasnju ovdje. I ja se ne hvalim nego reklamiram forum :angel::angel::angel:
https://youtu.be/jVkb5hdzKog:kafence:
 
Член од
12 декември 2018
Мислења
163
Поени од реакции
214
Ja decko moj nisam frustriran nego je tebe frustrirao moj post,kad ces ti dobit 2000 zahvala na forumu kao ja ovdje onda ces moc reklamirat i svoju buducu punicu ili ti sadasnju ovdje. I ja se ne hvalim nego reklamiram forum :angel::angel::angel:
https://youtu.be/jVkb5hdzKog:kafence:
ma ti si samo obicna stara budala,nebitan si sroljo nemas trunku postovanja prema nicemu,tako ces i zavrsiti truljo
 
Член од
27 февруари 2019
Мислења
212
Поени од реакции
414
ma ti si samo obicna stara budala,nebitan si sroljo nemas trunku postovanja prema nicemu,tako ces i zavrsiti truljo

dečko ,jako si bezobrazan,daj mi reci koja je svrha ovog foruma osim podjebavanja,pljuvanja,omalovažavanja..takav forum u hrvatskoj i srbiji nebi radio 1 minutu ,ali makedoncima valjda paše da imaju cijelu jugu pa to dozvoljavaju takve stvari jer nebi imali nikog na forumu ,a kaj se tiče dsukija podjelio je najviše listi i čovjek svima pomaže ,zato stavi seltep na usta..
 

otkacen

Looking for a one-night partner
Член од
10 ноември 2018
Мислења
174
Поени од реакции
57
IPTVPOZITIVE svakog dana sve nas je vise uskoro 700 clanova na forumu.U zadnji dva tjedna otisli su 6 clana, a pridruzilo nam se 100 novih clanova.Na dnevnoj bazi posjeta forumu porasla za 30%.Nove teme se ubacivaju.
Forum di se zalaganje nagraduje,ugodna atmosfera na forumu nema ispada nema nacionalnih,vjerskih razlika,teme za svakoga.Pomladena administracija sa starim vukovima.Forum koji stoji na cvrstim temeljima.
Nigdje ali bas nigdje necete vidjet i dozivit tako zabavne moderatore kao na IPTVPOZITIVI forumu to vam ja jamcim a bio sam na mnogim forumima ovih 20 godina.Smijeh i zabave na dnevnoj bazi,nigdje vise humora.
Jedini smo forum jedinstveni koji imamo temu kako se rijesiti stresa,boli i td…,zivot bez tableta na prirodan nacin.Top 1 forum najbrzi po donosenju odluka.Svi su dobro dosli bez obzira ako se nekad nismo i slagali diskriminacije nece bit prema nikome,pridruzite se i uzivajte u toploj atmosferi ja sam podnesoo i cekam joossss
 

Kajgana Shop

На врв Bottom