Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.296
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
Nisam shvatio ovo- član koji iznosi info.....Pojasni na šta misliš.
javi se na pm
Автоматски споено мислење:

prvih 10 koji se jave na pm dobijau listu na 1000 konekcija
reko sam 10 a dobilo je njih 24
Автоматски споено мислење:

sto me vise napadaju ja cu sve vise listi dijeliti na pm nek ljudi gledaju ,jebo vas vip jebo vas programeri i ostali supci ideja je vazna ideja jednom mi francuz napisa rekoh francuz da tebe nije bio nebih imao nista ,a on odgovori zlaja , bez tvojih ideja nista imam to uslikano kompliment od najaceg i najveceg ,sad vadite macove svi ja sam ih vadio rucno krenuo sa client portal jer imaju skoro pola miliona usera
i uhvatimm koji mac ,onda\ to rekoh jednom tipu a ovaj zna drugog tipa kaze trebamu jedan koji radi da vidi putanju rekoh no problem i covjek skonta vidi da je stb obicni broswer i napravi da vuce citav raspon znaci opet ideja
sota svaka cast sto dijelis liste ,treba imati strpljena a ne doci ovdje i pljuvati ,mjesto da pljujete dajte liste ljudima
Автоматски споено мислење:
 
Последно уредено:
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
zokiniko
reko sam 10 a dobilo je njih 24
pa izbacis 14 i uregolises potok dzjaba gledalci na 10,kad uzmes da ovi moze da sa ovde s nekoliko akauta moze se reci da si dal lista samo na 5 ljudi.
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
zokiniko
reko sam 10 a dobilo je njih 24
pa izbacis 14 i uregolises potok dzjaba gledalci na 10,kad uzmes da ovi moze da sa ovde s nekoliko akauta moze se reci da si dal lista samo na 5 ljudi.
ima 1000 konekcija komektovano 155 kakav protok kurci palci ako treba m,ogu svakom clanu na kajgni dati po jednu razlicitu sa 1000 konekcija jb listu nek raja gleda koja je svrha foruma ako nece gledati
 

Kajgana Shop

На врв Bottom