Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

otkacen

Looking for a one-night partner
Член од
10 ноември 2018
Мислења
174
Поени од реакции
57
Pozdrav Kajgano od foruma IPTVPOZITIVE,mjesto za najbolje druzenje,noviteti,
odlicna administracija,posjetite nas i vidite zasto smo Top destinacija drugaciji
od ostalih korak ispred u razmisljanju i donosenju odluka.
Cekamo vas administracija IPTVPOZITIVE.:angel:
https://youtu.be/jVkb5hdzKog
"Prijateljstvo je najteža stvar na svijetu za objasniti. To nije nešto što se uči u školi, ali ako nisi naučio što je smisao prijateljstva, uistinu nisi ništa naučio. "
Da Ali nepustate u nutra
Cekam toliko crème
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.357
Поени од реакции
3.132
Нова апликација на vip....првиот месец "гага" гледање....
 
Член од
28 септември 2018
Мислења
84
Поени од реакции
77
otvorene reg ,forum bez naprdjivanja i suplje da jednoga dana budemo kao sf forum ili kajgana
Hahahahahah koji ti to po redu forum na koji si se ukrcao.Koliko sam brojao peti mislim.Posljednji ti bio pozitiva.Jadna vam majka koga ce on da vodi,gdje god dode svugdje napravi metež ili darmar,samo ga sve manje sledbenika sad prati opametili se momci.Ja ga se sjecam sa SF foruma da zna koji sam na dupe bi pao.Manite se njega i zivot ce vam bit puno ljepsi jer on je nocna mora,iscrpit ce i posljednji atom iz vas dok ne dode do cilja, a tu ne bira sredstva.Tako dugo ce se nazivat kraljem dok ce ga pojedinci filati sa alatima i ostalim, a sami se pronadite koji ste to koji mu doslovce na tacu sve dajete.Sota.panel,wspirit,crow,dux barem misle sa svojom glavom,a on se dici sa tudim radom.Drs te se momci vi svojih foruma sa Interom necete daleko dogurat voli vas stari clan SF FORUMA.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: CtX

CtX

Член од
10 јануари 2018
Мислења
187
Поени од реакции
296
Hahahahahah koji ti to po redu forum na koji si se ukrcao.Koliko sam brojao peti mislim.Posljednji ti bio pozitiva.Jadna vam majka koga ce on da vodi,gdje god dode svugdje napravi metež ili darmar,samo ga sve manje sledbenika sad prati opametili se momci.Ja ga se sjecam sa SF foruma da zna koji sam na dupe bi pao.Manite se njega i zivot ce vam bit puno ljepsi jer on je nocna mora,iscrpit ce i posljednji atom iz vas dok ne dode do cilja, a tu ne bira sredstva.Tako dugo ce se nazivat kraljem dok ce ga pojedinci filati sa alatima i ostalim, a sami se pronadite koji ste to koji mu doslovce na tacu sve dajete.Sota.panel,wspirit,crow,dux barem misle sa svojom glavom,a on se dici sa tudim radom.Drs te se momci vi svojih foruma sa Interom necete daleko dogurat voli vas stari clan SF FORUMA.
Naravno da je tako ja sam davno rekao da su to uhljupi od ljudi i pozdrav od jos jednog starog i sadasnjeg clana SF
Mante se intera i dsukija itd
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
na raspolaganju svi serveri i acounti za stb , oko 245 servera otprilike reg ili sa u/p plus sn ulaz i n1 forum za liste sa vise konekcija
za stb acounte potrebno je d aimate 20 postova nakon toga mozete traziti nalog za zeljeni server,isto tako liste z a vlc na raspolaganju uslov 10 postova ,liste sa vise konekcija za vip clanove ili mogucnost na pm m,nogi clanovi ovdje znaju da se radi o kvalitetnim listama ,naravno davacu liste i ovdje svi forumi su vise manje slicni i imaju svoje zasluge pozdrav
72295581dcd1.gif
Автоматски споено мислење:

Hahahahahah koji ti to po redu forum na koji si se ukrcao.Koliko sam brojao peti mislim.Posljednji ti bio pozitiva.Jadna vam majka koga ce on da vodi,gdje god dode svugdje napravi metež ili darmar,samo ga sve manje sledbenika sad prati opametili se momci.Ja ga se sjecam sa SF foruma da zna koji sam na dupe bi pao.Manite se njega i zivot ce vam bit puno ljepsi jer on je nocna mora,iscrpit ce i posljednji atom iz vas dok ne dode do cilja, a tu ne bira sredstva.Tako dugo ce se nazivat kraljem dok ce ga pojedinci filati sa alatima i ostalim, a sami se pronadite koji ste to koji mu doslovce na tacu sve dajete.Sota.panel,wspirit,crow,dux barem misle sa svojom glavom,a on se dici sa tudim radom.Drs te se momci vi svojih foruma sa Interom necete daleko dogurat voli vas stari clan SF FORUMA.
jbt ti akvog clana koji iznosi info sa tog istog sve receno ides na ignore
 

Kajgana Shop

На врв Bottom