Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
16 февруари 2015
Мислења
141
Поени од реакции
260
Predlozio bih administraciji foruma da clan Sota kao i Zoki Niko budu imenovani za moderatore ili urednike ovog dela foruma.Ljudi su uvek spremni pomoci bilo kome ko zatrazi bilo sta i to su dva najjaca lika ovoga foruma zato im predajte ovo u ruke da vidite kako forum treba da radi.Nigde ni na jednom mestu nisam video vise vulgarnosti i prostote a da bude nekaznjeno od strane admina i urednika na mrezi.Svaki forum treba i mora da funkcionise na neki normalan nacin a ne da dozvoljava neke nenormalne pojave koje se nasim jezikom ne mogu objasniti jer se granice sa ludilom.
Pozdrav
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
@Sota da li moze jedna lista na pm?Hvala.
Poslao sam ti 2 liste sa rok trajanja 08.2019-te i jednu do 05.2020-te sa exyu radi bez token

@Sota aj kad vec dajes daj i jednu meni, hvala !
tebi takodjer poslane 2 liste sa exyu rok trajanja obe liste do 05.2020-te radi bez token

Ovo dole u spojleru mozete da skenirate ;) samo brzo dok nisam povadio sve mac :D:D:D server imate na slikama ;)

a1.png a2.png a3.png a4.png a5.png a6.png a7.png

itd.........................

Pozdrav
 
Член од
8 март 2012
Мислења
343
Поени од реакции
448
Predlozio bih administraciji foruma da clan Sota kao i Zoki Niko budu imenovani za moderatore ili urednike ovog dela foruma.Ljudi su uvek spremni pomoci bilo kome ko zatrazi bilo sta i to su dva najjaca lika ovoga foruma zato im predajte ovo u ruke da vidite kako forum treba da radi.Nigde ni na jednom mestu nisam video vise vulgarnosti i prostote a da bude nekaznjeno od strane admina i urednika na mrezi.Svaki forum treba i mora da funkcionise na neki normalan nacin a ne da dozvoljava neke nenormalne pojave koje se nasim jezikom ne mogu objasniti jer se granice sa ludilom.
Pozdrav
Potpuno se slazem stobom Zokiniko i Sota za Moderatore Iptv sekcije
 
Член од
9 февруари 2018
Мислења
74
Поени од реакции
11
Poslao sam ti 2 liste sa rok trajanja 08.2019-te i jednu do 05.2020-te sa exyu radi bez token


tebi takodjer poslane 2 liste sa exyu rok trajanja obe liste do 05.2020-te radi bez token

Ovo dole u spojleru mozete da skenirate ;) samo brzo dok nisam povadio sve mac :D:D:D server imate na slikama ;)


Pozdrav
Hvala!
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Zasto sam pisao javno kome sam poslao liste ? radi znanja i ravnanja ;) mada to ne radim ali eto danas sam to uradio .... svako ko je dobio listu ta ista nije data na 2-3-4 clana znaci svakome razlicita e sad dal ce rok trajanja da izdrzi nije do mene ;) mimo danasnjeg javnog pisanja poslao sam ti listu itd... saljem na Pm bez da dajem do znanja da sam nekom poslao eto..................... nisu samo slike ;) to sa listama sto podarim radim vec 10g ... nemoj da se lazemo zna se sve ;) ko vjeruje ko ne nebitno........................

Za danas dosta ;)

Pozdrav
 

Kajgana Shop

На врв Bottom