Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
secate se ovog stalkera nekada ste delili mac adrese na privat ali je vec dosao kraj od danas
sda moze svako ad si uzme sta zeli ;)
api_auth_login = stalker
api_auth_password = codestalker69
Код:
http://mdw.mooo.com/stalker_portal/api/account_subscription
https://mw2.victorymedia.rs/stalker_portal/api/itv
ja sma kolikotoliko pametan u odnos vama tako zvani skolovani programeri hakleri kraljevi i sve sto vam je epitet za nagore ad se uzdizete na reci se palite kao sibicaa ta sibica kad tad izgori as nestane pepeo bude
 
Последно уредено:

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.357
Поени од реакции
3.132
pa sto nisu taj kompaj podelili ljudima nego ga vesto cuvaju samo za sebe i tu na privat delu liste sa 1 konekcija i to user pas nedaju mac
Pa to smo konstatirali davno....zašto te napadaju non stop isti ljudi....svaka čast za saskon koj nikad ne vređa ljude...
Zato što si glup. Malo je reći.

Koliko vidim ti si razočarenje kod ljudi, tako da shvati više da si višak odve a i svud, leči se negde drugde.
Jel ti čitaš šta pišeš ili hočeš da svi počemo kao ti....
 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Sma ad radu delu, pameti bez. Ajde osnovac oladi malo, dobio si to sve od nekoga i izneverio si te iste ljude i nastavio si da se ponižava kod istih tih ljudi, jadno ponašanje.
 
Последно уредено:
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
secate se ovog stalkera nekada ste delili mac adrese na privat ali je vec dosao kraj od danas
sda moze svako ad si uzme sta zeli ;)
api_auth_login = stalker
api_auth_password = codestalker69
Код:
http://mdw.mooo.com/stalker_portal/api/account_subscription
https://mw2.victorymedia.rs/stalker_portal/api/itv
ja sma kolikotoliko pametan u odnos vama tako zvani skolovani programeri hakleri kraljevi i sve sto vam je epitet za nagore ad se uzdizete na reci se palite kao sibicaa ta sibica kad tad izgori as nestane pepeo bude
Sve to još uvek radi. :busi::pos::kafence:
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
eto kude se krije login za te stalkere za api
Код:
http://mw.digi.rs:88/custom.ini
greska si razumeo ili si ti preneli ja
u u mojdosegasni zivot imam samo dobijeno napoklon i to bez da ja trazim znaci svoevolno si mi dali
tpc port skener xenu onaj phpmyadmin ali mi nisu objasnili za sto sluzi taj a to mi taj phpadmin boki dao samo kako glasi
i nista vise i ovaj sad sto ga imam al to su mi rekli nisu mi dali
onaj fidler e to ja imam od neki ljudi i nista vise
i sad budi ti pametan kao ja i nadji sa te programe brdo liste i mac adrese ili bilosto valja
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.296
greska si razumeo ili si ti preneli ja
u u mojdosegasni zivot imam samo dobijeno napoklon i to bez da ja trazim znaci svoevolno si mi dali
tpc port skener xenu onaj phpmyadmin ali mi nisu objasnili za sto sluzi taj a to mi taj phpadmin boki dao samo kako glasi
i nista vise i ovaj sad sto ga imam al to su mi rekli nisu mi dali
onaj fidler e to ja imam od neki ljudi i nista vise
i sad budi ti pametan kao ja i nadji sa te programe brdo liste i mac adrese ili bilosto valja
I još se hvališ kako ti je Boki nešto dao i pokazao. Kako si mu ti uzvratio...tako što si iznevjerio njegovo povjerenje. Čak i on koji je dugo govorio kako ti nisi loš je promjenio mišljenje i napisao ti šta misli o tebi.
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
to ste sve drugim ljudima precutali a navodno im dali ono sto nevalja da se sa njime zajebavaju dok ste vi izigravali kraljevi i ostali djavoli a ima jos komande za stalkere koi nisu ni na internet objavljeni
a sto imaju velika funkcija oko ovoaj vod na panel ili ostali sto se nalik na njih
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.357
Поени од реакции
3.132
I još se hvališ kako ti je Boki nešto dao i pokazao. Kako si mu ti uzvratio...tako što si iznevjerio njegovo povjerenje. Čak i on koji je dugo govorio kako ti nisi loš je promjenio mišljenje i napisao ti šta misli o tebi.
E drag torprdoo, sad si sve lijepo pisao.....al vidis Boki nikad nije neko vredao.....:eek:
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
nemam reci za njega ne kritikujem coveka jedino smao to sam od njega dobio i aj sad budi pametan pa slozi slozuvalku kako to radi i na sta se natakne eto to mi dao samo
da tupim mozak kako to radi na koi nacin a uzvratio sma mu tako sto sam mu pokazao njemu ili vas ostalima koi ste onda bili u to elitno vip drustavo kako preko restrtimera
i da nema nijedan user mozes ad mu izvadis svi useri macadrese cak i do admina ad dodjes na ful panel
i kako preko inspektor dokument za 10 minuta ili manje u zavisnost koliko usera ima ad mu sve to izvuce a do tada su kopirali user po user
 
Член од
17 април 2018
Мислења
182
Поени од реакции
99
Kome si ti pomogao, hajde da čujem
koliko su ljudi tako mogli da gledaju, ni ceo jedan dan.
Meni je pomogao na jedan drugi nacin, nije nuzno da mi bilo tko pomaze preko PP.
Ljudi tako mogu da gledaju dok im ne istekne datum accounta, jos uvijek gledam neke Stojanove linkove.
 
Член од
12 февруари 2016
Мислења
313
Поени од реакции
381
А која верзија е твојот тв, кај мене е 32lb5800 -zm
Исти како овој
...вечер ќе го сликнам со опциите за хуго да види....
42LF652V-ZA Istoto ti kazuva hugo samo mesto Subtitle treba crvenoto.So udp linkovi ne sum probal a ovie drugite linkovi gi cita
 

Kajgana Shop

На врв Bottom