Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
jel vam gori ispod dupe hakleri moi mili
koliko ovce ste istrizili samo da bi dosli do neka lova ili pare
sad vam nije sve jedno :) pa sramota nasao covek a neda javno zar to nije tuzno on da ima aostali ad se jebavaju sa taj mag to m3u konverter
ma neka je kraj ali kako vidim od pisanje ti si mu valjda ponizen sluga
kako se kaze to u kraljevstvo joker ili dvorkisut koi ga zabavlja naneki nacin samo kako bi nesto dobio od njega jadni ste stvarno vi saopozdani a ustvari kosi ti stotako nenadejno upadas
i pisesda cutim prestavi se na ova publika da nisi slucajno dosao iz zenski deo foruma
onda si pogresio temu
 
Последно уредено:
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
jel vam gori ispod dupe hakleri moi mili
koliko ovce ste istrizili samo da bi dosli do neka lova ili pare
sad vam nije sve jedno :) pa sramota nasao covek a neda javno zar to nije tuzno on da ima aostali ad se jebavaju sa taj mag to m3u konverter
ma neka je kraj ali kako vidim od pisanje ti si mu valjda ponizen sluga
kako se kaze to u kraljevstvo joker ili dvorkisut koi ga zabavlja naneki nacin samo kako bi nesto dobio od njega jadni ste stvarno vi saopozdani
tako je samo tako imas moju podrsku,sve razvali jebo ovo lazno dustvo samo naprijed
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.356
Поени од реакции
3.130
Ma to su ti voajeri....napunili si pc sa foldere i foldere iptv i sad ko neke penzionerice tu onesvestije se bezvezno...[DOUBLEPOST=1563480246][/DOUBLEPOST]Evo, sve šta hoču imam....tako da sad da vređam druge....to je zaista glupa stvar....
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
istina njih sada boli kad su osetili ad se nesto sprema
i svi cekaju na to nesto kao an utakmica a sto znam mozda i zaboravimda stavim ono sto treba nego cekacu onaj koga nasaoad ag stavi javno ili ja cu sad neka sam odluci ona ili ja
 
Член од
7 март 2017
Мислења
36
Поени од реакции
62
jel vam gori ispod dupe hakleri moi mili
koliko ovce ste istrizili samo da bi dosli do neka lova ili pare
sad vam nije sve jedno :) pa sramota nasao covek a neda javno zar to nije tuzno on da ima aostali ad se jebavaju sa taj mag to m3u konverter
ma neka je kraj ali kako vidim od pisanje ti si mu valjda ponizen sluga
kako se kaze to u kraljevstvo joker ili dvorkisut koi ga zabavlja naneki nacin samo kako bi nesto dobio od njega jadni ste stvarno vi saopozdani a ustvari kosi ti stotako nenadejno upadas
i pisesda cutim prestavi se na ova publika da nisi slucajno dosao iz zenski deo foruma
onda si pogresio temu
Ti boluješ od neizlečive bolesti :popce: . Moje saučešće tvojoj porodici .:popce::popce::popce:
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.356
Поени од реакции
3.130
Ma sve radi...ali šta češ....ostaj nek bljuju...samo i to znaju...zar znaju da napise neki vic ili nešto da se nasmiješ....samo kletve i....nista više...(šta bi rekao stari "roker" KEBA, hehehe)...[DOUBLEPOST=1563481176][/DOUBLEPOST]
Ja sam behemoth..... nadam se da znaš šta je to.... welcome to hell :gjavol::gjavol::gjavol::gjavol:
Ne zamaraj...
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
dosta gleda pa da ne ti bude nesto sacuvaj boze ko ce ad te nosi onda na dusi celog zivota
 
Последно уредено:
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Predstavi se ti pošto vidim da imaš more profila hajde kralju daj mi uputstvo kako do tih panela ili listi što si se stiso, pomozi nam :busi:
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
nemogu da ti dam jel tebe drugi kralj poseduje
nije fer sad ako te od njega ukradnem
 

dreambox520

Outstanding Сasual Dating Real-life Females
Член од
20 ноември 2017
Мислења
391
Поени од реакции
218
Никој не знае кој е @hopcup,
Тој свири Робин Худ и го уништува сето она што може да се уништи.
Тоа е, секако, сопственикот на панелот или штити одредени сопственици на панели.
Вие не може да биде Робин Худ, а од друга страна да заработите пари од сопственикот на панелот
a so pravime koga licno se znaeme? :) i samo neka prodolzi taka..bravo hopcup idemo dalje!!![DOUBLEPOST=1563486348][/DOUBLEPOST]
ako moze da mi netrazite vise liste na pm gubite vrijeme liste vise nedajem ,crow vam je sve dao i objasnio sad sami trazite zivio hopcup ili crow kako vec
barem neke koristi od tebe
pozdrav
a ko tebetrazio? jel ti to sam sebi pises :) :)
 
Член од
18 март 2019
Мислења
592
Поени од реакции
2.438
kakvi kraljevi? malo vam je hierarhija zaostala...
čemu tolike tenzije?
šta imate od te zlobe?
ljudski je dijeliti ako neko ima viška da onima koji nemaju... to je ljudski!
jebo interese!? šta svi zinuli za nekom šakom para??
pod hitno treba neki Robin Hood da ukrade ovima što se hvale da imaju a stisli dupe i škrtare!!
Najgori su oni ko krtice dođu tu i rove i ljubomorni su jer se ljudi druže...
Forum gubi smisao kad se prepucavate i pušete ko je jači...
Nije ugodno čitat prijetnje i ružne riječi...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom