Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.342
Поени од реакции
3.120
Kad si ti meni odgovorio na pp ? i kad sam ja to napisao ?? nadji mi od mene taj moj Post...isao sam kod mene na Pm unazad 26 stranica do 08.05.2016-te godine mada ih ima jos .. tebe nema nigdje osim ove Pm od 24.09.2017-te

Прегледај го приврзокот 212725

na koju nisam ni odgovorio i sad ti meni kazes da sam ja tebe slagao ?? svasta ... takvi kao ti jave se samo kad im nesta treba a do tad su im Pm zakljucane .... tako da.... a druga stvar nisam duzan kako tebi tako i sta znam kom da odgovaram na Pm ako hocu mogu ako necu, necu i sta i kog sam ja slagao ??? daj dokaz
Pozdrav
Dobro @Sota ,ne mora sad da pravis sapunica....sve sta sam pisao je tacno...nek svi znaju da si cicija....:)[DOUBLEPOST=1563386416][/DOUBLEPOST]braco moja mila...hvala...hvala.......,. otisao je....
 
Последно уредено:
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
pa ode covek da isprobava sad komande dal ce ad se na neki drugi panel uhvatu malo sutra bez debug kljuc
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Dobro @Sota ,ne mora sad da pravis sapunica....sve sta sam pisao je tacno...nek svi znaju da si cicija....:)
Zahebav*j ti nekog drugog ok ... kratko i jasno.. zar te nije stid tog tvog iz supljeg u prazno .. mislim da ti ne prilici da se ponasas kao balavac ..................... bez komentara ... sad pisi sta ti volja .....................kao da nemam pametnija posla nego da se ovdje natezem sa tobom ........ ja sam svoje rekao i dokazao ajd.......................................
Pozdrav
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
samo flusovi na porte stalkeri i ostali takvi strimovi koi radu a da nisu ts liste koristim a ovo sto sma do sad postavljao to
mi netreba
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.342
Поени од реакции
3.120
@hopcup ma đaba stavljaš....na pp svi šalju zakon liste koje traju po stotinama godina....evo samo danas su mi pošaljile nekoliko stotine liste...hehehe...
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
:) pa ko ce ad zivi toliko godine da bi jedna takva lista gledao
ovako pouicno nesto sam svoj majstor da budes
sad znaeme kako rabotat ful paneli kako stalkeri
kako client_portal kako flusovi samo sto nas mrzi ad sve to skeniramo
 
Член од
24 март 2019
Мислења
20
Поени од реакции
20
postovanje svima

Dali tko zna zbog cega kad sa

debug&debug_key=

lista se otvori u webbrowser ali ni jedan kanal ne otvara tj video

medjutim kad isti MAC ubacim u STB Emulator svi kanali rade

U cemu je problem ako tko zna moze na PP
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
zato sto nijedan broser nije prilagodjen za stb player
:) to ti isto kao zena
kad je obucena nisto joj se nemoze videti ili staviti a kad je skines onad sve se vidi i slobodno mozes ubaciti svoju bankomat karticu u ono sto se provuce tako i s adebug
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
postovanje svima

Dali tko zna zbog cega kad sa

debug&debug_key=

lista se otvori u webbrowser ali ni jedan kanal ne otvara tj video

medjutim kad isti MAC ubacim u STB Emulator svi kanali rade

U cemu je problem ako tko zna moze na PP
Zato sto taj debug_key sluzi za k...c, sve sto nadjes s njim mozes naci i bez njega. On samo sluzi administratoru stalkera da ga moze otvoriti u web browseru i provjeriti kako radi ako je radio neke izmjene. Kako web browser nema stb player normalno da nista ne vidis jer ta komanda i ne sluzi za to. Za detalje se obratite ekspertima na forumu.
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
jos koi dan i postavljam komanda za skeniranje na mac adresi za client_portal posto meni ne treba eto bicu velikog srca
pa vama cu dati to da se uverite danetreba nikakva skripta
 
Член од
20 декември 2018
Мислења
200
Поени од реакции
255
Ko je ovde najveći Car? Meni je dao više put listu. Briga me za te vaše skenere flusic i šta ja znam boranije.
Šta koj djavo objavljuju neki članovi da me uče? Učite prodavce de curi? Ni jednu listu mi nisu poslali ti sa boranijom....
Respekt za sve one koj su mi poslali liste. :aplauz:Zokiniko Robert Željko Bayern Panelkorezac anatun brzimiško i druge koj nezele da se spomenu. P. S netreba skener dinamo hvala Željko Juri itd...
Je.. Skeneri sa ovakvi DRUGARI
Oduzicuse kako znam i umem.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom