Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
....ti i niko - to za ruke i u dijecji vrt...niko vise ne veruje u vase price...niko - to za jedna bitka je hteo javno da pisem kao ...evo niko - to mi dao lista...a ti..znas kakav si ispao sa jedan server sta sam ti pisao na pp ..ali to je .. bitno se hvalite kao vi dajete a drugi ne....hehe...
Kad znas da pametujes otvori Pm pa ces da vidis kom sam sve poslao liste i koliko lista... ili oces i one sa mog foruma da ti uslikam ? ajde sad kad toliko pricas da nije istina otvori Pm da ti dokazem a ti uzmi sva ta imena i prilozi ovdje javnosti da bi doticni mogli da potvrde da sam im poslao listu .... ujedno da ti kazem ako ne ispostujes od mene napisano nemoj vise nikad po tom pitanju sto se mene tice nista pisati eto ... to bi bilo to....

Edit

Ja se ne moram pravdati nikome .... tebi najmanje..... ako te zanima istina izvoli tu sam i ne zaboravi @Sota nikad ne laze....................

Pozdrav
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
al to mi cudno kad pises da imas celi paneli od te navedenih panela i opet ti smetaju moje postove
i pisi sad zasto tolko uzbudjavanje oko nesto sto ja postavim
jel se tako nadrazes ili sta je u pitanje
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.342
Поени од реакции
3.120
....molim administraciju da banuje nas drag clan @Milos Obilic :D[DOUBLEPOST=1563384487][/DOUBLEPOST]
Kad znas da pametujes otvori Pm pa ces da vidis kom sam sve poslao liste i koliko lista... ili oces i one sa mog foruma da ti uslikam ? ajde sad kad toliko pricas da nije istina otvori Pm da ti dokazem a ti uzmi sva ta imena i prilozi ovdje javnosti da bi doticni mogli da potvrde da sam im poslao listu .... ujedno da ti kazem ako ne ispostujes od mene napisano nemoj vise nikad po tom pitanju sto se mene tice nista pisati eto ... to bi bilo to....

Edit

Ja se ne moram pravdati nikome .... tebi najmanje..... ako te zanima istina izvoli tu sam i ne zaboravi @Sota nikad ne laze....................

Pozdrav
....mene si slagao...tako da....
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.342
Поени од реакции
3.120
Po kom pitanju reci slobodno .... napisi ovdje sta sam te slagao ?..ako nekad ne kazem sta i kako radi to nije laz ok

Pozdrav
kao prvo...staviio si jedna slika i rekao ko kaze koji je ovaj server dajem mu lista od njega...ja sam ti odgovorio na pp..a ti si me kulturno zeznao "od tipa: ja dajem kome hocu...etc"...........t.j............ ti, "plaza videos":D...etc...ste cicije nevidjene..hehehe...:)
 
Член од
29 декември 2015
Мислења
29
Поени од реакции
1
Mislim da si svako mora sam vaditi liste.
Iz mog iskustva svaka lista koju sam dobio od nekoga na pp stala bi nakon par dana.
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
kao prvo...staviio si jedna slika i rekao ko kaze koji je ovaj server dajem mu lista od njega...ja sam ti odgovorio na pp..a ti si me kulturno zeznao "od tipa: ja dajem kome hocu...etc"...........t.j............ ti, "plaza videos":D...etc...ste cicije nevidjene..hehehe...:)
Kad si ti meni odgovorio na pp ? i kad sam ja to napisao ?? nadji mi od mene taj moj Post...isao sam kod mene na Pm unazad 26 stranica do 08.05.2016-te godine mada ih ima jos .. tebe nema nigdje osim ove Pm od 24.09.2017-te

palceb.png

na koju nisam ni odgovorio i sad ti meni kazes da sam ja tebe slagao ?? svasta ... takvi kao ti jave se samo kad im nesta treba a do tad su im Pm zakljucane .... tako da.... a druga stvar nisam duzan kako tebi tako i sta znam kom da odgovaram na Pm ako hocu mogu ako necu, necu i sta i kog sam ja slagao ??? daj dokaz
Pozdrav
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
Код:
http://allgames.onlygames.co:43666/portal.php?type=itv&action=create_link&cmd=ffmpeghttp://localhost/ch/81
a evo i kanali akko se gledaju ali pre togha mora ad se otvori u broser onaj dole pa onda ovaj gore
Код:
http://allgames.onlygames.co:43666/server/load.php?type=itv&action=get_all_channels
evo i debug ako vam za nesto moze posluziti
Код:
http://allgames.onlygames.co:43666/c/index.html?debug&debug_key=c83b7d347a6bc7f5f0e3313147e88ecc&mac=00:1A:79:4E:9C:43
samo sam nagovestio nema tu nista lose za onima koi su
mislili da je prestao eto im sad mogucnost opet da skupu
strimove kod komsije sto sam ih postavio nekada
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom