Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
pa ja ne koristim razni skeneri koi su na internet baceni ili od neko napraveni ja si imam svoj metodsto moj to i taj skener moze isto samo sto moje mac adrese ne idu kod nekoga
koi to izbacio napravio nego idu samo meni isto kao ona sajta sto se placala po 10 dolara na mesec
a sto ne vidis kako ide cela komanda za skeniranje sa url soper kad pustis taj skener ad skenira
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Kad vec pricamo o glupostima, da se to nadje treba samo IE, Mozilla ili Chrome, e sad....
Moze i Tor. :)
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.296
pa ja ne koristim razni skeneri koi su na internet baceni ili od neko napraveni ja si imam svoj metodsto moj to i taj skener moze isto samo sto moje mac adrese ne idu kod nekoga
koi to izbacio napravio nego idu samo meni isto kao ona sajta sto se placala po 10 dolara na mesec
a sto ne vidis kako ide cela komanda za skeniranje sa url soper kad pustis taj skener ad skenira
Ma šta te briga za njima :D to su oni što su te izbacili naglavačke.

A ti Saskon javi mi se, trebaš mi nešto.
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
pa kad su mislili da ce vecno trajati neka lista ili udp onda su se gadno zajebali nista nije vecno
 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
pa kad su mislili da ce vecno trajati neka lista ili udp onda su se gadno zajebali nista nije vecno
Možda bi i bilo večno da nema tebe i tebi sličnih. Al ko vam je kriv pa pa ste teške alapače koje ne znaju ništa da čuvaju. Ko ne priča mnogo taj uvek će da ima šta da gleda, bez obzira na to šta ti i tebi slični unište, što bi se reklo zagrebali ste površinu samo. ;)
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.296
pa kad su mislili da ce vecno trajati neka lista ili udp onda su se gadno zajebali nista nije vecno
Nije vječno, slažem se. Ima samo jedan problem u toj konstataciji - da si siguran da će što kraće trajati ti se potrudiš pa objaviš. Ti si ko u onoj narodnoj poslovici - krava koja dadne 20 litara mlijeka i onda udari nogom i sve prospe, drugim riječima nikakve koristi od tebe.
 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Nije vječno, slažem se. Ima samo jedan problem u toj konstataciji - da si siguran da će što krađe trajati ti se potrudiš pa objaviš. Ti si ko u onoj narodnoj poslovici - krava koja dadne 20 litara mlijeka i onda udari nogom i sve prospe, drugim riječima nikakve koristi od tebe.
Bravo, upravo to. Slažem se.
 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Ma jebes liste momci, toga ce uvijek biti, druzite se i odite na pivu ili sladoled, vec prema afinitetima. :)
Cemu nadjebavanje i teske rijeci, pa ovo je samo hobi i zajebancija vecini ljudi ovdje.
Samo što za razliku od pre kako se dolazilo sad je to preraslo u malo veću iliti ozbiljniju zajebancija, jer nije baš sve moguće i nije dostupni je kao pre, hoću reći lakše kao pre. :unsure: ali dobro, svako me je nešto i dalje lako nekome teže, brzo se čovek nađe na početku i opet hajde u krug i taman se savlada i opet izbije nešto još teže, paa kljuki mislim da nije baš zajebancija, ali kako ko vidi, svako ima svoje mišljenje i poglede na sve(y)
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.208
Поени од реакции
6.782
eto i koi su kanali staticen debug kljuc imaju solucion ful paneli
Код:
http://cms.tvit.ba:8080/client/index.html?debug&debug_key=0b9007f9ddef385ac1d7fe8625201dd7&mac=00:1A:79:35:DB:02
eto vam tviba pa sami skenirajye u xenu ako je validan
pokaze vam sa crvena boja i pise no info return
Код:
http://cms.tvit.ba:8080/magLoad.php?&deviceMac=00:1a:79:3f:ca:98
http://cms.tvit.ba:8080/magLoad.php?type=itv&action=get_all_channels&deviceMac=00:1a:79:3f:ca:98
http://cms.tvit.ba:8080/magLoad.php?type=stb&action=get_profile&deviceMac=00:1a:79:3f:ca:98
00:1A:79:1C:E5:3D
tako radi i onaj art koi ga tolko hvale sve se zna vec kako i na koi nacin se skeniraju mac adrese
ostaje jos par komande sto se kriju vesto od ljudima koi to ne umedu da nadju
ali i to ce biti javno za koi dan za client_portal kako se trazi validan mac preko
xenu i findler
jbg djaba tebi govoriti ,ti si 100 posto reseler jer sve sto radis radis za njih ,i molio bih clanove da mi nesalju vise pm za liste liste nedjelim vise samo na svom forumu ovdje imate crowa sve vam je objasnio i sami vadite liste crow hvala ti sad vise nemoram dijeliti liste nek si ljudima objasnio
 
Член од
8 март 2012
Мислења
343
Поени од реакции
448
jbg djaba tebi govoriti ,ti si 100 posto reseler jer sve sto radis radis za njih ,i molio bih clanove da mi nesalju vise pm za liste liste nedjelim vise samo na svom forumu ovdje imate crowa sve vam je objasnio i sami vadite liste crow hvala ti sad vise nemoram dijeliti liste nek si ljudima objasnio
Ma kome je pomogla ta stetocina nikome taj samo unistava to mu je i cilj ako neko je pomagao ljudima nesebicno to si ti Zokiniko i hvala ti po stoti put! Veliki Pozzdrav
 

Kajgana Shop

На врв Bottom