Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.208
Поени од реакции
6.782
Daj nam neku svježiju sliku da vidimo radi li ti i dalje :D

sve radi svakome moze raditi podignes sam sebi server preko virtual wind da ti tvoj internet bude server ,i dobar mac znaci radice samo na tvom ip sve radi ,ali neznam dali ima uopste potrebe za tim pored toliko servera[DOUBLEPOST=1563055370][/DOUBLEPOST]
za mene je art n1 ,zdrava media,braca ,itd sranje groz gusto granje ,koje u udarnim terminima izbacuju ,izvinite trenutno kanal nije dostupan art je izrastao u ozbiljnu firmu samo tako momci i vasih 30000 usera plus
 
Последно уредено:
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
ja znam za 20 000 na art a za narodna neznam koliko imaju
znaci ako ovi mac sto sma stavio nisu od art onda nema sto da reagiras pisem u pozitivno ne zelim ad se raspravljam za nelke si glupe strimove kad znamo ad svi imaju sta ad gledaju
bez arzlike koja bilo lista u pitanje ja to sto vi stavljate se hvalite uopste ne gledam nit patrazim
onako radi zabava samo ponekad pustim ad tarzi inace sam ja za flusove najvise
uglavno u svaka moguca lista ima isti kanali gore dole malo razlicni ali svi su na te standardne
koje onda slupljao one 20 000 maca drese sad ima art da gleda
u tu listi
1 kanal je
# 1NFO Kanal
a zadnji je
# SKY ONE HD UK
 
Последно уредено:
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.208
Поени од реакции
6.782
ja znam za 20 000 na art a za narodna neznam koliko imaju
znaci ako ovi mac sto sma stavio nisu od art onda nema sto da reagiras pisem u pozitivno ne zelim ad se raspravljam za nelke si glupe strimove kad znamo ad svi imaju sta ad gledaju
bez arzlike koja bilo lista u pitanje ja to sto vi stavljate se hvalite uopste ne gledam nit patrazim
onako radi zabava samo ponekad pustim ad tarzi inace sam ja za flusove najvise
slusaj radi sta hoces nisi trebao sjebati onaj game gledalo ga je ovdje oko 50 clanova tvoja stvar radi sta hoces nije me briga vise uopste meni nestetis samo onima koji neznaju naci
pozdrav
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
pa tako i trteba da pises ad te nije briga
sto imas korist od toga ili ja nista
sve je prolazno cak i godine su prolazni
dok smo zivi gledamo stavljamo sta zelimo ili dajemo drugima
a ne ad se oko nekih popisanih liste ili mac adrese svadjamo ko dve stare babe uozbilimo se malo dosta je bilo lazi prevare i ostale stvari ostavimo ovo za mlade nek se zanimavaju a mi da uzivamo u nase zivote i sve sto nas opkruzuje danas imamo sutra ne i tako sve u krug se okrece kao ona emisija
ipak se okrece
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.208
Поени од реакции
6.782
pa tako i trteba da pises ad te nije briga
sto imas korist od toga ili ja nista
sve je prolazno cak i godine su prolazni
dok smo zivi gledamo stavljamo sta zelimo ili dajemo drugima
a ne ad se oko nekih popisanih liste ili mac adrese svadjamo ko dve stare babe uozbilimo se malo dosta je bilo lazi prevare i ostale stvari ostavimo ovo za mlade nek se zanimavaju a mi da uzivamo u nase zivote i sve sto nas opkruzuje danas imamo sutra ne i tako sve u krug se okrece kao ona emisija
ipak se okrece
sve i\ je ok sto kazes ,samo sto ti nikome nista nisi dao razmisli o tome ,sto je javno to je gotovo daji ljudima na pom jeli to tako tesko da uradis evo bez prepirke pricamo zar je tesko dati na pm a ne objaviti javno i neradi vise nakon jednog sata ,a zna si sam da su svi reslerii strimeri na ovom forumu ,jedino njima pomazes o tome ti govorim o nicemu vise
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
ja sma davao an pm na nekim ljudima
ali su ljudi preterali s ato trazenje stalno jedni te isti
ja neznam sto im radili na toliko liste zasto ih uopste skupljali
pa sam odlucio da nedam vise nista nego da im postavim ono sto treba pa sami sebi da trazu ali ni to im nije bilodovoljno posto su se neki na trazenje navikli bolje pijem pivo ima budali koi skeniraju za mene sa jedna rec dace listu i uvek imacu
sta da gledam zato sma i prestao da dajem
znaci ja ili bilo ko sedi tupi mozak celi dan ilivece kako bi neko na gotovo samo uzeo neka lista e nisma ja takav sam nek si trazi ako je odlucio da se bavi sa ovo hobi pa ad vidi oseti na svoju kozu kako je ljudima koi to umedu i znaju dal je lako il ne
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.296

sve radi svakome moze raditi podignes sam sebi server preko virtual wind da ti tvoj internet bude server ,i dobar mac znaci radice samo na tvom ip sve radi ,ali neznam dali ima uopste potrebe za tim pored toliko servera[DOUBLEPOST=1563055370][/DOUBLEPOST]
za mene je art n1 ,zdrava media,braca ,itd sranje groz gusto granje ,koje u udarnim terminima izbacuju ,izvinite trenutno kanal nije dostupan art je izrastao u ozbiljnu firmu samo tako momci i vasih 30000 usera plus
Ma znaš ti dobro što sam ja to pitao.
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.208
Поени од реакции
6.782
Ma znaš ti dobro što sam ja to pitao.
a to ima i nova kgb radi dan i noc za to nema zime sreca pa se nadje neko pametniji uvijek milutin i itd da ne nabrajam bolja rijesenja 100 puta ,eno na turskim forumima nude dobra rijesenja isto njihova orginalna tako da je glupo pricati o tome ps
moras priznati da je ovo od Milutina 100 puta bolje sto jest jest
:misticen:[DOUBLEPOST=1563080316][/DOUBLEPOST]

http://media-future.eu:/portalxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx?play_floxxx=xxxx=mac
sad samo umjesto tih xxx se stavi sta treba i radi super moze i nesto poput tv head na slican nacin znaci vec ih ima 4varijante gledanja
nisam htio slike postavljati samo da znate da mnogi gleaju na druge nacine
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
a to ima i nova kgb radi dan i noc za to nema zime sreca pa se nadje neko pametniji uvijek milutin i itd da ne nabrajam bolja rijesenja 100 puta ,eno na turskim forumima nude dobra rijesenja isto njihova orginalna tako da je glupo pricati o tome ps
moras priznati da je ovo od Milutina 100 puta bolje sto jest jest
:misticen:[DOUBLEPOST=1563080316][/DOUBLEPOST]

http://media-future.eu:/portalxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx?play_floxxx=xxxx=mac
sad samo umjesto tih xxx se stavi sta treba i radi super moze i nesto poput tv head na slican nacin znaci vec ih ima 4varijante gledanja
nisam htio slike postavljati samo da znate da mnogi gleaju na druge nacine
Ma da, potpisujem, to je u principu "pussy smoke" za gledati, samo se ne siri okolo da se ne bi ponovilo ono sa mac serverima, izbombardirali smo ih gore nego ameri Dresden u WW2 pa da se ne ponovi. :) :unsure:
 
Последно уредено:
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
sto se krije posle portal nisu valjda samo xxxx
daj pojasni malo jel to nacin na skeniranje client_area ili tako moze ad se na isti nacin i nesto gleda sa validen user pas
http://media-future.eu:/portal
 

Kajgana Shop

На врв Bottom