Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.342
Поени од реакции
3.120
"Dobro jutro džezeri, dobro jutro majstori..."
Treba mi mala pomoč...U koja ts listi ima Travel Xp sa prijevod ?
@Sota ?!
@Sota ?!
 
Последно уредено:
Член од
5 февруари 2018
Мислења
383
Поени од реакции
772
Mislim da je u svakom slucaju pozitivno da na ovom forumu ima ljudi kao Milutin i jos mnogo drugih koji imaju znanja volje i zelje da urade i pokazu nesto iz svoje domace radionice.
Bravo Milutine i samo nastavi tako.
pozdrav
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.383
Поени од реакции
2.821
Mislim da je u svakom slucaju pozitivno da na ovom forumu ima ljudi kao Milutin i jos mnogo drugih koji imaju znanja volje i zelje da urade i pokazu nesto iz svoje domace radionice.
Bravo Milutine i samo nastavi tako.
pozdrav
a šta kažeš koliko ih ima van foruma, kakve fajde imaš Ti i od jednih i od drugih, o kakvom saznanju govoriš , o saznanju da on ima
Sad uporedite ovoga sa hop-cupom svi ga pljuju, a običan svet NIKADA DO SADA nije imao toliko listi i nagledao se, i ja sam ga napadao, dokle će trajati, pa ko i sve ove liste koje niste videli, neke ubije ali ratio mu je 88:1 u korist trenutno živih listi, sve to imate u and. stBu, što ima ste videli u klipu, osim lista sa live tokenom, al od M M nike vajde, a hop-cup, ne valja????????????????????????????????????????????
Šta su vam dali D3n1s, Boki, Miki147 Lošmij White SaleZli ,moja amaterska malenkost(P2P oblast)..................Naglašavam DALI ,ne SLIKALI da vam vade mast
 
Последно уредено:
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Pa niko ga i ne sprecava da skine listu za sebe.Ali zasto je staviti ovako javno i unistiti?To nikad necu moci da shvatim.
zasto go ne interesira on je bugarin gleda da po vasi forumi se stavljat bg listi i on resil da uzvrati po naj -glupi nacin nesto kao kontra mera.Mislim da ti je sad sve jasno.
 
Член од
5 февруари 2018
Мислења
383
Поени од реакции
772
@ogorelica
U mom postu mislim da nisam nigdje spomenuo nesto negativno o Hopcup i njegovim postovima.
Ukoliko je neko naucio i iskoristio saznanja iz njegovih postova to je svakako pozitivno.
Ja licno pronadem poneku listu sa staromodnim skeniranjem a ponekad i dobijem neku dobru listu od ljudi koji imaju vise znanja od mene kad su ove stvari u pitanju.
Svi nismo zavrsili za programere a mozda i nemamo toliko slobodnog vremena za ovaj hoby svaki dan.

Ugodan vikend svim clanovima Kajgane
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.296
Ne vidim što bi nekom smetalo, čovek postavio sliku i dao ostalima do znanja da se i to može gledati. Valjda bi bio dobrica kad bi svoj rad objavio i uništio. Možda je baš njemu pomoglo to što smo mu dali do znanja da se to može gledati.
 
Член од
3 октомври 2018
Мислења
49
Поени од реакции
126

Attachments

Последно уредено:

ziko tara

fantom
Член од
28 септември 2016
Мислења
487
Поени од реакции
791
Vicevi
Vic Dana : Kako sestra prima spe….


Došla 2 studenta u banku sperme:
• Hajde sad, jedan po jedan u sobu. – reče im dežurna sestra.
Uđe prvi unutra, i ona mu izdrka. Posle uđe drugi i zadrži se malo duže. Kada je izašao, kolega ga pita:
• Kako ti je bilo? Meni je izdrkala!
• Meni je popušila!
Onda prvi otrča do sestre i upita je:
• Sestro, zašto i meni niste popušili?
• Zato što gospodin ima dopunsko zdravstveno osiguranje
 
Член од
16 октомври 2007
Мислења
219
Поени од реакции
151
Podaruvam linija na pp na koj nema
25.02.2018 14:54:20 25.02.2020 14:54:20


Dadeno>>>>
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom