Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.352
Поени од реакции
3.130
Ja mislim da je ovo forum pokretni slika a ne mrtvi, kada budem na tom nivou da znam doci do dobre liste onda to necu sigurno javno postaviti da se unisti za par sati da bi dobio par lajkova.
Da nije par ljudi ovdje koji salju dobre liste na PP, @zokiniko uvijek tu kad zatreba, mnogi nikad nebi nista ni pogledali, jer da svi stavljaju sve javno kao sto to ovdje neki rade onda niko nebi imao nista.
Znači neko se potrudio da nađe te liste...ti to dobiješ na poklon ko žena za 8 mi mart pa još se praviš i mnogo pametan...svi imamo isti start....i ja da sam kao ti čekao na dotični..sad bi molel kao ti i ne bi fotografisal...
 
D

Deleted member 107909

Гостин
Вчера е објавена листа со повеке конекции која ја гледав последниве неколку месеци.
Која е целта и сатисфакција со ваквото уништување на добри листи?саботирање на конкуренција,фустрации од мал фалус,импотенција или некоја друга дијагноза е у прашање?
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Вчера е објавена листа со повеке конекции која ја гледав последниве неколку месеци.
Која е целта и сатисфакција со ваквото уништување на добри листи?саботирање на конкуренција,фустрации од мал фалус,импотенција или некоја друга дијагноза е у прашање?
pa ti kako mislis sta bi rekal za ovi ljudi na sta ti licat
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
645
Поени од реакции
894
Ja mislim da je ovo forum pokretni slika a ne mrtvi, kada budem na tom nivou da znam doci do dobre liste onda to necu sigurno javno postaviti da se unisti za par sati da bi dobio par lajkova.
Da nije par ljudi ovdje koji salju dobre liste na PP, @zokiniko uvijek tu kad zatreba, mnogi nikad nebi nista ni pogledali, jer da svi stavljaju sve javno kao sto to ovdje neki rade onda niko nebi imao nista.
Druze,sta je za tebe dobra lista?
 
Член од
5 декември 2017
Мислења
492
Поени од реакции
344
Azurirao mob danas na neki android bla bla sad mi trazi zaporuku od maila sa kojim sam prvi puta prijavio mob :( zna li tko rjesenje??? sa Hush sms neide....
 
Член од
1 март 2017
Мислења
163
Поени од реакции
82
Azurirao mob danas na neki android bla bla sad mi trazi zaporuku od maila sa kojim sam prvi puta prijavio mob :( zna li tko rjesenje??? sa Hush sms neide....
Riješenje je full hardware tvornički reset ili povrat lozinke ako je gmail preko telefonskog broja ili putem backup email-a.
Prije toga si napravi backup kontakata i podataka.
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
Код:
http://195.154.207.143:89/get.php?username=ProIptv2015PoRtAl&password=VvxysdbVSX&type=m3u
albania
http://178.132.220.18/phpmyadmin/
stalker
1
 
Последно уредено:
Член од
24 март 2019
Мислења
20
Поени од реакции
20
Pozdrav svima.

Dali tko zna kako da instaliram Stalker Client ili Emulator na Enigma2 Box
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
Вчера е објавена листа со повеке конекции која ја гледав последниве неколку месеци.
Која е целта и сатисфакција со ваквото уништување на добри листи?саботирање на конкуренција,фустрации од мал фалус,импотенција или некоја друга дијагноза е у прашање?
ma to su samo frustracije nedize im se cuna pa moraju na neki nacin naci zadovoljstvo crni mis je primjer javi se za listu no problem
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
super stvar post
da se ne oseti uvredeno svako ima svoje pravo na misljenje
od mene ima 10 kako od fakultet
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom