Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
20 декември 2018
Мислења
200
Поени од реакции
255
Член од
20 декември 2018
Мислења
200
Поени од реакции
255
E, sad, bar to je lako...potraži na google...nisam pre pc....temu pratim na mobetela..
Hvala na odgovoru ali nisu svi boxovi isti primer vcl katasrova. Probao sam razne aplikacije player došo do saznanja epg nema u ottplayer, meni je bio ssip tv najbolji a sad ga nemogu na box upotrebim. Instalirao sam preporukom drugara lazy iptv i mx player kao i iptv pro. Ali pitam kao lajk mozda ima neki bolji? I znaj ni googelstore nije svuda isti neke aplikacije su u nekim državama blokirani.

Nadjo ovu aplikaciju mozda ce nekom drugom potrebati: https://www.mediafire.com/file/8xual8d4zs92kls/IPTVExtremePro-92.0_DZAPK.COM.apk
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
173
Поени од реакции
414
Hvala na odgovoru ali nisu svi boxovi isti primer vcl katasrova. Probao sam razne aplikacije player došo do saznanja epg nema u ottplayer, meni je bio ssip tv najbolji a sad ga nemogu na box upotrebim. Instalirao sam preporukom drugara lazy iptv i mx player kao i iptv pro. Ali pitam kao lajk mozda ima neki bolji? I znaj ni googelstore nije svuda isti neke aplikacije su u nekim državama blokirani.
Skini si app na komp sa neta, sa njom na usb i preneseš je tako u box
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.356
Поени од реакции
3.130
Hvala na odgovoru ali nisu svi boxovi isti primer vcl katasrova. Probao sam razne aplikacije player došo do saznanja epg nema u ottplayer, meni je bio ssip tv najbolji a sad ga nemogu na box upotrebim. Instalirao sam preporukom drugara lazy iptv i mx player kao i iptv pro. Ali pitam kao lajk mozda ima neki bolji? I znaj ni googelstore nije svuda isti neke aplikacije su u nekim državama blokirani.

Nadjo ovu aplikaciju mozda ce nekom drugom potrebati: https://www.mediafire.com/file/8xual8d4zs92kls/IPTVExtremePro-92.0_DZAPK.COM.apk
Pa evo instaliraj ovu apk i testiraj to...ja je imam i na mobitelu....samo nju koristim za iptv....
 

otkacen

Looking for a one-night partner
Член од
10 ноември 2018
Мислења
174
Поени од реакции
57
treba mi link za zadruga i ex yu kanale pozz
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.220
Поени од реакции
5.442
ne vuci ga za jezik ce dugmici letit hehehe
Jas nitu go spomnav nitu rekov nesto loso za nego. Taka neka im se izrazuva doma na svoite domasni, a ne ovde. Vaka si go dobi toa sto si go zasluzi.
Vas ocigledno vi preci koga nekoj ke kaze nesto sto vie ne go znaete.

Aj i tebe da te vidam kolku znaes, eve ti edna konkretna adresa:
87.246.0.131
Tamu e ova:

Slobodno mozam da ti kazam, i na glava da stois nikogas nema da go najdes ova.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom