Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
26 февруари 2017
Мислења
185
Поени од реакции
334
E moj Sale,Tebe sam mislio da znam u DUŠU, nije to alat sa SF ,pitaj CROW-a
nek si Ti meni živ i zdrav,doguraj mojih70, a posle kako Ti volja. (I u 70 gruntaj, videt ćeš ne ide baš lako)
Jedva cekam da napunim 70, valjda cu tada skresat ponekom sta mislim. Ma kooo bicu gori no ti hahaha
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.220
Поени од реакции
5.442
E moj Sale,Tebe sam mislio da znam u DUŠU, nije to alat sa SF ,pitaj CROW-a
nek si Ti meni živ i zdrav,doguraj mojih70, a posle kako Ti volja. (I u 70 gruntaj, videt ćeš ne ide baš lako)
Slucaj so SF skeneri, losmij, Denis Miki, Salezli. Javno objaveni, pa potoa znaes sto se sluci.
Ovojpat toa veruvaj ne smee da se siri, bukvalno gi rastura iptv serverite. Go ubiva vo poim onoj plejtoken.
Ako se prosiri, potoa nema gledanje.
Crow nema nikakva vrska so ova, sosem drugi iminja se vo ovaa prikazna.
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.388
Поени од реакции
2.831
Slucaj so SF skeneri, losmij, Denis Miki, Salezli. Javno objaveni, pa potoa znaes sto se sluci.
Ovojpat toa veruvaj ne smee da se siri, bukvalno gi rastura iptv serverite. Go ubiva vo poim onoj plejtoken.
Ako se prosiri, potoa nema gledanje.
Crow nema nikakva vrska so ova, sosem drugi iminja se vo ovaa prikazna.
Sale ne govorimo o istom, ne pitam ja za promenljivi token skriptu ili alat !!
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
ogorelica

Nikad neces shvatiti poentu price ;) covjek tvojih godina trebao bi da bude primjer mladima ukljucujuci i mene ;) ja pokazem sta se gleda nije to nikakvo hvalisanje ...kao sto mi ne tako davno coek napisao kad stavis sliku inspirises me u smislu znam sto do sad nisam znao pa se okrenem u potragu istog ;) ali nema veze ti si u pravu ja imam svoj mir

jel i ovo hvalisanje ?


neki od primjera da imam volje mogao bi svaki Dan da stavljam i saljem liste ... meni liste jos jednom ekstra za tebe da kazem ne znace nista prodju mimo mene ... sad cu ujedno javno da kazem danas i juce sam ovdje na forumu podijelio sigurno oko 40 lista pa sad se ti pronadji u ovom svemu ;) koliko si ih ti podario? ako mogu da znam ? a sta reci koliko sam ih podario za sve ove godine koliko sam u ovim vodama ? probaj ti da me ispratis pa mi se onda javi jer... to su cinjenice ... mogu ti ovdje stavit za sve ove godine na koliko sam foruma bio aktivan

Forumi u kojima sam bio clan

serbianforum, didonetwork, forum.cafemontenegro, digital-eliteboard, forum.kajgana, sat-plus, sat-planet, zokbuducnost, forum.hr,
kompijuteri.8forum, rapidserbia, forum.kgb,vrabac forum, novisf forum, asmir.cz forum, cardschaering, warez.hr, slatko cose forum,
zezanje.net, fortecfiles.com, boxpirates.to forum, crosatelite

Nije to nikakva reklama.... to sve cuvam od samog mog nekog pocetka kad sam trazio Pink za suprugu i RTS tako to davno bilo .....................
ima i onih na kojima sam bio manje aktivan nabijao postove ne znam broja od 1000-10000 kako na aktivnim tako i na manje aktivnim forumima od mene i sta ? neki od nabrojanih foruma gore nisu vise dostupni pa sad ti meni reci ko si ti ? idi begaj miran budi jer mi ti bas nemas al bas nemas nista da kazes .. znaju ljudi vremena Fiber Player kad su se nalozi pravili preko virtualne masine itd .. ujedno IPD1 i Nettv Plus i takooooo ;) nebi da se ponavljam a ti peglaj po svom ... sad bi coek zdravog razuma rekao Svaka Cast za sve te godine prisustva po forumima ;) ima i ona dobro se dobrim vraca tako da na osnovu druzenja po forumima stekao sam veliki Broj prijatelja a kod nekih sam osobno bio u kuci isto tako oni kod mene e to je vidis prijateljstvo i nacin na koji komuniciraju i funkcionisu ljudi a ne kao ti i tebi slicni sto pisu negativno o meni ... dal si me upoznao ? popio sa mnom kavu ? ili bilo sta da bi mogao da me komentarises ? nisi nista od tog zato miran budi i gledaj svoja posla toliko od mene sto se tebe i tebi slicnih tice ja sam zarsio sa ovim mojim izlaganjem

Pozdrav svima na Kajgana forumu zivi i zdravi bili vi i vasi najmiliji
 
Член од
7 јуни 2016
Мислења
163
Поени од реакции
517
Eh nemoj zurit...lako je rec no godine piche li piche poetski receno...
Nije za ovu temu, ali si me povukao za rec.Nisu problem godine.Problem je poimanje godina.Poimanje je stanje uma.Svako novo poimanje stvara novo stanje uma.Telo uvek sledi stanje uma.Zato ne brini za godine, nego za poimanje.Pozz drug.
 
Член од
26 февруари 2017
Мислења
185
Поени од реакции
334
Nije za ovu temu, ali si me povukao za rec.Nisu problem godine.Problem je poimanje godina.Poimanje je stanje uma.Svako novo poimanje stvara novo stanje uma.Telo uvek sledi stanje uma.Zato ne brini za godine, nego za poimanje.Pozz drug.
Hehe, Dimce divim se tvom retorickom daru i dosada si mi bio izmedju Goethe-a i Hesse-a pa nek ostane tako. Ako mi uzlicis u buducnosti na Hessea onda co to biti znak da staras ili da staramo hahahaha.
Ziv bio drug
 

Kajgana Shop

На врв Bottom