Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Sami hvalisavci ste nista drugo godine ste nakutili, ali pameti ne,cim do neceg dodete na sva vrata.Sota pa moj unuk ima 7 godina i sad vadi liste,decko skenira i vec zna da mora sutit hahah
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Jos nesta

Ima i onih kojima posaljem listu a nisu dostojni da se preko Pm barem zahvale .. sta bi ja trebao doticnog javno da prozivam i kazem poslao ti listu nisi se ni zahvalio? Ne radim to nije mi u karakteru .. kazem sebi nema veze ....

Pozdrav
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: Kuz
Член од
16 февруари 2016
Мислења
406
Поени од реакции
1.182
Sami hvalisavci ste nista drugo godine ste nakutili, ali pameti ne,cim do neceg dodete na sva vrata.Sota pa moj unuk ima 7 godina i sad vadi liste,decko skenira i vec zna da mora sutit hahah
UH unuk 7 godina jesi se mlad ozenio datije ziv i zdrav mnogo godina[DOUBLEPOST=1561727320][/DOUBLEPOST]
Jos nesta

Ima i onih kojima posaljem listu a nisu dostojni da se preko Pm barem zahvale .. sta bi ja trebao doticnog javno da prozivam i kazem poslao ti listu nisi se ni zahvalio? Ne radim to nije mi u karakteru .. kazem sebi nema veze ....

Pozdrav
Nismo svi isti hvala bogu dasmo isti nebi valjalo
 
Член од
6 ноември 2018
Мислења
87
Поени од реакции
63
@Sota
Jel mozes mi poslati jedna od tih puno Lista sto ih Imas na PM.
Unapred zahvalan.
 
Последно уредено:
Член од
5 октомври 2016
Мислења
34
Поени од реакции
149
Marko08 nemoj ovo da shvatiš lično,al nakon ovakve negativne konstatacije o @Sota,osjećam potrebu da ja iznesem pazitivno iskutsvo sa istim,kad god sam ga nešto pitao uvijek mi je dao pojašnjenje.
Ipak nije baš sve tako crno kako se želi nalijepiti etiketa za kolegu @Sota.
(p.s.Marko08 ništa lično)
Ok drug, naravno razumem te. :)
Sve u svoje vrijeme druze... sta mislis da ja ovdje provodim svakodnevno 24h da odgovaram na Pm? Kad imam vremena odgovorim kad nemam ne ... nisam duzan nikome nista ako zelim ocu ako ne necu e sad... nekad sacekam namjerno reakciju doticnog kao sad npr kod tebe da vidim kako se ponasamo u ovom slucaju ti tad shvatim na osnovu komentara kao sad ovaj tvoj da nisi zasluzio listu mada ... mogu da ti posaljem i poslat ci ti sad .. imamo jos onih koji zele svasta nesta da znaju pa me preko Pm pitaju sta i kako e kad ne kazem kako onda svaki negativan komentar meni upucen doticni lajkuju ccccccc svasta ali ja ne iznosim ko sta i kako zadrzim za sebe i iskuliram ....

Mogao si napisat sasvim normalno Sota kontaktirao sam te na Pm ajd pogledaj kad imas vremena .. na takav nacin je prijatnije ..... saljem ti 3 liste sad odma ... i da dodam mnogima sam poslao liste ali nikad nisam trazio da se bilo ko meni javno zahvali i ne treba niko .... nije u mom stili .... toliko

Edit
1 lista rok do Dec 2019 jedna lista do Okt 2019 i jedna do 03.2020... sve 3 liste od mene provjereno rade..... 2 liste sa exyu kanalima .... treca isto dobra

Pozdrav
Druze, naravno, razumem sve, ali razumi i ti mene, jutros upadoh na temu kad ono klasicna prica o listama, adresama, moze-ne moze, imam-nemam, dokazi-slike pa rekoh da ti se ljudski javim kad si vec tu jer vidim da se razumes i da imas dosta toga viska...
Iskreno, najvise mi trebao kanal SportKlub 3 jer mi pocinje World Cup Pool 2019, u 14:30h, a listu koju sam imao je istekla, a rezerva secka i prekida pa rekoh da ti se sto pre javim bar da to ne propustim...
Naravno, nije na tebi da se svima javaljas odmah ali posto nisi, a bio si tu jbga svako bi se bar malo iznervirao i osetio da ga ignorises ili slicno? Nadam se da me razumes... Sorry zbog moje brze reakcije ali tako je bilo trenutno...

Ipak, ispao si dzek i hvala puno na listama, nisi trebao 3, jedna mi je sasvim dovoljna. Pozdrav
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.387
Поени од реакции
2.831
Toa e SF alat, no ovoj pat nema da bide javno. So pocit kon cela ekipa, ne e kolegijalno jas da delam.
E moj Sale,Tebe sam mislio da znam u DUŠU, nije to alat sa SF ,pitaj CROW-a
nek si Ti meni živ i zdrav,doguraj mojih70, a posle kako Ti volja. (I u 70 gruntaj, videt ćeš ne ide baš lako)
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.355
Поени од реакции
3.130
Evo gradina u stb piče bez problema :
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.387
Поени од реакции
2.831
Marko08 nemoj ovo da shvatiš lično,al nakon ovakve negativne konstatacije o @Sota,osjećam potrebu da ja iznesem pazitivno iskutsvo sa istim,kad god sam ga nešto pitao uvijek mi je dao pojašnjenje.
Ipak nije baš sve tako crno kako se želi nalijepiti etiketa za kolegu @Sota.
(p.s.Marko08 ništa lično)
To mu piši u privatno, pošalji mu i Spomenicu,kakve imaju veze poltronske ili čak i ne bile takve (ako Ti ne misliš sa temom podforuma. On je neverovatan slučaj hvalisanja i fotoromansijera i sramota jednog nekad velikog foruma
, napravio sam tri toma foto albuma, slika od nikakvog značaja dotičnog i šaljem na fakultet, skripta patologika
 

Kajgana Shop

На врв Bottom