Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
5 декември 2017
Мислења
492
Поени од реакции
344
Kakav tesla kakvi bakrači ovaj željko nabrojao najgore marke tv-a koje se nejviše kidaju. Moj stručni savet ako želite kvalitet onda su to Samsung, LG, Panasonic, Sony, možda još jedna dve marke ali to je to i to su televizori koji su se pokazali kao najkvalitetniji i bez mana, a za iptv liste Samsung i LG su na vrhu. Imam Panasonic i malo sam se naplatio ali uspe se i na njemu srediti sa fork playerom i to je to, a ako već nemate smart onda Android box i mirna bačka.
Ako nisi primijetio to je bila sala iako mi imamo i kvalitet isti tako samo ako dobro platis....Al nisi ni pomenuo najbolju marku tv-a tak da lupas... ja nisam nabrojao sve najgore nego sam pomenuo jednu jer je HR porijekla....[DOUBLEPOST=1561576433][/DOUBLEPOST]BANG-OLUFSEN (AKO KOGA ZANIMA ONO BAS MARKA ONO BAS BAS KVALITET) LP
 
Член од
20 декември 2018
Мислења
200
Поени од реакции
255
A bre Bang Olofson samo dobar što ugrađuje Sony proizvode. Narod gleda djabaka da prodje jok da kupuje Luxus.
Moz ti I Löwe da kupiš Al ako neče... neče pritom i liste I bakrači. Sve u svemu se svodi? Bez drugara slaba vajda? Zato treba razmena saznanja naravno i poneki listic?
 
Член од
23 февруари 2015
Мислења
196
Поени од реакции
746
Ma svako ko ima para moze gledat sa tokenom u vlc, sve ide bez stucanja.Nije to tajna.Plati se za alat i gleda.
gradina
neznam sto me citirao kada ja u zivotu nisam platio nijednu listu niti imam namere.....ako nemogu doci do nje necu je ni gledati.....a ti ako ovo placas da bi gledao......poslacu ti po 20 komada..



 
Член од
5 декември 2017
Мислења
492
Поени од реакции
344
A bre Bang Olofson samo dobar što ugrađuje Sony proizvode. Narod gleda djabaka da prodje jok da kupuje Luxus.
Moz ti I Löwe da kupiš Al ako neče... neče pritom i liste I bakrači. Sve u svemu se svodi? Bez drugara slaba vajda? Zato treba razmena saznanja naravno i poneki listic?
A ti da kupis Vivax :)
 
Член од
20 декември 2018
Мислења
200
Поени од реакции
255
A ti da kupis Vivax :)
Ocu i eiNiš. Navika je čudo. Ali pritom će se banjam kraj Zadra. Fali samo Roštildjija I naravno taj Vivax :p[DOUBLEPOST=1561581228][/DOUBLEPOST]
neznam sto me citirao kada ja u zivotu nisam platio nijednu listu niti imam namere.....ako nemogu doci do nje necu je ni gledati.....a ti ako ovo placas da bi gledao......poslacu ti po 20 komada..

Ja bi je gledo čuvao i mazio i pazio kao lesi? Ali Neki Zec bio i obrao sve domaće tv? A ako imaš višak podeli narodu i Ljudima pritom i ja ću stati u red?



[DOUBLEPOST=1561582051][/DOUBLEPOST]
Ako je ovo upuceno meni? Tu si se bas grdno Zahebo sto se tice davanja a ako nije meni upuceno sorry

. Danas nema leka Al zato Ima dr.... :ROFLMAO::angel:

?? Mislim da nije ljepo opet kazem ako je meni upuceno a ako nije sorry

Pozdrav
Neznam šta vi razumete to je opaska društvu. Inače deo iz omiljene pesme jedne grupe.
 
Последно уредено:
Член од
13 март 2017
Мислења
31
Поени од реакции
32
al se razbacujete sa tim listama:) hajde neka neko i mene obraduje sa nekom domaćom za stbemu;)
 

TCM

Член од
13 мај 2015
Мислења
454
Поени од реакции
107
zdravo za site


kako da najdem user-agent za ovoj playlist od APLIKACIJATA BESIPTV


Код:
http://freeiptvapp.serveftp.com:1559/get.php?username=lIlI!0!0!lIlIkApPzSieZ!&password=g6W0h0iNAb&type=m3u


kako da najdem user-agent za ovoj playlist od evolve tv,ozone tv, i od adresata moneroiptv.com


Код:
http://moneroiptv.com:1558/get.php?username=0l0VYcCaBl&password=HWpMj9RxfG&type=m3u
 

TCM

Член од
13 мај 2015
Мислења
454
Поени од реакции
107
Член од
5 декември 2017
Мислења
492
Поени од реакции
344
Ocu i eiNiš. Navika je čudo. Ali pritom će se banjam kraj Zadra. Fali samo Roštildjija I naravno taj Vivax :p[DOUBLEPOST=1561581228][/DOUBLEPOST][DOUBLEPOST=1561582051][/DOUBLEPOST]
Neznam šta vi razumete to je opaska društvu. Inače deo iz omiljene pesme jedne grupe.
Samo javi kada stizes no frx ;)
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.870
Поени од реакции
7.557
Ве читам и гледам често се ставаат слики од некој тв канали но никако не можам да разберам зошто се радувате толку на оние пиратски тв канали кој ги има во скоро секоја листа. Канали на кој пуштаат филм еднаш месечно да се врти еден филм, канали на кој одат филмови кој истите можеш да ги најдеш на интернетов без да е тоа тв канал...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom