Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
20 декември 2018
Мислења
200
Поени од реакции
255
Ahaahahha I ja ništa neplačam I gledam diogen bracu art bitku zahvaljuci šakicu ljudi ovde. Samo onaj Željko okreće vola a neda gradinu neka neka.....
A i sta cemi? Morava rafi Bracabezgaca Rafi Diogen Rafi samo Art pojeo Zec kupus. :P:angel:
Al radi Croexe.
Hvala svim drugarima gledacu kad mi proradi TV i pamet u glavu nekupujte TV za 2000 kao ja nego kupite vox. Teslu. Pa i Philips
 
Член од
5 декември 2017
Мислења
492
Поени од реакции
344
Ahaahahha I ja ništa neplačam I gledam diogen bracu art bitku zahvaljuci šakicu ljudi ovde. Samo onaj Željko okreće vola a neda gradinu neka neka.....
A i sta cemi? Morava rafi Bracabezgaca Rafi Diogen Rafi samo Art pojeo Zec kupus. :P:angel:
Al radi Croexe.
Hvala svim drugarima gledacu kad mi proradi TV i pamet u glavu nekupujte TV za 2000 kao ja nego kupite vox. Teslu. Pa i Philips
:ojeaa: Dok ti dinamo scanner radi nesikiraj se[DOUBLEPOST=1561570194][/DOUBLEPOST]
Ahaahahha I ja ništa neplačam I gledam diogen bracu art bitku zahvaljuci šakicu ljudi ovde. Samo onaj Željko okreće vola a neda gradinu neka neka.....
A i sta cemi? Morava rafi Bracabezgaca Rafi Diogen Rafi samo Art pojeo Zec kupus. :P:angel:
Al radi Croexe.
Hvala svim drugarima gledacu kad mi proradi TV i pamet u glavu nekupujte TV za 2000 kao ja nego kupite vox. Teslu. Pa i Philips
Kupis Hrvatski vivax :)
 
Последно уредено:
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.296
A konacno si priznao znaci lagao si mi na pm da nemas i jos si nas post poslao torpedo koja si ti figura sota pokvaren do srzi ali ono pokvaren totalno.Nikad se neces opametit .Jos jedan je ovdje lagao mom prijatelju ali nije bitno to samo se nemojte pojedinci vise u nista da se kunete hahahah.Sad cemo malo promjenit stil igre.
Sad si se provalio žešće. Ti koji si tvrdio kako nikad nisi tražio sad priznaješ da jesi. Sad smo saznali da je jedan od njih Sota - aj dalje, od koga si još moljakao. Inače Sotu cijenim, poštujem ali nismo baš toliko prisni da pričamo ko je šta kome pisao. I to je baš đubretarski njega okarakterisati kao nekog pokvarenog do srži. Znam ga 100 godina na forumu, ako nije pomogao nije ni odmogao.
 
Последно уредено:
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Sad si se provalio žešće. Ti koji si tvrdio kako nikad nisi tražio sad priznaješ da jesi. Sad smo saznali da je jedan od njih Sota - aj dalje, od koga si još moljakao. Inače Sotu cijenim, poštujem ali nismo baš toliko prisni da pričamo ko je šta kome pisao. I to je baš đubretarski njega okarakterisati kao nekog pokvarenog do srži. Znam ga 100 godina na forumu, ako nije pomogao nije ni odmogao.
Nisam ga trazio nego sam mu nesto poslao i usput pitao dal on to ima ne pricaj gluposti
 

hijazez

Molla kuqe
Член од
27 февруари 2017
Мислења
295
Поени од реакции
480
Neznam koj tv imaš isto kod mene Sony prekinuo podržavanje aplikacija. Uglavnom morase registrovani tv napraviti nalog za Sony network. Pritom da neznaš koje aplikacije nude.
Tako da sam odlučio box nabaviti. Pritom na box moz da staviš koju hoćeš aplikaciju tv neopterecujes #memoriju# mislim da drugi nemaju Sony Android pa pričaju u prazno.
Te telivizije ne koriste Android nego VEWD, a saradnja medzu Sony i VEWD TV je od juce prestala.
Ja imam Sony XD Android tv i sve radi normalno.
 

NiTr0

ГЛИЦЕРИН
Член од
4 април 2006
Мислења
467
Поени од реакции
4
Значи,
1. Ова ми е пробано преку PC, не работи, цело време вади error...!
2. на ТВ - НЕМА ПОВЕЌЕ Opera (т.е. VEWD) за да пристапам до било која апликација, исклучиво и на некој пребарувач (во случајов url loader)

Ако во меѓувреме, ако не извадат од SONY некоја замена за VEWD, не ми бега купување на андроид бокс или нешто слично. :yid:
 
Член од
20 декември 2018
Мислења
200
Поени од реакции
255
Nisam ga trazio nego sam mu nesto poslao i usput pitao dal on to ima ne pricaj gluposti
Pošalj to narodu mozda se ovajdi neki pritom bude i zahvalan?
A mozda ima i nešto za tebe?
Tako teče saradnja jok imam ovo imam ono.... Pritom ništa ne gleda kamoli dava :P
Žalosno ali istinito... Danas nema leka Al zato Ima dr.... :ROFLMAO::angel:
 

NiTr0

ГЛИЦЕРИН
Член од
4 април 2006
Мислења
467
Поени од реакции
4
Neznam koj tv imaš isto kod mene Sony prekinuo podržavanje aplikacija. Uglavnom morase registrovani tv napraviti nalog za Sony network. Pritom da neznaš koje aplikacije nude.
Tako da sam odlučio box nabaviti. Pritom na box moz da staviš koju hoćeš aplikaciju tv neopterecujes #memoriju# mislim da drugi nemaju Sony Android pa pričaju u prazno.
Model je
KDL-40R550C
inace sam registrirao proizvod kad sam ga kupio, samo ne znam sada gde da napravim nalog za Sony network...?
 

CtX

Член од
10 јануари 2018
Мислења
187
Поени од реакции
296
Pa ljudi nemozete da imate nesto i da objavljujete dok ne pitate kraljeve
Hahahah
 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Kakav tesla kakvi bakrači ovaj željko nabrojao najgore marke tv-a koje se nejviše kidaju. Moj stručni savet ako želite kvalitet onda su to Samsung, LG, Panasonic, Sony, možda još jedna dve marke ali to je to i to su televizori koji su se pokazali kao najkvalitetniji i bez mana, a za iptv liste Samsung i LG su na vrhu. Imam Panasonic i malo sam se naplatio ali uspe se i na njemu srediti sa fork playerom i to je to, a ako već nemate smart onda Android box i mirna bačka.
 
Член од
2 март 2018
Мислења
272
Поени од реакции
329
Kakav tesla kakvi bakrači ovaj željko nabrojao najgore marke tv-a koje se nejviše kidaju. Moj stručni savet ako želite kvalitet onda su to Samsung, LG, Panasonic, Sony, možda još jedna dve marke ali to je to i to su televizori koji su se pokazali kao najkvalitetniji i bez mana, a za iptv liste Samsung i LG su na vrhu. Imam Panasonic i malo sam se naplatio ali uspe se i na njemu srediti sa fork playerom i to je to, a ako već nemate smart onda Android box i mirna bačka.
Ma kakav Fork....Smart IPTV je najjaci jes da treba platit al je bomba .....a ide i na MAG Box


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom