Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
7 јуни 2016
Мислења
163
Поени од реакции
517
spirit slepom coveku nemozes otvorioti oci da progleda....dzaba krecis....



pozdrav.......
Da kad bi malo manje krecili link mozda bi nesto i dokazali.Ovako ispada obican moleraj.Moleri napravili upad u iptv."Slepci su oduvek bili vodjeni od onih koji vide, a najslepi su oni pri razumu"-Jon Lok.A vi hocete bas to, covek da se odrekne razuma i prihvati za argument bas to da bude slepac koji ce biti vodjen od autoriteta koji za argument nudi sebe i to u ofarbanom izdanju i kaze Ja kazem da je to istina i kraj price.Hvala na takvom prosvetlenju.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Dobro ljudi i u čemu je sad stvar što to može ako baš može,mislite li da ste vi nešto bolji ljudi od ovih što to ne znaju,pa opalili sa slikama ka da ste vi iptv izmislili,
Jeste li srecni sad nešto posebno što samo vas dva tri sada to znate, ouu bre,vi više i necete gledati flus bez tokena ili ts liste sa više konekcija,sad imate liste sa play_token .....

Envoyé de mon HUAWEI GRA-L09 en utilisant Tapatalk
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.296
Dobro ljudi i u čemu je sad stvar što to može ako baš može,mislite li da ste vi nešto bolji ljudi od ovih što to ne znaju,pa opalili sa slikama ka da ste vi iptv izmislili,
Jeste li srecni sad nešto posebno što samo vas dva tri sada to znate, ouu bre,vi više i necete gledati flus bez tokena ili ts liste sa više konekcija,sad imate liste sa play_token .....

Envoyé de mon HUAWEI GRA-L09 en utilisant Tapatalk
Stvar je jednostavna - pojedinci su tvrdili da to nema šanse da radi i ispljuvali druge stavove. Kad im je postavljena slika rekli su da je laž. Kad se Spirit potrudio da im malo detaljnije nacrta - opet nepoverenje i napadanje. Sujeta je čudo. A meni to tako svejedno, ja to nikad ne gledam - imam par listi sa vlastitim userom + legalni provajderi.
 

dreambox520

Outstanding Сasual Dating Real-life Females
Член од
20 ноември 2017
Мислења
391
Поени од реакции
218
ne ste intersni da sum jas admin bi napravil malku odmor da se oladite na halkidiki hahaha ovdeka ovie 3 4 luge se za od..bi na nekoe vreme... preku k...t od temta otidine se... pozdrav do adminite
 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Stvar je jednostavna - pojedinci su tvrdili da to nema šanse da radi i ispljuvali druge stavove. Kad im je postavljena slika rekli su da je laž. Kad se Spirit potrudio da im malo detaljnije nacrta - opet nepoverenje i napadanje. Sujeta je čudo. A meni to tako svejedno, ja to nikad ne gledam - imam par listi sa vlastitim userom + legalni provajderi.
Moram te i Vas nešto onda da pitam gospodo sa sf, vi niko ne gledate to a imate i znate kako, hah ma koga Vi stvarno ložite, da ne kažem zajebavate. Ako gledaš plaćenu kao što kažeš, šta će ti onda taj podatak kako se nešto pušta ili gleda besplatno. Sve imate živo a ništa ne gledate ili Vam ne treba hahaha jaoj majko mila
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.296
Moram te i Vas nešto onda da pitam gospodo sa sf, vi niko ne gledate to a imate i znate kako, hah ma koga Vi stvarno ložite, da ne kažem zajebavate. Ako gledaš plaćenu kao što kažeš, šta će ti onda taj podatak kako se nešto pušta ili gleda besplatno. Sve imate živo a ništa ne gledate ili Vam ne treba hahaha jaoj majko mila
I šta sad da ti odgovorim :confused: meni ne treba ali ima ljudi kojima treba. To što meni ne treba ne znači da trebam to uništiti, to rade pojedinci.
 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
I šta sad da ti odgovorim :confused: meni ne treba ali ima ljudi kojima treba. To što meni ne treba ne znači da trebam to uništiti, to rade pojedinci.
To znam, i ne treba da padne u svačije ruke, jer se širi na netu kao kuga kako ljudi su glupi i neće da ćute, jer da ima treba ćutali bi a ne odmah na sav glas sve. Ima ljudi kojima treba pa ne dobiju, al jbg.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom