Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
17 октомври 2016
Мислења
418
Поени од реакции
2.306
A si siguran da nemaju poverljivi ljudi sa IPTVPOZITIVE?
To nebih znao, ja pricam samo sto zasigurno znam.[DOUBLEPOST=1561227233][/DOUBLEPOST]
E moj white_spirite kako zna covek ponekad pasti na tako niske grane,to je za neverovati.Kao sto je rekao Ajnstajn "Ljudska je glupost beskonacna." Tako i t,i sve sto si ovih godina gradio kao covek i pokazivao se kao covek, koji je ostavio utisak (barem meni) trezvenog,humanog i iznad svega pametog i umerenog coveka palo je u vodi samo sa jednim jediniom i neshvatljivim gestom.Nemoze se nesto braniti i odbraniti, bilo to neka teza, stav ili pogled na svet ako nema realno pokrice.Ne postoji kocept (sem u bibliji) koji ukazuje na to da se odbrana neke teze ili stava moze odbraniti takvim taftoloskim pristupom, bez argumenata ili dokaza.Ja znam, ja mogu,ja tvrdim, ja gledam nisu dokazi, nego taftologija.To znaci da svi agrumenti, dokazi nemaju istinsko moc i sadrzaj koji mogu da opovrgnu moju istinu kao takvu.Da nije zalosno bilo bi grotesno, reci ja sam jedini autoritet koji kazuje i potvrdjuje istinu.Nametati istinu na bibliskom principu "Vjeruj i neproveruj" nije svojstveno razumnom coveku, nego nekom koji je sklon dogmi i svoje nebulozne apsolutne istine.Pozivati se na kvazi argument" to je tajna i znaju samo poverljivi..." kao potkrepa istinitosti nekog stava moze proci samo kod nekih ezotericnih zanesenjaka ali ne i kad je u pitanju ljudski razum i ludska logika.A ko vam je cilj sa vasim sf-forumom nametati se ovde kao neki ezotericari, metafizicari i alhemicari koji magijom i tajnovitoscu od gvozdja stvaraju zlato, onda ste postigli cilj, ali u grotesnom i farsicnom smislu.Pravo na javnu i prihvacenu istinitost ima samo teza i stav koji se moze javno empiriski pretstaviti i potvrditi.Sve ostalo je zamajavanje javnosti.Zato ako ste ozbiljni ljudi, (a ocito niste) ne nametajte hvalisanjem "moze u...., gleda se u..." ako se to iz bilo kojih razloga ne moze javno potvrditi ili obznaniti.To je jedini ispravni pogled razumnog i pametnog coveka.Sve ostalo je odlika razmetljivaca i hvalisavca.A vi ste vasim ponasanjem dokazali bas to.
PS
Ja sam taj koji je prvi napao sotu, pa se nadovezao i torpedo.I u tom smislu i dajem odgovor licno tebi, jer si se pozvao kao neki autoritet koj ce svojim kvazi argumentima odbraniti stavove svog torpeda.
Nisi to trebao druze.Razocarao si 100%.
2.Ja imam pravo i svi ostali (kao covek od razuma) da osporavam bilo koji stav koji nema javno iznesen i potvrdjen valjani empiriski argument.Bar do toliko, to ti treba biti jasno.Ti nisi argument, nisi dokaz da bi tako grotesno izjavio ja potvrdjujem.Ko je ono rekao i zapisao :"Ja sam jedini put i istina" ?
Takvo nesto je jednom,jedan covek izjavio i zapisao i postao Bog ili bogocovek,koji sedi, sad nemogu da se setim sa koje strane Boga.Nije valjda dotle doslo druze, da si ti sad sa cvrstim uverenjem javljas kao drugi.To bi znacilo da se istorija ponavlja, jednom se javlja kao dogadjaj, ali drugi put kao farsa.
Ne pisi gluposti. Ako ti nesto neznas i nemozes da gledas ne znaci da neko drugi nezna i nemoze.
Vidis da i panelrazarac pise da gledaju i ljudi sa iptvpozitive (ja u to nisam bio upucen), znaci gleda se.
Ne moram ja tebi nista dokazivati i ne hvalim se nego kazem da za nesto nisi u pravu.
 
Последно уредено:
Член од
7 јуни 2016
Мислења
163
Поени од реакции
517
To nebih znao, ja pricam samo sto zasigurno znam.[DOUBLEPOST=1561227233][/DOUBLEPOST]
Ne pisi gluposti. Ako ti nesto neznas i nemozes da gledas ne znaci da neko drugi nezna i nemoze.
Vidis da i panelrazarac pise da gledaju i ljudi sa iptvpozitive (ja u to nisam bio upucen), znaci gleda se.
Ne moram ja tebi nista dokazivati i ne hvalim se nego kazem da za nesto nisi u pravu.
Vi ljudi ne shvacate poentu ili ne zelite shvatiti poentu.Ne radi se o tome o cemu sad pises.Sve sto ti nije po volji odma proglasis za glupost.Koja si mi ti velicina.Vi ocito neznate da se drzite konteksta neke price.Verovatno je to nedostatak obrazovanje, a za ostalo krivo je vaspitanje.Za takve kao tebe koji ne razumeju i ne shvacaju nivo diskusije imam samo jednu zavrsnu rec.Obicna bitanga.Ne vredi sa takvima pokusavat razgovarati sa odabranim recnikom.
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.354
Поени од реакции
3.130
Gluposti...prije gledali smo liste koje prekide svaki sekund...nekoliko dana ako je trajala bili smo zadovoljni..sad kad svi smo nešto naucili da sami pronađemo....za neke glupe liste sa token, vode se neke nepotrebne diskusije....
 
Член од
17 октомври 2016
Мислења
418
Поени од реакции
2.306
Gluposti...prije gledali smo liste koje prekide svaki sekund...nekoliko dana ako je trajala bili smo zadovoljni..sad kad svi smo nešto naucili da sami pronađemo....za neke glupe liste sa token, vode se neke nepotrebne diskusije....
Bas tako, ali sta ces kad neki "obrazovani" ljudi misle da su posisali svu pamet ovog sveta pa kad oni kazu da nesto nemoze ima da nemoze i tacka.
Hahaha....[DOUBLEPOST=1561231570][/DOUBLEPOST]I da zavrsimo sa tim:
Slika kanala koji je pusten u vlc plejeru, vuce listu sa stalkera, strimovi su sa promenjivim tokenom.
Svaki put kad se promeni kanal menja se token, cak i kada pustis vec gledan kanal drugi je token.
Media information kao dokaz da kanal ide sa stalkera.
Url helper ,dokaz da kanal ide sa tokenom.
Kraj.
https://prnt.sc/o5cjrc
 
Последно уредено:
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
koji je to url mozes li postaviti ovdje bez userai lozinke samo url white
 

Kajgana Shop

На врв Bottom