Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 мај 2017
Мислења
1.388
Поени од реакции
2.831
Kako je teško biti hvalisavac! Mudraci ga preziru, budale mu se dive, gotovani žive od njaga, a on sam rob vlastitog hvaljenja.
ja znam ko je ovo po opisu,preciznom,ja pa ja individua:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:[DOUBLEPOST=1561195920][/DOUBLEPOST]stojane sine čini i dalje hop cup, jerbo si vesela osoba, naigrasmo se sa ministrom flussom i stalkerom
olaka (bar dok ne dodje Marko, MAC gardijan)
 
Последно уредено:

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.356
Поени од реакции
3.130
Ha....dugo vrijeme nisam posečivao Sultanovič i šta reči....Svaka čast....hop - iptv care...kako je samo podredio stalkere..bravo...svako ko hoče da nešto potraži...odlična osnova...
...asmin, smesta banuj stojan, ovi znalci kupiče ti sladoled... kao na neki....
 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Mogao bi sultanovic forum da nagrabusi i da nastrada... Ma treba to prijaviti....
 
Член од
20 декември 2018
Мислења
200
Поени од реакции
255
Od juce gledam ovaj post i razmisljam kako da reagiram dal da se suzdrzim ili da ga zaobidem.Najvise mi zasmetalo ovo(samo za poverljive SF clanove).Ovo sad je treci val hvalisanja od pojedinaca sa SF foruma da se ne vracam po etapama i ne objasnjavam clanovima kajgane, ali jednom cu izdat memoare koji ce se zvati - Sva ushicenja SF pojedinaca.To sad ispada da mi ostali koji sutimo i trpimo ispade vipovca sa SF smo budale.Po tvom postu sad bi mi trebali dokazat da imamo to isto ili barem mrvicu vise od vipovca sa SF.Nisi ni svijestan da ja i pojedinci pokusavamo ublazit vase ushicenje i popravit vase gluposti tj pojedinaca sa SF.Ti umjesto da reagiras na takve ispade jer si u administraciji vise foruma i nasem na IPTVPOZITIVE ti ih branis.I onda ja i pojedinci moramo lagat clanovima kajgane kako bi spasili sta se spasit da i naravno u ocima clanova ispadamo neznalice,nesposobni.Evo ja se ovim putem ispricavam clanovima kajgane sta sam im lagao. Ovo tvoju zadnju recenicu u postu cu negirat,pravit cu se kao da je nema jer nije mi cilj dokazivat nesto jer imam karakter.Da nemam karakter sad bi ovdje nakacio od A pa do Ž servere i dokaze i dokazao da IPTVPOZITIVE ima ,moze,posjeduje.IPTVPOZITIVE je uvijek korak ispred znamo da sutimo,trpimo udarce ali imamo najacu ekipu,najbolje ljude, ali bogami imamo i KARAKTER.Mi za razliku od drugih sutimo za dobrobit svakog clana na svakom forumu u tome se razlikujemo od drugih.Neki nikad nece naucit od proslih istupa sta su nam donjela, ali doslovce svima nama.Zavrsit cu jednom mudrom misao ovaj svoj post.
Kako je teško biti hvalisavac! Mudraci ga preziru, budale mu se dive, gotovani žive od njaga, a on sam rob vlastitog hvaljenja.
:angel:
Sve to stoji pritom da moja malenkost nista nežna ili nerazume. Taj Sf forum neznam ni gde se nalazi. Na pozitivnu forum slabose snalazim. Ali sviju vas vidim ovde. Epa sad sta mi znaci da neki se hvali imam ovo ono kad ja od toga nista nemam?
Uglavnom više sam dobijo od onih ljudi koj cute nego od onih koj javno stavlju brojke slike url i šta ja znam. A ti ljudi su mahom sa POZITIVE. Mislim da su skoro svi neki admini moderi i šta ja znam. I još poneki poznanici drugari. A od Sultanovic I SF pa i drugih stranica samo slike i hvalisanje. Hvala Robert. Željko. Zdravko I mnogim drugima koj nesmem da spominjem. :P POZITIVA:kajgana:
 
Член од
17 април 2018
Мислења
182
Поени од реакции
99
Pozdrav seljaku koji je izbrisao moj zadnji post (mogao si takodjer obrisati post na kojem mi je doticni seljak napisao da sam glup, ali ne vrijedi se sa seljacima prepirati)
Neces ni ti jos dugo biti "moderator"
Pozdrav seljaci !! ;-)
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.356
Поени од реакции
3.130
Evo i ja da se zahvalim na svi koji su mi pomogli za cineplex tv...neču i nesmem da gi spominjem jer gi nema....(sam to pronašao sam, tako da... pozdrave i čestitke...sledeći put...)
 
Член од
17 октомври 2016
Мислења
418
Поени од реакции
2.306
Od juce gledam ovaj post i razmisljam kako da reagiram dal da se suzdrzim ili da ga zaobidem.Najvise mi zasmetalo ovo(samo za poverljive SF clanove).Ovo sad je treci val hvalisanja od pojedinaca sa SF foruma da se ne vracam po etapama i ne objasnjavam clanovima kajgane, ali jednom cu izdat memoare koji ce se zvati - Sva ushicenja SF pojedinaca.To sad ispada da mi ostali koji sutimo i trpimo ispade vipovca sa SF smo budale.Po tvom postu sad bi mi trebali dokazat da imamo to isto ili barem mrvicu vise od vipovca sa SF.Nisi ni svijestan da ja i pojedinci pokusavamo ublazit vase ushicenje i popravit vase gluposti tj pojedinaca sa SF.Ti umjesto da reagiras na takve ispade jer si u administraciji vise foruma i nasem na IPTVPOZITIVE ti ih branis.I onda ja i pojedinci moramo lagat clanovima kajgane kako bi spasili sta se spasit da i naravno u ocima clanova ispadamo neznalice,nesposobni.Evo ja se ovim putem ispricavam clanovima kajgane sta sam im lagao. Ovo tvoju zadnju recenicu u postu cu negirat,pravit cu se kao da je nema jer nije mi cilj dokazivat nesto jer imam karakter.Da nemam karakter sad bi ovdje nakacio od A pa do Ž servere i dokaze i dokazao da IPTVPOZITIVE ima ,moze,posjeduje.IPTVPOZITIVE je uvijek korak ispred znamo da sutimo,trpimo udarce ali imamo najacu ekipu,najbolje ljude, ali bogami imamo i KARAKTER.Mi za razliku od drugih sutimo za dobrobit svakog clana na svakom forumu u tome se razlikujemo od drugih.Neki nikad nece naucit od proslih istupa sta su nam donjela, ali doslovce svima nama.Zavrsit cu jednom mudrom misao ovaj svoj post.
Kako je teško biti hvalisavac! Mudraci ga preziru, budale mu se dive, gotovani žive od njaga, a on sam rob vlastitog hvaljenja.
:angel:
A zasto si se ti pronasao u mom postu ?
Ja sam odgovorio ljudima koji napadaju torpeda koji tvrdi da se nesto gleda u vlc, kao i postavljanju mac adresi.
Sto se tice hvaljenja ja se ne hvalim nego samo potvrdjujem torpodove tvrdnje i konstatujem ko ima pristup tim saznanjima a to su poverljivi ljudi sa SF foruma.
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Istina
U listi mytv.fun programi su od Germany, Netherlands, Switzerland, Austria a ostalo u listi su filmovi

Pozdrav
Demantujem sebe ;) bio pustio jednu listu onako samo ... nisam isprobavao na dalje ....

Ako imas dobar user i pass imas i exyu kanale itd....


Pozdrav
 

Kajgana Shop

На врв Bottom