Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.357
Поени од реакции
3.132
Ko mi je frend. Onaj koji briše nek briše detaljnije, nisam ga ja stavio.
Nije bitno ko ti je frend...Bitno je to, šta, ja kad sam sad prolistao nekoliko strana unazad, samo u vašim postova ima macove...Ako hočeš da Marko obriše to...tad treba i da Vas počasti za jedan ban, isto kao i hop...kraj priče...Treba da se naučite jednom na red...
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.296
Nije bitno ko ti je frend...Bitno je to, šta, ja kad sam sad prolistao nekoliko strana unazad, samo u vašim postova ima macove...Ako hočeš da Marko obriše to...tad treba i da Vas počasti za jedan ban, isto kao i hop...kraj priče...Treba da se naučite jednom na red...
Vidiš, razlika između tebe i mene je što ja citiram a ti stavljaš :P
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.357
Поени од реакции
3.132
E, @torpedoo , sramota je, bar ti si moderator i to ne obični moderator nego SF moderator...razočarao si nas sve..i kao čovjek i kao moderator i kao SF...ukupno razočarenje...
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.296
E, @torpedoo , sramota je, bar ti si moderator i to ne obični moderator nego SF moderator...razočarao si nas sve..i kao čovjek i kao moderator i kao SF...ukupno razočarenje...
Neozbiljan si, odustajem of polemike jer su ti argumenti nikakvi. Usput, nisam ja nikakav moderator, obični član.
 
Член од
17 октомври 2016
Мислења
418
Поени од реакции
2.306
E, @torpedoo , sramota je, bar ti si moderator i to ne obični moderator nego SF moderator...razočarao si nas sve..i kao čovjek i kao moderator i kao SF...ukupno razočarenje...
Sve sto vam je @torpedoo ovde napisao je tacno.
Pocev od gledanja stalkera (znaci sve se gleda, naravno to vazi samo za poverljive clanove SF-a) pa do razlike imendju clanova koji postavljaju javno mac adrese i clanova koji citiraju neciji post ( u konkretnom slucaju tvoj).
Tako da o`ladite malo i postavite nesto pamentno ako imate.
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.296
Sve sto vam je @torpedoo ovde napisao je tacno.
Pocev od gledanja stalkera (znaci sve se gleda, naravno to vazi samo za poverljive clanove SF-a) pa do razlike imendju clanova koji postavljaju javno mac adrese i clanova koji citiraju neciji post ( u konkretnom slucaju tvoj).
Tako da o`ladite malo i postavite nesto pamentno ako imate.
ma pusti ih nek udaraju
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.357
Поени од реакции
3.132
Sve sto vam je @torpedoo ovde napisao je tacno.
Pocev od gledanja stalkera (znaci sve se gleda, naravno to vazi samo za poverljive clanove SF-a) pa do razlike imendju clanova koji postavljaju javno mac adrese i clanova koji citiraju neciji post ( u konkretnom slucaju tvoj).
Tako da o`ladite malo i postavite nesto pamentno ako imate.
Ma, sve je uredu...uživaj...
ma pusti ih nek udaraju
Običan i Vip je isto....Nazdravlje !!!
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Sve sto vam je @torpedoo ovde napisao je tacno.
Pocev od gledanja stalkera (znaci sve se gleda, naravno to vazi samo za poverljive clanove SF-a) pa do razlike imendju clanova koji postavljaju javno mac adrese i clanova koji citiraju neciji post ( u konkretnom slucaju tvoj).
Tako da o`ladite malo i postavite nesto pamentno ako imate.
Od juce gledam ovaj post i razmisljam kako da reagiram dal da se suzdrzim ili da ga zaobidem.Najvise mi zasmetalo ovo(samo za poverljive SF clanove).Ovo sad je treci val hvalisanja od pojedinaca sa SF foruma da se ne vracam po etapama i ne objasnjavam clanovima kajgane, ali jednom cu izdat memoare koji ce se zvati - Sva ushicenja SF pojedinaca.To sad ispada da mi ostali koji sutimo i trpimo ispade vipovca sa SF smo budale.Po tvom postu sad bi mi trebali dokazat da imamo to isto ili barem mrvicu vise od vipovca sa SF.Nisi ni svijestan da ja i pojedinci pokusavamo ublazit vase ushicenje i popravit vase gluposti tj pojedinaca sa SF.Ti umjesto da reagiras na takve ispade jer si u administraciji vise foruma i nasem na IPTVPOZITIVE ti ih branis.I onda ja i pojedinci moramo lagat clanovima kajgane kako bi spasili sta se spasit da i naravno u ocima clanova ispadamo neznalice,nesposobni.Evo ja se ovim putem ispricavam clanovima kajgane sta sam im lagao. Ovo tvoju zadnju recenicu u postu cu negirat,pravit cu se kao da je nema jer nije mi cilj dokazivat nesto jer imam karakter.Da nemam karakter sad bi ovdje nakacio od A pa do Ž servere i dokaze i dokazao da IPTVPOZITIVE ima ,moze,posjeduje.IPTVPOZITIVE je uvijek korak ispred znamo da sutimo,trpimo udarce ali imamo najacu ekipu,najbolje ljude, ali bogami imamo i KARAKTER.Mi za razliku od drugih sutimo za dobrobit svakog clana na svakom forumu u tome se razlikujemo od drugih.Neki nikad nece naucit od proslih istupa sta su nam donjela, ali doslovce svima nama.Zavrsit cu jednom mudrom misao ovaj svoj post.
Kako je teško biti hvalisavac! Mudraci ga preziru, budale mu se dive, gotovani žive od njaga, a on sam rob vlastitog hvaljenja.
:angel:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom