Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
Izvinjavam se znam da nije mesto ali moramo da ucinimo jednu akciju za jednog naseg drugara.

Ko ono bese odavde ima dobar traktor , dux ili panelrezac,treba jednom nasem drugaru da se iskopa kanal duzina 100 metara i sirina 1 lopate i dubina 2 asova da postavi neke cevi ,pa ako moze na pp da se dogovorimo.
Oni ti rove samo 2x2,
 

dreambox520

Outstanding Сasual Dating Real-life Females
Член од
20 ноември 2017
Мислења
391
Поени од реакции
218
Pink TV paket koji emituje sa satelita Eutelsat 16E,promenio je parametre,tačnije frekvencija je ostala ista samo je promenjen SR (symbol rate).Novi tehnički parametri Pink TV paket: Eutelsat 16E,fr. 11151/V, SR 14375, FEC 3/5,8PSK,kodiranje: Irdeto/Videoguard
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
173
Поени од реакции
414
Izvinjavam se znam da nije mesto ali moramo da ucinimo jednu akciju za jednog naseg drugara.

Ko ono bese odavde ima dobar traktor , dux ili panelrezac,treba jednom nasem drugaru da se iskopa kanal duzina 100 metara i sirina 1 lopate i dubina 2 asova da postavi neke cevi ,pa ako moze na pp da se dogovorimo.
Ako ispeče janje ili prase i dobavi koju gajbu piva iskopati ćemo to i ručno, bez traktora
 
Член од
25 февруари 2015
Мислења
329
Поени од реакции
553
Izvinjavam se znam da nije mesto ali moramo da ucinimo jednu akciju za jednog naseg drugara.

Ko ono bese odavde ima dobar traktor , dux ili panelrezac,treba jednom nasem drugaru da se iskopa kanal duzina 100 metara i sirina 1 lopate i dubina 2 asova da postavi neke cevi ,pa ako moze na pp da se dogovorimo.
kazes da ti je drugar pa onda fino zavrni rukave pa mu pomozi
 
Член од
20 декември 2018
Мислења
200
Поени од реакции
255
Izvinjavam se znam da nije mesto ali moramo da ucinimo jednu akciju za jednog naseg drugara.

Ko ono bese odavde ima dobar traktor , dux ili panelrezac,treba jednom nasem drugaru da se iskopa kanal duzina 100 metara i sirina 1 lopate i dubina 2 asova da postavi neke cevi ,pa ako moze na pp da se dogovorimo.
Uffff nebi ja od Panelrezac a tražio da mi kopa jel ume on bez geometra Da iskopa 2 na 1 na 2 :p
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.408
Поени од реакции
2.300
Izvinjavam se znam da nije mesto ali moramo da ucinimo jednu akciju za jednog naseg drugara.

Ko ono bese odavde ima dobar traktor , dux ili panelrezac,treba jednom nasem drugaru da se iskopa kanal duzina 100 metara i sirina 1 lopate i dubina 2 asova da postavi neke cevi ,pa ako moze na pp da se dogovorimo.
Ko ga nagovori da tako plitko kopa :eek: popucaće cijevi kad zaledi.

Sota šta ti je to, taj Star tv - jel to superstar tv, taj ima.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
A Sota ka Sota, izmišlja toplu vodu,malo ima filmskih kanala nego treba jos da ubace star tv, ili možda da narucimo neki novi sportski kanal da ga nazovemo sportinjo , teško je narodu udovoljit..

Envoyé de mon HUAWEI GRA-L09 en utilisant Tapatalk
 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Pa dobro, čovek samo napominje gazdi ako već piše star tv onda nek na njemu i ide star tv, a ne na sva četiri idu superstar tv, zar nije glupo... :kafence:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom