Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

I

ilijao88

Гостин
Šta za fork koji mi nije zbog neta radio kako treba, vauuu... I ništa više, jaka stvar, više mi pomogao google
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.357
Поени од реакции
3.132
Ne sećam se... Da jesam ne bi me prozivao... Ali ovde jako malo ljudi ostanu do kraja dobri s nekim, staju na pogrešnu stranu i jbg
Samo nemoj da vredas druge clanove..... i meni se nesvidas uopste, ali nikad ne bi pisao da si glup, da se zamislas ko da ceo svet se vrti oko tebe i sl...Budi kulturan...dobre manire ne kostaju nista....
 
I

ilijao88

Гостин
Samo nemoj da vredas druge clanove..... i meni se nesvidas uopste, ali nikad ne bi pisao da si glup, da se zamislas ko da ceo svet se vrti oko tebe i sl...Bidi kulturan...dobre manire ne kostaju nista....
Ja imam odlične manire, ali zašto neko to radi kad ne treba da radi, ali vidim svi znaju kakav je i to je tako od kako su ga izbacili sa serbianforum vip-a jer previše glasno radi neke stvari, a to se tako ne radi i izgubio je poverenje ljudi koji su imali sigurno u njega, zar to nije žalosno....ali niko mu nije kriv, takav je kakav je i nek radi šta hoće, samo radi na štetu a ne u korist i iza toga stojim, jer kažem zar nije lepše kad se do nečega može lakše doći nego se zbog takvih opet moraju svi mučiti iznova i iznova.... eto ako je bolje ja ču ćutati, ali mi je muka od takvih kao što je on....:kafence:
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.357
Поени од реакции
3.132
Ja imam odlične manire, ali zašto neko to radi kad ne treba da radi, ali vidim svi znaju kakav je i to je tako od kako su ga izbacili sa serbianforum vip-a jer previše glasno radi neke stvari, a to se tako ne radi i izgubio je poverenje ljudi koji su imali sigurno u njega, zar to nije žalosno....ali niko mu nije kriv, takav je kakav je i nek radi šta hoće, samo radi na štetu a ne u korist i iza toga stojim, jer kažem zar nije lepše kad se do nečega može lakše doći nego se zbog takvih opet moraju svi mučiti iznova i iznova.... eto ako je bolje ja ču ćutati, ali mi je muka od takvih kao što je on....:kafence:
Pa, evo...meni je muka od takvi koji daje liste na ljudi radi lajk ili kao ja sam nesto bolji etc.......a svi ovde dolazimo da se malo zezamo i naucimo neke nove stvari oko iptv.... a vi terate ljudi na pp da vas mole za ovi server za oni server...a fino bi mogli da gi naucite sami da si pronalaze..a ne ovako, da gi vucite za nos ceo zivot....
.......ali ne navredujem, vidis , nije to, toliko tesko....
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
219
Поени од реакции
127
Da li je moguce ubaciti u stb external player i kako?
Po mogucnosti PotPlayer ili VLC.
Umjesto da se svadjate, dajte mi pomognite.
Kao external player mi se pojavljuje onaj iz windowsa, a drugog izbora nemam.
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.357
Поени од реакции
3.132
Da li je moguce ubaciti u stb external player i kako?
Po mogucnosti PotPlayer ili VLC.
Umjesto da se svadjate, dajte mi pomognite.
Kao external player mi se pojavljuje onaj iz windowsa, a drugog izbora nemam.
Ma nemoj....Jel hoces lista koja je vadena od panel...a ne skenirana!!??
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
219
Поени од реакции
127
Meni trebaju filmove sa prijevodom, jer nisam englez i ne pravim se englezom...
Sa potplayerom moze se ucitati i prijevod,
Zato sam se javio.
Torpedo ako znas kako ide VLC u STB kao external player, onda sigurno ide i potplayer.
Mozes mi u par recenica to napisati u PM.[DOUBLEPOST=1559927410][/DOUBLEPOST]A ti placed si pogodio, da je lista iz stalkera bolja od liste koja je skenirana jer duze traje.
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.357
Поени од реакции
3.132
Meni trebaju filmove sa prijevodom, jer nisam englez i ne pravim se englezom...
Sa potplayerom moze se ucitati i prijevod,
Zato sam se javio.
Torpedo ako znas kako ide VLC u STB kao external player, onda sigurno ide i potplayer.
Mozes mi u par recenica to napisati u PM.[DOUBLEPOST=1559927410][/DOUBLEPOST]A ti placed si pogodio, da je lista iz stalkera bolja od liste koja je skenirana jer duze traje.
...misli si ti, da je to tako....aj zezaj se sa torpeda....meni si zezao ranije....
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.296
Sve je to isto, nema razloga da bude bolja - jedino što ima komplikovaniji user.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom