Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
645
Поени од реакции
894
Napisao sam vec da ne dijelim ovdje liste jer pojedinci su to koristili.
Zato mi ne trazite liste ovdje preko pm.Tako bi se trebali drzati i ostali sa foruma iptvpozitive, a ne sta ovdje dijele ako su dosledni pogotovo ovi sa vip sekcije.Ne vidim razlog i potrebe za to jer svi su i kod nas koji su ovdje tj. vecina, torpedo nije hahahh tako veli,sad ce se javit jos nekoji hehehe.
Liste dijelim jedino na iptv pozitive preko teme za trazenje listi.
Ovaj ilijao88,jao,jao,sto ti lajkao,ovde deli najviše i daje na pm.tamo na pozitivi ne daje uopšte nijednu listu,a tamo ti je u VIP sekciji,daj nauci ga malo da i tamo deli liste na pm.a ne samo ovde,ispravi to pod hitno!!!
 
Член од
27 март 2019
Мислења
196
Поени од реакции
275
Napisao sam vec da ne dijelim ovdje liste jer pojedinci su to koristili.
Zato mi ne trazite liste ovdje preko pm.Tako bi se trebali drzati i ostali sa foruma iptvpozitive, a ne sta ovdje dijele ako su dosledni pogotovo ovi sa vip sekcije.Ne vidim razlog i potrebe za to jer svi su i kod nas koji su ovdje tj. vecina, torpedo nije hahahh tako veli,sad ce se javit jos nekoji hehehe.
Liste dijelim jedino na iptv pozitive preko teme za trazenje listi.
Haha pusti ljude nek dele liste gde im je volja i kome je volja .Menaju se vremena ima dosta iptv experta pa se moramos sa tim pomiriti .Ponašaš se ko neki diktator hoćeš ljudima sa pozitive da zabraniš da budu aktivni na drugim forumim koja mizerija da ne poveruješ probudise izgleda da još spavas hahah
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Hehe, dobra fora, danas se logiram na jedan od nasih novopecenih foruma i vidim da imam ban for reason: spam, iako je moj zadnji post na tom forumu bio prije tri mjeseca. :)
Stvarno se moras nasmijati!
 
Последно уредено:
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.296
Napisao sam vec da ne dijelim ovdje liste jer pojedinci su to koristili.
Zato mi ne trazite liste ovdje preko pm.Tako bi se trebali drzati i ostali sa foruma iptvpozitive, a ne sta ovdje dijele ako su dosledni pogotovo ovi sa vip sekcije.Ne vidim razlog i potrebe za to jer svi su i kod nas koji su ovdje tj. vecina, torpedo nije hahahh tako veli,sad ce se javit jos nekoji hehehe.
Liste dijelim jedino na iptv pozitive preko teme za trazenje listi.
Nema razloga da mene ubacuješ u tu priču. Nemam ništa protiv vaše pozitive ali nit sam bio nit ću biti član. Na par foruma sam (sve se može nabrojati na prste jedne ruke) i to sa istim nikom svugdje.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Haha pusti ljude nek dele liste gde im je volja i kome je volja .Menaju se vremena ima dosta iptv experta pa se moramos sa tim pomiriti .Ponašaš se ko neki diktator hoćeš ljudima sa pozitive da zabraniš da budu aktivni na drugim forumim koja mizerija da ne poveruješ probudise izgleda da još spavas hahah
siroko im polje onda neka zaobidu nas forum
 
Член од
13 мај 2013
Мислења
40
Поени од реакции
12
Здраво.Ако може линк за гледање аренаспорт 1,2,3,4,5
 

Kajgana Shop

На врв Bottom