Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.356
Поени од реакции
3.130
e vidis, tu je razlika i zato se nemoj zivcirati kad za njega pricamo.....jel smo ovo naucili od tebe i takvi ko tebe ili od hopcup..od isti flusss... jel se radi o isti fluss ?!;)
 
Последно уредено:
I

ilijao88

Гостин
e vidis, tu je razlika i zato se nemoj zivcirati kad za njega pricamo.....jel smo ovo naucili od tebe i takvi ko tebe ili od hopcup..od isti flusss... jel se radi o isti fluss ?!;)
on je uništio art i narodnu i ja da se ne živciram, zašto onda ne gledate art kad ste pametni toliko i kad vam je hopcup pomogao, pomogao sa sitnim listama jaka stvar i ti fluss ništa novo kažem ti. Sve što je objavio samo je neke stvari još više zaštitio, a pokazao je za te default user pass stalkere, tako da on nema ništa kvalititno, jer to je prošlost odavno se to ne koristi a i on je sa objavom učinio da i ti koji su bili na default da se zaštite i to je to. koristi samo gazdama i nikome više.
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.356
Поени од реакции
3.130
on je uništio art i narodnu i ja da se ne živciram, zašto onda ne gledate art kad ste pametni toliko i kad vam je hopcup pomogao, pomogao sa sitnim listama jaka stvar i ti fluss ništa novo kažem ti. Sve što je objavio samo je neke stvari još više zaštitio, a pokazao je za te default user pass stalkere, tako da on nema ništa kvalititno, jer to je prošlost odavno se to ne koristi a i on je sa objavom učinio da i ti koji su bili na default da se zaštite i to je to. koristi samo gazdama i nikome više.
da, tako je..postao je i sebican i zloban,samo uvredjuje druge...sarkastican je...etc....i UPC Direct imas tako ?[DOUBLEPOST=1559324551][/DOUBLEPOST]kao sta sam napisao....u isti fluss :
 
Последно уредено:
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.296
on je uništio art i narodnu i ja da se ne živciram, zašto onda ne gledate art kad ste pametni toliko i kad vam je hopcup pomogao, pomogao sa sitnim listama jaka stvar i ti fluss ništa novo kažem ti. Sve što je objavio samo je neke stvari još više zaštitio, a pokazao je za te default user pass stalkere, tako da on nema ništa kvalititno, jer to je prošlost odavno se to ne koristi a i on je sa objavom učinio da i ti koji su bili na default da se zaštite i to je to. koristi samo gazdama i nikome više.
Čini mi se da se ta Art i dalje gleda.
 
Член од
12 февруари 2016
Мислења
313
Поени од реакции
381
i šta si dobio time što je objavio... Vidim ja da budala ostaje budala, taj hopcup je sve uništio i on i dalje to radi, nije mi jasno čemu uništavanje stalkera s njegove strane, iskreno ima me i na dosta stranih foruma i ja tamo ni jedan jedini stalker mac nisam video da je neko objavio, to što on radi to je glupost, uništava najjače servere javno, a koliko vidim niko od velikih ljudi to ovde ne radi... mada to što je i objavio je sitno naspram tih servera, to je verovatno dobio od nekog, to on nije u stanju da probije, on je sitna riba, dobio je i dok ima on će se hvaliti, kad ispuca sve on je prošlost.
Ja licno ni dobijam ni gubim svejedno mi je sta radite.
Malo uzivam i padam od smeha kad vidim kako se vas nekoliko nervirate od hopcup.
on je uništio art i narodnu i ja da se ne živciram, zašto onda ne gledate art kad ste pametni toliko i kad vam je hopcup pomogao, pomogao sa sitnim listama jaka stvar i ti fluss ništa novo kažem ti. Sve što je objavio samo je neke stvari još više zaštitio, a pokazao je za te default user pass stalkere, tako da on nema ništa kvalititno, jer to je prošlost odavno se to ne koristi a i on je sa objavom učinio da i ti koji su bili na default da se zaštite i to je to. koristi samo gazdama i nikome više.
A kad vi delite i objavljivate javno vi nista ne unistite?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom