Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
645
Поени од реакции
894
Znate šta je zanimljivo, ljudi mene i pored hopcup(crow) opet pitaju za listu, nikad me niko nije molio ni za šta, nema potrebe da iko ikog moli, mislim čemu takvi zaključci... Opustite se i uživajte, to što on ima nikome ne koristi osim što malo drži forum živim inače je zamrlo sve...:kafence:
Druze da nisi ti onaj laxi?Po pisanju ili pravopisu mi mirise da jesi ti on ili on ti?Ko ce ga znati,imate po deset nickova..........
 
Последно уредено:
Член од
17 април 2018
Мислења
182
Поени од реакции
99
to što on ima nikome ne koristi osim što malo drži forum živim inače je zamrlo sve...
Bolje je i to nego silne zelje, cestitke i pozdravi.
90% ljudi i dalje ne razumije ovo sto im je hopcup postavio, a onih 10% imaju sto gledati i bez hopcup-a tako da stvarno ne razumijem u cemu je problem.
PS. meni koristi i hvala mu na svemu.[DOUBLEPOST=1558264435][/DOUBLEPOST]Na danasnji dan prije 9 godina:
 
Последно уредено од модератор:
Член од
12 февруари 2016
Мислења
313
Поени од реакции
381
Znate šta je zanimljivo, ljudi mene i pored hopcup(crow) opet pitaju za listu, nikad me niko nije molio ni za šta, nema potrebe da iko ikog moli, mislim čemu takvi zaključci... Opustite se i uživajte, to što on ima nikome ne koristi osim što malo drži forum živim inače je zamrlo sve...:kafence:
Pa nekome je lakse da trazi nego sam da si izvadi listu,neko ti trazi da bi video sta delis;)
 
Член од
13 септември 2016
Мислења
233
Поени од реакции
41
Andoid aplikacija koja ima EXYU liste?
Zna li neko neku DOBRU?
 
Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
Znate šta je zanimljivo, ljudi mene i pored hopcup(crow) opet pitaju za listu, nikad me niko nije molio ni za šta, nema potrebe da iko ikog moli, mislim čemu takvi zaključci... Opustite se i uživajte, to što on ima nikome ne koristi osim što malo drži forum živim inače je zamrlo sve...:kafence:
Ako je tebi „allgames“ lista od 150 konekcija nista onda...
 
I

ilijao88

Гостин
To što se ja lepo izražavam i pišem ne mora da znači da imam više imena i naloga, mada svi znaju ovde za ilijao88 jednog jedinog... A što se tiče te allgames pa ima ih više komada sa više konekcija, a on je jednostavnim ulazom navatao par, zato i kazem d aje nebitno jer ih ima još i imaju ih sve liste koje postoje, tako da ono što on ima to jeste ništa, verovatno je zbog njega i takvih i pojačana zaštita svih tih servera, pa onda vidite vi d ali Vam pomaže ili odmaže, jerda nije "pomogao" na svoj način danas bi mnogi gledali neke servere bez mnogo zajebancije, tako da hvalite ga i dalje ne samo njega nego i mnoge koji su Vam pomogli na takav način da vlasnici servera zaštite svoje servere više nego pre...
 
Член од
20 декември 2018
Мислења
200
Поени од реакции
255
Ako je tebi „allgames“ lista od 150 konekcija nista onda...
To što se ja lepo izražavam i pišem ne mora da znači da imam više imena i naloga, mada svi znaju ovde za ilijao88 jednog jedinog... A što se tiče te allgames pa ima ih više komada sa više konekcija, a on je jednostavnim ulazom navatao par, zato i kazem d aje nebitno jer ih ima još i imaju ih sve liste koje postoje, tako da ono što on ima to jeste ništa, verovatno je zbog njega i takvih i pojačana zaštita svih tih servera, pa onda vidite vi d ali Vam pomaže ili odmaže, jerda nije "pomogao" na svoj način danas bi mnogi gledali neke servere bez mnogo zajebancije, tako da hvalite ga i dalje ne samo njega nego i mnoge koji su Vam pomogli na takav način da vlasnici servera zaštite svoje servere više nego pre...
Kad vec ima*allgames podeli narodu?
 
Член од
17 април 2018
Мислења
182
Поени од реакции
99
To što se ja lepo izražavam i pišem ne mora da znači da imam više imena i naloga, mada svi znaju ovde za ilijao88 jednog jedinog... A što se tiče te allgames pa ima ih više komada sa više konekcija, a on je jednostavnim ulazom navatao par, zato i kazem d aje nebitno jer ih ima još i imaju ih sve liste koje postoje, tako da ono što on ima to jeste ništa, verovatno je zbog njega i takvih i pojačana zaštita svih tih servera, pa onda vidite vi d ali Vam pomaže ili odmaže, jerda nije "pomogao" na svoj način danas bi mnogi gledali neke servere bez mnogo zajebancije, tako da hvalite ga i dalje ne samo njega nego i mnoge koji su Vam pomogli na takav način da vlasnici servera zaštite svoje servere više nego pre...
Nikad nisam poslovao s IPTV, ali sam na strani svakoga tko ima svoj panel.
hopcup im samo pomaze s tim da se bolje zastite, ja im zelim sve najbolje u njihovom poslovanju.
Kad vise ne bude besplatnog IPTV kupiti cu si listu, a necu kukati kako mi se smanjuje broj besplatnih izvora.
Ti bar imas uvijek sto za gledati ako se ne varam.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Bolje je i to nego silne zelje, cestitke i pozdravi.
90% ljudi i dalje ne razumije ovo sto im je hopcup postavio, a onih 10% imaju sto gledati i bez hopcup-a tako da stvarno ne razumijem u cemu je problem.
PS. meni koristi i hvala mu na svemu.[DOUBLEPOST=1558264435][/DOUBLEPOST]Na danasnji dan prije 9 godina:
Slažem se sa tobom oko procenata.
Samo što od tih 10% forumaša 9 ima i zna da nadje i sam liste a eto taj preostali 1% nešto i iskoristi,tako da nema bojazni i nikakve štete od forumaša ovo što hopcup postavlja,mada ima štete jer je veliki broj vlasnika tih istih stalkera na ovom forumu pa zakrpe rupu.


Envoyé de mon HUAWEI GRA-L09 en utilisant Tapatalk
 
Член од
12 февруари 2016
Мислења
313
Поени од реакции
381
Slažem se sa tobom oko procenata.
Samo što od tih 10% forumaša 9 ima i zna da nadje i sam liste a eto taj preostali 1% nešto i iskoristi,tako da nema bojazni i nikakve štete od forumaša ovo što hopcup postavlja,mada ima štete jer je veliki broj vlasnika tih istih stalkera na ovom forumu pa zakrpe rupu.


Envoyé de mon HUAWEI GRA-L09 en utilisant Tapatalk
Pa kad zakrpe rupe ako ne mozemo da otvorimo nove,ke si kupimo liste
i ke si gledamo sami ono sto smo platili
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.296
To kad se "ništa" ne dešava na forumu ne mora značiti da je zamro, ljudi dobili što im treba i ne žicaju svaki dan.
Evo primjera :P čovjek se nije javljao 7 mjeseci.

 
Последно уредено од модератор:

Kajgana Shop

На врв Bottom