Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 јануари 2015
Мислења
565
Поени од реакции
549
neka se zastite i sta me briga koi stalker odakler je dal na balkanci ili amerikanci imam pravo da objavljam sta zelim
Ќе ти кажам како постар со балканот не се зезај имај барем респект за регионот. Секое поекстремно фалање и објавување што си правиш само у поголема темнина ќе те одгура. А овие што ти се диват утре стапот ти ќе го јадеш
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
Код:
http://178.217.8.6:88/stalker_portal/server/adm/users/users-consoles-logs-json
:) ako je ovo kriminal onad sam ja najveci haker u celom balkanu i nemoj misliti da ces me zaplasiti sa to sto pises
da sam objavio nesto tvoje ili bilo cii podatoci
to je samo bajka za mala deca za laku noc
imas sn nek ti sn stave umesto mac
opet neki ljudi mesaju hakerstvo na drzavni tajni
sa ovo iptv a sto znam mozda im je krivo na neki nacin sto nisu oni umesto mene to objavili ili ga koriste budite i vi maheri pa provalite negde i budite zadovoljni sa to sto ste nasli ili provalili
a ovo mozes sve ad kopiras i posaljes u ta kriminalna radio telerviziska ustanova mada cisto sumljam da svi koi imaju kablovska tv ili iptv placaju sva prava za emitiranje na svaki kanal pa onad bi oni odma propali
 
Последно уредено:
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.408
Поени од реакции
2.299
Код:
:) ako je ovo kriminal onad sam ja najveci haker u celom balkanu i nemoj misliti da ces me zaplasiti sa to sto pises
da sam objavio nesto tvoje ili bilo cii podatoci
to je samo bajka za mala deca za laku noc
imas sn nek ti sn stave umesto mac
opet neki ljudi mesaju hakerstvo na drzavni tajni
sa ovo iptv a sto znam mozda im je krivo na neki nacin sto nisu oni umesto mene to objavili ili ga koriste budite i vi maheri pa provalite negde i budite zadovoljni sa to sto ste nasli ili provalili
a ovo mozes sve ad kopiras i posaljes u ta kriminalna radio telerviziska ustanova mada cisto sumljam da svi koi imaju kablovska tv ili iptv placaju sva prava za emitiranje na svaki kanal pa onad bi oni odma propali
Meni je tebe žao. Od nečega što je većini ljudi potreba da pogleda nešto što ne može, iz raznih razloga - nemaju para, tehničkih mogućnosti ....ti si zbog svog bolesnog ega odlučan u namjeri da budeš negativac. Ok, budi, tvoja stvar. Meni stvarno ni iz džepa ni u džep. Čak ne postoji ništa što ti ili bilo ko drugi može objaviti a da me zaboli glava. Forumi ovog tipa su mjesta gdje se ljudi druže, zejebavaju, pa čak i sklapaju prijateljstva. Naravno uvijek će se pojaviti neka budala(u ovom slučaju si to ti :P)
Moji komentari su najčešće zejebancija i trudim se da ne budem zlonamjeran. Ovaj sad komentar nije zejebancija, ozbiljan sam . To što ti radiš će ti navući neku budalu na vrat kojoj neće biti teško platiti nekome da ti polomi obe noge jer mu uništavaš posao. Želim ti sve najbolje u životu a ti razmisli o mojim riječima.
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
ja nikome ne unistavam posao ili biznis sa ovo sto objavljam mozda unistavam onima koi te iste stalkere ili strimove koristu u svoju koris znaci izimaju strimove i stavlajju u svoje panele tako zvani iptv provajderi sto kupu panel kupu server i sa tudje strimove vodu biznis a to se zna ili nezna ko su odavde
znaci ako vodis kablovski biznis ti kao prvo mislim osoba koja se nafvati da to vodi i stekne imovina preko strimova treba da palti sva tv prava na bilo koi kanal za da ga emitira u sklop na svoja kablovska a znamo ad nemoze nijedan operator da svi kanali placa vlasnicima onad su sve to na divo i opet cu napisati bas me briga sta ce da bude ja skeniram nalazim i stavljam ako nekome to smeta moze da se zali u strazburg
i nemojte vise pisati neke bezvezalne komentare sto nisu u sklad sa forum
i temu
 
Член од
11 септември 2018
Мислења
94
Поени од реакции
15




















 
Последно уредено од модератор:
Член од
21 февруари 2015
Мислења
53
Поени од реакции
10

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
CROPS reci mi druže da li si ti lud ili glup?
Ako ne znaš da stavljaš slike u spojler pitaj, nije sramota.
Naporan si više sa slikama
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
ja nikome ne unistavam posao ili biznis sa ovo sto objavljam mozda unistavam onima koi te iste stalkere ili strimove koristu u svoju koris znaci izimaju strimove i stavlajju u svoje panele tako zvani iptv provajderi sto kupu panel kupu server i sa tudje strimove vodu biznis a to se zna ili nezna ko su odavde
e daj imena kanala da vidimo koliko si izvukal ,i dosta sa izvulki zasto gledam da kanali sa optereceni i svaki minut moze da stanat.[DOUBLEPOST=1558079075][/DOUBLEPOST]
CROPS reci mi druže da li si ti lud ili glup?
Ako ne znaš da stavljaš slike u spojler pitaj, nije sramota.
Naporan si više sa slikama
Treba da mu pricas na arapski druze taj je iz Iraq
 
Член од
25 септември 2017
Мислења
35
Поени од реакции
10
1.Здраво може ли да се извади m3u листа од stalker ?
2.Знам дека не е прашањево за тука ама продава ли некој половен Android box мин 2GB Ram
Фала
 

Kajgana Shop

На врв Bottom