Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 ноември 2018
Мислења
360
Поени од реакции
223
pozdrav swima dali moze mala pomoc ..... imam neke kanale ali kad ih gledam ip adresa blokira dali moze neka pomoc
 

kelaviot

Prime Сasual Dating - Genuine Damsels
Член од
10 мај 2010
Мислења
530
Поени од реакции
318
Decki mi se poeba adapterot na androidot ,kaj da najdam


Sent from my HTC U Play using Tapatalk
 
Член од
8 август 2015
Мислења
68
Поени од реакции
17
hopcup vi nacrta kako da si najdete lista no vie ne vnimavate dovolno na casovite:)
Procitajte gi postovite od hopcup i testirajte go ovoj text dokument so Xenu za polesno da svatite sto vi kazuvase.
Go skeniravme i pak ne svativme sto kazuval ;)... koga go skenirav mi dade "no conection" i ponataka kako, sto...?
 

kelaviot

Prime Сasual Dating - Genuine Damsels
Член од
10 мај 2010
Мислења
530
Поени од реакции
318
To ti je standardni adapter 5V, 2 ampera, mozes kupiti u bilo kojem ducanu sa elektroničkom opremom, samo ti je bitan konektor, doduse ako kupis univerzalni oni imaju sve moguce nastavke.
Abe ako ima nema gajle,ke skinam kabel ke povrzam ke povrzam I gotovo

Sent from my HTC U Play using Tapatalk
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
се изнапраивте муабет!!!
бетер од деца сте)))
еднио си има мака,арно си праша...а другиов зш се меша и тоа несоодветно коментира.......и двајцата
наши ....ќе ги избришам,,,,срам ми е да стојат ове постовите
 

kelaviot

Prime Сasual Dating - Genuine Damsels
Член од
10 мај 2010
Мислења
530
Поени од реакции
318
Ova praznicno,gotovo,smir

Sent from my HTC U Play using Tapatalk
 
Член од
12 февруари 2016
Мислења
313
Поени од реакции
381
Go skeniravme i pak ne svativme sto kazuval ;)... koga go skenirav mi dade "no conection" i ponataka kako, sto...?
Sega stavi ja ip adresata vo Playlistfinder skeniraj na port 88,rezultatite savirajgi vo kompjuter a potoa so notepad plus
prepravigi kako vo primerot i povtorno testiraj so Xenu.Ako ne biva baras druga ip adresa,i se taka dodeka nenajdes nesto.Nekogas ke najdes mnogu nekogas nisto,vazno e toa da go rabotis 24/7:) Koristi fantazijata i prasuvaj go google i YouTube koj sepak znae povece od site nas.
 
Член од
8 август 2015
Мислења
68
Поени од реакции
17
Sega stavi ja ip adresata vo Playlistfinder skeniraj na port 88,rezultatite savirajgi vo kompjuter a potoa so notepad plus
prepravigi kako vo primerot i povtorno testiraj so Xenu.Ako ne biva baras druga ip adresa,i se taka dodeka nenajdes nesto.Nekogas ke najdes mnogu nekogas nisto,vazno e toa da go rabotis 24/7:) Koristi fantazijata i prasuvaj go google i YouTube koj sepak znae povece od site nas.
skenirav, dobiv nekoi rezultati samo sto nemoze da gi socuvam...koga idam na 'save' mi dava nekoja greska...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom